Najdi forum

skupno skrbništvo je postalo problem

Nad otrokoma imava uradno določeno skupno skrbništvo. Preživnine je bila sicer uradno določena, ampak v praksi se v takem primeru ne plačuje, ker sta otroka enako pri obeh in to se je na začetku tudi obneslo. Prva leta je bilo to tako, da sta se otroka selila in sicer en teden pri enem in en teden pri drugem. Pozneje sta se selila na 2 ali celo tri tedne. Sedaj se je bivši preselil ven iz LJ, skoraj uro vožnje z avtobusom od šole in zato sta seveda otroka večinoma pri meni. Sedaj vse stroške nosim jaz, preživnine pa mi ne plačuje, ker je tudi prej ko so bile selitve redne ni. Sedaj želim, da mi za otroka plačuje zakonsko določeno preživnino, vendar se o tem ne želi pogovarjati in mi nič ne plačuje. Svetujte mi prosim, kaj naj naredim, ali naj na CSD zahtevam popolno skrbništvo samo jaz in potem mi bo moral plačevati preživnino? Kako poteka ta sprememba na CSD?

skrbništvo imata lahko še vedno skupno. skupno skrbništno ne pomeni avtomatsko tega, da sta enako časa pri obeh starših.
jaz bi šla na csd in vprašala kakšen je postopek za spremembo višine preživnine. ne vem, mogoče je to avtomatsko tožba. bodi pa priprapravljena, da boš morala dokazovati, da imaš ti več stroškov z njima. torej moraš imet račune in podobne zadeve.


Problem je v tistem, ki skozi denar gleda na otroke. Problem je tisti starš, ki so mu sredstvo za zaslužek. Zakaj si nakopavate otroke, če jih potem ne zmorete živeti in se vlačite za bivšimi po CSD-jih, sodiščih in ne vem kje vse še in fehtate denar? Skupno starševstvo je pri nas sorazmerno težko doseči in se res čudim, zakaj eni hočejo za ceno denarja zrušiti to stanje. Jaz bi otroke predodelil njemu in TI plačuj preživnino. Ha, kaj praviš?

Da, čisto se strinjam, da je problem v denarju in zaslužku, foter se je mulcev enostavno naveličal, se je preselil na lepše in ju ne vzdržuje več, vsi stroški so na mami in ta gara kot nora ter kešira kot nora. Mislim, da je čisto pravično, da se (ker se s tipom več kot očitno ne da nič zmenit okrog stroškov za otroke) odpravi na nepravične institucije sodišča zahtevat vsaj miloščino (saj drugače tistih 10% fotrovega prispevka za otroka, ki ga tam imenujejo preživnina ne moremo imenovat!). Mislim, da bi se tale mama fuuul strinajala s tem, da foter dobi skrbništvo pa naj on kešira in dela ona pa bo plačevala tisto mizerijo od preživninice in lepo živela :)) (problem je seveda v tem, da se je foter preselil in da froca nočeta več k njemu..khmmmmm, kaj bomo pa sedaj???????) Res ne vem zakaj si tipi v naši mali deželici “nakopljejo” ženo in otroke, ki jih niso sposobni vdrževat!???? Povsod po svetu so žena in otroci vzdrževani člani, foter pa kešira, sam v Esloveniji in Ruski federaciji ter Ukrajini so ženske/matere delovna živinčeta, ki morajo vzdrževat otroke in še trota (kolota) zraven.


Problem je v tistem, ki skozi denar gleda na otroke. Problem je tisti starš, ki so mu sredstvo za zaslužek. Zakaj si nakopavate otroke, če jih potem ne zmorete živeti in se vlačite za bivšimi po CSD-jih, sodiščih in ne vem kje vse še in fehtate denar? Skupno starševstvo je pri nas sorazmerno težko doseči in se res čudim, zakaj eni hočejo za ceno denarja zrušiti to stanje. Jaz bi otroke predodelil njemu in TI plačuj preživnino. Ha, kaj praviš?[/quote]

Če imaš toliko za povedat proti denarju in preživnini, pa rušenje stanja, pa vlačenje za bivšimi – zakaj bi potem po tvojem ONA morala plačevati preživnino? Torej če njemu ni treba, je tudi njej ni treba, kaj praviš? Ali pa je to prezahteven koncept zate?
Pa tudi sicer zelo pametna rešitev, da se otrok, ki hodi v šolo v LJ, odseli eno uro proč. Veliko bolje, kot da stanuje dva koraka do LPP ali celo šole.


Problem je v tistem, ki skozi denar gleda na otroke. Problem je tisti starš, ki so mu sredstvo za zaslužek. Zakaj si nakopavate otroke, če jih potem ne zmorete živeti in se vlačite za bivšimi po CSD-jih, sodiščih in ne vem kje vse še in fehtate denar? Skupno starševstvo je pri nas sorazmerno težko doseči in se res čudim, zakaj eni hočejo za ceno denarja zrušiti to stanje. Jaz bi otroke predodelil njemu in TI plačuj preživnino. Ha, kaj praviš?[/quote]

Če imaš toliko za povedat proti denarju in preživnini, pa rušenje stanja, pa vlačenje za bivšimi – zakaj bi potem po tvojem ONA morala plačevati preživnino? Torej če njemu ni treba, je tudi njej ni treba, kaj praviš? Ali pa je to prezahteven koncept zate?
Pa tudi sicer zelo pametna rešitev, da se otrok, ki hodi v šolo v LJ, odseli eno uro proč. Veliko bolje, kot da stanuje dva koraka do LPP ali celo šole.[/quote]
Po razpadu zveze je pogosto računati z situacijo, ko bo vsaj eden od bivših zakoncev menjal bivališče. Glede na okoliščine v konkretnem primeru je to storil oče. Lahko bi tudi mati. Potem bi ji seveda spet ne ustrezalo skupno skrbništvo z neplačevanjem preživnine, ker bi se stroški prevoza in ostali stroški občutno povečali. In spet bi zahtevala prekinitev skupnega skrbništva in preživnino. Kakor koli obrnemo, ve ste roparice na denar. Zato sem predlagal, da gredo otroci k očetu, in ona je odrešena težaškega življenja, plača preživnino in neha stokat na forumu. Kaj vam sedaj tu ni jasno? Vam bom kar jaz povedal. Ve, pokvarjene duše skupaj z izprijenim fašističnim sistemom v slo nikakor ne boste dale otrok iz rok, ker potem ne boste več mogle priti na lahek način do denarja.

Točno. Ženske smo pokvarjene fašistke, ki imamo otroke samo zato, da z njimi služimo.

Tvoje pripombe so kot vedno na nivoju stupido. Otrok se odseli eno uro proč, se prepiše v šolo eno uro proč(kar v novi situaciji pomeni, da morebiti ne potrebuje nikakršnega Lpp-ja).In tako ostane kot je, nihče nikomur ne plačuje preživnine (ki je ponavadi predmet spora, ki ga sprožate ženske, ki po defaultu nimate denarja za preživljanje otrok in jokcate moškim za cash). To je kot vidim prezahteven projekt zate in tvoje nedoumetje situacije. Skratka, tvoja mentalna struktura še vnaprej ostaja na osnovi bedastih pripomb, ki jih serviraš bolno razkrojena.Bolna glava, boln nick.

Tole je kokretni “problem” tegale skupnega skrbništva. Fotru dol visi za otroke, se je preselil, in otrok enostavno ne jamlje več k sebi. Kaj ima mati s tem?????????

Komot bi jih vska dan vozil po eno uro v šolo, mar ne? Vprašanje je sicer koliko časa bi se to otrokom dalo ampak njemu se več kot očitno NE DA. Kaj je mati kriva pri tem?????

A je on mogoče predlagal, da naj se sedaj otroci selijo k njemu in menjajo šolo??? Nisme zasledila, njemu dol visi za otroke. Itak je mama ena cankarjanka, ki vse dela in je lepo tiho. Sedaj pa je bitch sklenila,d a ne bo več tiho in mal pisnila na forum, da kaj mislimo ostlai a je to fer al ni in kako naj dejansko stanje institucionalizira. In kaj doživi???? Tukaj se najde en kolotek, ki ji ploza, da ona služi z otroci. Lepo vas no prosim, mama vse plačuje, skoz ksrbi za otroke in se razdaja, tako časovno kot denarno (vse samohranilke, ki jih poznam so takšne!), foter pa lepo živi zaradi fašističnega sistema v Slovneiji, ki vse prevali na matere. Enmu fotru se še ni las skivil. Sem prepričana, da bi morali zakonsko določit, da je po ločitiv oče dolžan skrbet in vzdrževat otroke, mame pa plačujejo tistih 100 e preživnine. Sem prepričala, da bi se preživnine takoj dvignile na 1000 e po otroku!

@malma: prevečkrat je to tako, da bi bilo izključno nesrečno naključje. 🙂

Vedno eno in isto sranje, pardon :\\, ene in iste teme. Premalo denarja, premajhne preživnine, otrok me stane 800 €, “kako deca olupim”, itd. A ni zanimivo, da se vedno pritožujejo samo ženske? Gre moškim ločencem res tako lepo? Yeah right!

Kolotek ima popolnoma prav. Dajte otroke očetu in plačujte preživnino. Boste rešene vseh težav in krivic. Tukaj pa se pojavi 101 izgovor, zakaj ne, a ne da? Težava je seveda znana.

Še malo in prepričale me boste, da je človek nor, če ima otroke. :S

Če imaš toliko za povedat proti denarju in preživnini, pa rušenje stanja, pa vlačenje za bivšimi – zakaj bi potem po tvojem ONA morala plačevati preživnino? Torej če njemu ni treba, je tudi njej ni treba, kaj praviš? Ali pa je to prezahteven koncept zate?
Pa tudi sicer zelo pametna rešitev, da se otrok, ki hodi v šolo v LJ, odseli eno uro proč. Veliko bolje, kot da stanuje dva koraka do LPP ali celo šole.[/quote]
Po razpadu zveze je pogosto računati z situacijo, ko bo vsaj eden od bivših zakoncev menjal bivališče. Glede na okoliščine v konkretnem primeru je to storil oče. Lahko bi tudi mati. Potem bi ji seveda spet ne ustrezalo skupno skrbništvo z neplačevanjem preživnine, ker bi se stroški prevoza in ostali stroški občutno povečali. In spet bi zahtevala prekinitev skupnega skrbništva in preživnino. Kakor koli obrnemo, ve ste roparice na denar. Zato sem predlagal, da gredo otroci k očetu, in ona je odrešena težaškega življenja, plača preživnino in neha stokat na forumu. Kaj vam sedaj tu ni jasno? Vam bom kar jaz povedal. Ve, pokvarjene duše skupaj z izprijenim fašističnim sistemom v slo nikakor ne boste dale otrok iz rok, ker potem ne boste več mogle priti na lahek način do denarja.[/quote]

Huuuh,si pa jezen na bivšo ženo!

Očitno ti je izpulila precej denarja iz rok…

Tvoje pripombe so kot vedno na nivoju stupido. Otrok se odseli eno uro proč, se prepiše v šolo eno uro proč(kar v novi situaciji pomeni, da morebiti ne potrebuje nikakršnega Lpp-ja).In tako ostane kot je, nihče nikomur ne plačuje preživnine (ki je ponavadi predmet spora, ki ga sprožate ženske, ki po defaultu nimate denarja za preživljanje otrok in jokcate moškim za cash). To je kot vidim prezahteven projekt zate in tvoje nedoumetje situacije. Skratka, tvoja mentalna struktura še vnaprej ostaja na osnovi bedastih pripomb, ki jih serviraš bolno razkrojena.Bolna glava, boln nick.[/quote]

Zelo si prozoren. Namreč, čim bolj v živo te zadene odgovor, tem bolj sočen in primitiven je tvoj odziv.
In s takšnim svojim pisanjem itak samo spodjedaš lastno kredibilnost in poskrbiš, da tvoje besede padajo na jalova tla. V nasprotju z mojimi besedami, seveda, ki tebe ostro zadenejo na več vitalnih organov hkrati. Bi si štela v čast, če bi bil tega ti seveda slučajno vreden.

Če imaš toliko za povedat proti denarju in preživnini, pa rušenje stanja, pa vlačenje za bivšimi – zakaj bi potem po tvojem ONA morala plačevati preživnino? Torej če njemu ni treba, je tudi njej ni treba, kaj praviš? Ali pa je to prezahteven koncept zate?
Pa tudi sicer zelo pametna rešitev, da se otrok, ki hodi v šolo v LJ, odseli eno uro proč. Veliko bolje, kot da stanuje dva koraka do LPP ali celo šole.[/quote]
Po razpadu zveze je pogosto računati z situacijo, ko bo vsaj eden od bivših zakoncev menjal bivališče. Glede na okoliščine v konkretnem primeru je to storil oče. Lahko bi tudi mati. Potem bi ji seveda spet ne ustrezalo skupno skrbništvo z neplačevanjem preživnine, ker bi se stroški prevoza in ostali stroški občutno povečali. In spet bi zahtevala prekinitev skupnega skrbništva in preživnino. Kakor koli obrnemo, ve ste roparice na denar. Zato sem predlagal, da gredo otroci k očetu, in ona je odrešena težaškega življenja, plača preživnino in neha stokat na forumu. Kaj vam sedaj tu ni jasno? Vam bom kar jaz povedal. Ve, pokvarjene duše skupaj z izprijenim fašističnim sistemom v slo nikakor ne boste dale otrok iz rok, ker potem ne boste več mogle priti na lahek način do denarja.[/quote]

jaz sem želela iti narazen s partnerjem (zaradi nasilja), sledile razne grožnje, da mi bo vzel otroka, da jaz že nisem sposobna mama…. ko sem na CSDju predlagala “preizkusno” obdobje, da bi imel on skrbništvo nad sinom, je rekel, da naj pridem vsako jutro po njega in ga peljem v vrtec, ker on zjutraj nima časa, pa preživnine naj mu plačujem 500 eur. Pa se mu je svetovalec (ja, moški) na CSD skoraj v obraz smejal. No, pa je po nekaj srečanjih, razpravah,…. rekel, da ga pa ne bi mel. Da bi ga videval 2x na teden. Pa preživnine bi dal 100 eur. Pa v njegovi bližini naj ostaneva. Na koncu sem imela vsega dovolj, predlagala selitev v 25 km oddaljen kraj (kjer imam službo), BREZ preživnine, pa vidi ga lahko kadar hoče. Se je strinjal. ne plačuje ničesar in hoče ga videt 1x mesečno ……. res si zasluži naziv OČE …..

@nukica:

Malo čudno bo zvenelo, pa vseeno: kako se spustite s takimi ljudmi delat otroke?! Pa kje imate glavo? Aha! Verjetno je bil pred tem vzoren, sploh in oh ulov, potem pa se je vse spremenilo na katastrofalno. :S No, vsaj jaz tega ne verjamem.

Taki so res antireklama za otroke.

Ne, še zdaleč ni bil idealen. Jbil pa pred leti zelo zabaven in spontan. Tudi ko sva že živela skupaj ni bilo nikoli večjih težav. Pravzaprav niti nisem opazila, da me je po malem ves čas poskušal priklenit na sebe. In očitno je bil dober igralec (in jaz naivna – priznam). Po rojstvu otroka – za katerega sva se odločila sporazumno- je počasi pokazal svoj pravi obraz…. Kak sem lahko utrujena, če sem na porodniški, kar naenkrat ga je motilo ko kaj ni bilo spucano. Čas z otrokom…. samo v trgovino sem šla, pa me je po pol ure že klical. Nič od nič. Nisem mu težila, pustila sem mu vso svobodo, samo včasih sem ga prosila, da naj mi pomaga okoli otroka (ki se je mimogrede do 22. meseca zbujal 5-10x na noč in bil tudi čez dan zelo aktiven). Ko sem šla nazaj v službo, so se začeli razni psihični pritiski, grožnje in žalitve (ker recimo kak dan čez teden ni bilo kosila, ali pa sem delala 5 minut dlje).

Brezveze, da zdaj jokam o tem kaj bi bilo če bi bilo. Vsaka šola nekaj stane in moja je bila kar boleča in draga. Ampak imam sina. Čudovitega otročka in moj edini cilj je, da ga poskusim vzgojiti v odgovornega in samozavestnega človeka. Če bo hotel, ko bo starejši, več videti očeta (ali pa celo živeti z njim), mu tega ne bom branila. Glede na obnašanje pa močno dvomim, da bi se njegov oče želel več ukvarjati z njim ….

Ne, še zdaleč ni bil idealen. Jbil pa pred leti zelo zabaven in spontan. Tudi ko sva že živela skupaj ni bilo nikoli večjih težav. Pravzaprav niti nisem opazila, da me je po malem ves čas poskušal priklenit na sebe. In očitno je bil dober igralec (in jaz naivna – priznam). Po rojstvu otroka – za katerega sva se odločila sporazumno- je počasi pokazal svoj pravi obraz…. Kak sem lahko utrujena, če sem na porodniški, kar naenkrat ga je motilo ko kaj ni bilo spucano. Čas z otrokom…. samo v trgovino sem šla, pa me je po pol ure že klical. Nič od nič. Nisem mu težila, pustila sem mu vso svobodo, samo včasih sem ga prosila, da naj mi pomaga okoli otroka (ki se je mimogrede do 22. meseca zbujal 5-10x na noč in bil tudi čez dan zelo aktiven). Ko sem šla nazaj v službo, so se začeli razni psihični pritiski, grožnje in žalitve (ker recimo kak dan čez teden ni bilo kosila, ali pa sem delala 5 minut dlje).

Brezveze, da zdaj jokam o tem kaj bi bilo če bi bilo. Vsaka šola nekaj stane in moja je bila kar boleča in draga. Ampak imam sina. Čudovitega otročka in moj edini cilj je, da ga poskusim vzgojiti v odgovornega in samozavestnega človeka. Če bo hotel, ko bo starejši, več videti očeta (ali pa celo živeti z njim), mu tega ne bom branila. Glede na obnašanje pa močno dvomim, da bi se njegov oče želel več ukvarjati z njim ….[/quote]

Tipična zgodba veze z lažnivim že nomrskim psihopatom. Takih se žal ne da razpoznat ker so preveč perfektni lažnivci in prevaranti, potem pa tudi tako spretno manipulirajo s čisto zdravo inteligentnimi ženskami, da se jih težko znebiš, saj takoj ko jim pokažeš vrata začnejo jokcat…žal je kar nekaj takih psihotov na tem svetu in sposobne, normalne in naivne ženske nasedajo. Ponvadi potem niti ne jokajo, so neskončno srečne ker so se jih znebile :)))

Tipična pripomba psihopatsko egoistične, samovšečne, slabo razgledane slovenske ženske. Moški so tako perfektni lažnivci in prevaranti (torej tudi primerno inteligentni, da vašo naivnost zlahka ovijajo okoli malega prsta??), da normalne, sposobne in naivne ženske nasedajo. To je posledica vaše nerazgledanosti, nepoznavanja moških principov, nepravilne vzgoje, ki jo ženske prenašajo na hčere (in sinove še bolj, le kako naj ženska sama vzgaja sina, ki se mora naučiti moških principov, da lahko v lajfu uspešno odigra vlogo moškega, ženska pa se z izvijačem ne zna drugega kot zabosti v trebuh, da o pomanjkanju mentalne strukture, ki je ženska po praprogramu nima in ne more imeti (vsaj, kar se moških principov tiče)-ker je ženska), niti ne omenjam. Zdravo žensko inteligenco tukaj prodajate in zamenjujete za prikrivanje lastne nesposobnosti, trenutnih odločitev glede skupnosti, otroka, partnerja, biološka ura vam tiktaka v določenem obdobju kot ponorela, zdrav razum vam zamenja vladavina hormonov, ki vas daje dol s prvim mimoidočim, ki je takrat oh in sploh zabaven in sposoben macho, čez čas, najpogosteje pa po rojstvu otroka, vam vsi ostali principi, razen vaših lastnih niso več všeč, so psihopatski, zavrti, sprevrženi, nasilni, nemogoči, leni in še bi se našlo. To vse so zgolj izgovori za vašo nepripravljenost in nesposobnost najti primernega moškega in tudi zagotoviti očeta SKUPNIM otrokom. Tako vam v polju izbire ostanejo sfiženi nesposobni samci, ki ste jih vzgojile s svojimi cunjasto popustljivimi in nedorečenimi prijemi (malo kar same berite lastno moledovanje tudi ob prebiranju tega foruma, …100x prosim, da otrok nekaj naredi, naš že nikoli nič ni kriv, na izbiro ima 100 različnih cot, ki jih zjutraj oblači 2h, da zamudite v službo vse penaste in zelene v fris…), ostali pa se vas v velikem loku izognemo in smo raje z bolj “kompatibilnimi” predstavnicami.

Tvoje pripombe so kot vedno na nivoju stupido. Otrok se odseli eno uro proč, se prepiše v šolo eno uro proč(kar v novi situaciji pomeni, da morebiti ne potrebuje nikakršnega Lpp-ja).In tako ostane kot je, nihče nikomur ne plačuje preživnine (ki je ponavadi predmet spora, ki ga sprožate ženske, ki po defaultu nimate denarja za preživljanje otrok in jokcate moškim za cash). To je kot vidim prezahteven projekt zate in tvoje nedoumetje situacije. Skratka, tvoja mentalna struktura še vnaprej ostaja na osnovi bedastih pripomb, ki jih serviraš bolno razkrojena.Bolna glava, boln nick.[/quote]

Zelo si prozoren. Namreč, čim bolj v živo te zadene odgovor, tem bolj sočen in primitiven je tvoj odziv.
In s takšnim svojim pisanjem itak samo spodjedaš lastno kredibilnost in poskrbiš, da tvoje besede padajo na jalova tla. V nasprotju z mojimi besedami, seveda, ki tebe ostro zadenejo na več vitalnih organov hkrati. Bi si štela v čast, če bi bil tega ti seveda slučajno vreden.[/quote]
Seveda si v svoji stari maniri, da zgolj otresaš jezik in sodiš po sebi druge, zadela lastno bistvo. Potrjuješ lastno stupidnost in ne znaš komentirati oz. odgovoriti, predlagati na mojo virtualno situacijo, ki jo predlagam kot rešitev oz. možnost v nastali situaciji, ki jo opisuje avtori gornje teme. Namesto, da se ukvarjaš z mano, se ukvarjaj s ponujeno vsebino. Pišeš v obupu in se skušaš povzdigniti iz bede razmišljanja, ki ga prezentiraš..Poor woman…
p.s.
sedaj pa spet gasaaaaa, daj nakladaj………he, he, he.Moraš imeti zadnjo, moraaaašššš!!!

ženomrzni psihopati in manipulativni lažnivci povsod po svetu predstavljajo določen % populacije in glede na analize zahodne psihologije pač grozljivo mučno vplivajo na čisto normalne ženske (z rahlo nizko samopodobo in samozavestjo, načeloma pa nadpovprečno sposobne in uspešne) in terorizirajo celotne družine. To nikakor ni problem Slovenije. Nisem pa nikjer zasledila kakšen je % tovrstih moških po posameznih državah, ženomrztvo je psihična bolezen moških, ki pa zelo hudo vpliva na partnerico (jo dostikrat popolnoma uniči, “preživijo” in se “rešijo” le tiste z malce močnejšihm karakterjem in dovolj podpore tako v družbi kot socialni mreži). Na zahodu, kjer je mreža psiholoških terapevtskih posvetovalnic gostejša in nima stigme zaradi obiskovanja je “reševanje” ženskih žrtev tovrstnih psihičnih bolnikov mnogo uspešnješe kot pa pri nas. Ženomrzni psihopati pač niso nikakor noben kakovosten partnerski material še manj pa primerni očetje svojim otrokom. Tko da, če se ne zdravi žrtev potem imajo tudi otroci presneto slabo prognozo v življenju. Je pa dokazano in raziskano, da so ti ženomrzci izjemno pretkani manipulatorji in lažnivci in se pokažejo šele ko žensko dokočno “priklenejo” nase bodisi s poroko, pograbljenjem “dote” ali prvim otrokom. Šele takrat “žrtev” pravzaprav vidi pravi obraz svojega rablja, ko vendarle nima več veliko možnostoi za izhod. Možnost izhoda se z leti samo še zmanjšuje…čeprav je “izhod” čisto mogoč z dovolj pomoči tako psihoterapevtov, institucij (sodišča z povračilom “nakradene” “dote”) kot socialne mreže. Najbolj potrebni zdravljenja so seveda ženomrzci. vendar je njihova glavna značilnost, da si domišljajo (kot večina psihopatov in drugih psihičnih bolnikov) da je z njimi vse v redu – značilno za ženomrzne psihopate je še to,da v najmanjšem % sploh začnejo zdravljenje, redki pa zdržijo, saj je njihov vzorec laž in manipulacija in se tega zelo zelo težko odvadijo.

Ne vem kaj tolk cviliš??? A smo mucku stopili na rep??????

Tipična pripomba psihopatsko egoistične, samovšečne, slabo razgledane slovenske ženske. Moški so tako perfektni lažnivci in prevaranti (torej tudi primerno inteligentni, da vašo naivnost zlahka ovijajo okoli malega prsta??), da normalne, sposobne in naivne ženske nasedajo. To je posledica vaše nerazgledanosti, nepoznavanja moških principov, nepravilne vzgoje, ki jo ženske prenašajo na hčere (in sinove še bolj, le kako naj ženska sama vzgaja sina, ki se mora naučiti moških principov, da lahko v lajfu uspešno odigra vlogo moškega, ženska pa se z izvijačem ne zna drugega kot zabosti v trebuh, da o pomanjkanju mentalne strukture, ki je ženska po praprogramu nima in ne more imeti (vsaj, kar se moških principov tiče)-ker je ženska), niti ne omenjam. Zdravo žensko inteligenco tukaj prodajate in zamenjujete za prikrivanje lastne nesposobnosti, trenutnih odločitev glede skupnosti, otroka, partnerja, biološka ura vam tiktaka v določenem obdobju kot ponorela, zdrav razum vam zamenja vladavina hormonov, ki vas daje dol s prvim mimoidočim, ki je takrat oh in sploh zabaven in sposoben macho, čez čas, najpogosteje pa po rojstvu otroka, vam vsi ostali principi, razen vaših lastnih niso več všeč, so psihopatski, zavrti, sprevrženi, nasilni, nemogoči, leni in še bi se našlo. To vse so zgolj izgovori za vašo nepripravljenost in nesposobnost najti primernega moškega in tudi zagotoviti očeta SKUPNIM otrokom. Tako vam v polju izbire ostanejo sfiženi nesposobni samci, ki ste jih vzgojile s svojimi cunjasto popustljivimi in nedorečenimi prijemi (malo kar same berite lastno moledovanje tudi ob prebiranju tega foruma, …100x prosim, da otrok nekaj naredi, naš že nikoli nič ni kriv, na izbiro ima 100 različnih cot, ki jih zjutraj oblači 2h, da zamudite v službo vse penaste in zelene v fris…), ostali pa se vas v velikem loku izognemo in smo raje z bolj “kompatibilnimi” predstavnicami.[/quote]

Hja, če bi jaz pred desetimi leti vedela, da očetu mojega otroka ne bo do tega, da bi skrbel zanj, ne bi niti pomislila na to, da bi ga imela. Pa mi leta niso bila noben problem…. rodila sem pri 27ih.
Nikoli ga nisem prosila do onemoglosti, da nekaj naredi. Obstajajo drugi načini za motivacijo otroka. Ja, pri 2,5 letih si vsaj hlače in čevlje sam obleče/ obuje.Pa ni panike. Vem, koliko časa si lahko zjutraj privoščim in še NIKOLI nisem zamudila v službo ali bila zjutraj slabe volje….
Od svojega bivšega sem želela samo, da mi kdaj pomaga. Kdaj kaj naredi, počuva otroka da grem jaz na kavico ali pa na kakšen tek. Za vso gospodinjstvo sem skrbela sama. Za seks sem dajala večkrat pobudo jaz kot on. Nikoli mu ga nisem odrekala. Pa ne izgledam ravno slabo, da mu ne bi bila všeč. Ampak on ni hotel razumeti, da tudi ženske potrebujemo čas zase.
Spoštovani Kolotek, ni vse črno-belo in nismo vse ženske nesposobne. Skrbim za otroka, stanovanje, vrt. Poprimem za marsikatero “moško” delo. Ja, priznam, naredila sem napako, ki je bila posledica navezanosti in ljubezni do človeka. Do moškega, za katerega sem bila prepričana, da bi lahko z njim preživela vse življenje. Ampak ne kot zapornica. Vse možnosti ima videti otroka kadarkoli hoče. Celo je imel možnost, da bi bil otrok zaupan v varstvo in vzgojo njemu. Pa se je temu odrekel zaradi svojih interesov…. NIKOLI ne bom krivila sebe za to….

New Report

Close