Najdi forum

Ok, poletna tema danes:)

Ženske: kakšne kopalke nosite: enodelne, dvodelne, zgoraj brez, nude?

Moški: oprijete boksarce, navadne kopalke (brez hlačnic), take široke kot kratke hlače,…?

Ponavadi hodim na nudistično plažo. če pa že grem na “oblečeno” nosim široke boksarice, podobne kratkim hlačam.

Takšne kot kratke hlače, čeprav uporabljam tudi oprijete boksarice, kadar grem zvečer tečt po plaži, ker se hitreje posušijo, če se vržem potem še v morje. Sicer nisem njihov privrženec, tako da stavim raje na kratke hlače (samo če že človek gara cele dneve na fitnesu je včasih mogoče vseeno fajn kej pokazat hehehe – joke).

Kratke hlace Speedo:))

Playboy: ce hocs da se ti pozna od fitnessa mal se hod u solarij… ce bos rjav te to ful poveca…in se bo se bol opazilo itn.

Bi se spodobilo, da še jaz povem: absolutno dvodelne, pa še to, če je le možno zgoraj brez, spodaj pa jih poskušam med sončenjem čimbolj zmanjšat, da nimam tistih grdih lis – fuj! (bo treba nabavit koplake skozi katere pride sonce tudi pa bo ok)

Obvezno dvodelne…s trikotnički :)))

Oprijete boxarce.

Končno en, ki to nosi!:)

Sem tudi na dvodelnih, če se da zgoraj brez

Obvezno dvodelne! Enodelnih nikoli nisem nosila.

Take ko kratke hlace pa tud kolegi take nosijo. Ne vem, najboljse pac. 😉

Prisegam na divje plaže ali jahte sredi morja, seveda brez kopalk:)

Dvodelne in zmeraj zgoraj brez.
Enodelne pa za v bazen (pozimi).

Če že, potem dvodelne, sicer pa nudo, kjer je le mogoče.

Na morju zgoraj brez, spodaj tange. Na bazenu v Radovljici pa enodelne ali dvodelne-tange.

kratke hlače-ker si več ne upam pokazat

men so pa kaksne tanke bele lise na porjaveli kozi fullllll sexi

Oprijete boksarce.

Skiny – črne, dvodelne, zgornji del se zaveže pri vratu.

Pa zgoraj nikoli brez. Bolj seksi mi je s kopalkami. Sploh pa se mi zdi obupno gledat po plažah punce ki so ravne ko deska al pa majo čist neke povešene.
Moje so prav lepe in tisti ki ga kaj zamika naj uporabi domišljijo : )

Radovljica je zakon, jaz sem dostkrat v penzionu Manca – tam je špecialno 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close