Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost a vas punce zelo moti,če ima fajn mozolje ali pa brazgotine na obrazu?

a vas punce zelo moti,če ima fajn mozolje ali pa brazgotine na obrazu?

a vas moti to?

Fajn mozolji me, ker mislim da vsak lahko vsaj minimalno poskrbi za to…zdej obstaja tolk različnih preparatov proti mozoljem da lahk vsak vsaj omili ta problem. V najslabšem primeru pa stopiš do dermatologa.

Kar se brazgotin tiče…znajo bit pa kake prov seksi :))

mozolji ja…sploh če jih je fuuuuul…brazgotine pa niti ne

khm no… ja…. ksn sem pa ke… se valda naredi, brazgotine – se še da preživet. Veš kako je – danes greš lahko k dermatologu, si nabaviš boga in pol proti tej nadlogi, tko da u bistvu izpadeš neurejen; tega pa punce ne maramo

nede? brazgotine so sexy! 😉

oh, če je tipčk full luštkan pol mozolčkov sploh ne vidš, čeprov so!! moj mali jih ima, pa me ne motijo! pa sej morjo enkrat itak zgint:))!!!

Kaj pa vem, nism še mela tazga fanta. Pomoje da bi se navadla, tko kt predn sm mela fanta z ljubavnim tepihom sm misnla da ne bom prenesla tega, zdej mi je pa tok seksi za znort. Pomoje da v ljubezni ni ovir.
lp

Ja, meni je nagravžno.

ja no

Ma ne no haha 😮 lol zakwa bi me motilo? 😉
Mozolji niso nč hudi, brazgotince so pa sexy :3 *o*

ja brazgotine so sexy ampak ne brazgotine k ostanjeo od mezoljov !!!!!! te so prou nagnusne tko k mezolji

če obstaja ljubezen me ne motijo mozolji kr je važn da te ma fant rad in da te spoštuje pa ja zdej mnda ne boš ga nehala ljubit zarad mozoljev to ma usk v puberteti fanti pa majo tut mal dleje mogoč ampak če si zaljubljena te to ne moti in se boš s časoma navadla sej med časom tut izginejo 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close