Najdi forum

Barva za lase

Nekej me je pičilo da bi si mal spremenila look, pa me zanima katera barva za lase (proizvajalec) se vam zdi najboljša glede na izkušnje…obstojnost, lesk, lepa razporeditev…Mene je najbolj strah da se mi barva ne bi enakomerno in lepo razporedila in bi ven izpadla kot strašilo :((( Sprašujem pa predvsem za blond oz. svetle odtenke! Hvala!
Lep dan,
Blondy

ne rabš se barvat, ker si najlepša takšna kakršna si – naravna lepota

No, čisto enakomerno barvanje tudi ni zanimivo… Jaz uporabljam tiste “prave” barve (mislim da Triocolor od Ilirije – nimam nobene doma, da bi pogledala), ki jih dobiš v tubi (stanejo nekje manj kot jurja), dodatno si pa moraš kupiti še vodik. Barva je obstojna, lesk je zadovoljiv, kar se pa enakomernosti tiče, se ti pa ohranijo naravni prameni (torej tam kjer je las naravno svetlejši, bo tudi pobarvan svetlejši). ne, vem, samo tiste coprnije z Poly, Natea in podobnimi zadevami se pri meni niso obnesle, ker se hitro sperejo (tudi tiste, ki naj bi bile obstojne).

A Blondy ni blondinka in je le to njena največja želja? :((((

po mojih izkušnjah kakšen Loreal, Schwarzkopf, najboljše pa je, da greš k frizerju….

Schwarzkopf – Poly Blonde. Ampak pazi, dobro preberi navodila, sicer boš oranžna! Zraven si nabavi tudi dober regenerator in to je to.
Lp.

L’oreal – exellence je vsaj zame tanartabolš.
A greš na temnejšo, če si Blondy?

Najboljš, da greš k frizerju, ker blond barva hitro rata vse drugo, samo taka blond ne, kot bi jo ti želela. Pa če si hočeš barvat vse lase, zna biti to kar težko doma delat, še sploh, če so lasje dolgi. Razmisli, mogoče bi pramena na svetlejše bolje zgledala. Meni je to super, sem tud že probala.

Veliko uspeha pa lp, Lily.

Sem blond, samo bi rada mal spremenila odtenek na mičken svetlejšo, tko da bo bolj poletno…Ker naravno imam bolj pšenično blond barvo…Tko da always and still Blondy :)))

Danes sem gledala mal po trgovinah in se mi je dost v oko padla Lorealova Feria 3D…ko je cel kompletek enih zadev…pa me zanima če katera pozna?? Drugač pa razmišljam da bi kupla barvo in nesla frizerju da me pobarva…bi prišlo dost ceneje kot drugače…Bom še vidla.

Mogoče se bom na koncu kot ponavadi odločla za pramenčke :)))

sama sem si samo 2x barvala doma, drugace pa vedno pri frizerki in nikoli vec si ne bi barvala doma
jaz “prisegam” na barvo Keune

lp, ihaha

Meni se zdi da je Feria res najboljša – seveda je pa odvisno od strukture las. Meni ta najbolj odgovarja. Če te je pa ful strah, kako boš zgledala, si pa samo s peroksidom naredi cist tanka pramena. To optično posvetli za vsaj 2 odtenka.

veliko sreče,

lp, mala

jest sem zelo zadovoljna z Lorealovo Ferio. odtenek ice blonde

Ajda točno to ice-blonde hočem dat jest :))

ja, ajda ma dobro barvo!!

katarina, men so pa tvoji kodrčki toook všeč! 😉

ja, ice blonde je res fejst, na škatli sicer zgleda mal čudna, sam lepo prime!

ajda pa se sama barvaš? Mislim groza me je da bi pol izpadla oranžna al pa čist neenakomerno pobarvana :(((

ja, barvam se že skoz sama. če ti do zdaj ni ksna barva čudno prijela, tudi naprej ni kakšne bojazni.
delaj točno tako kot je v navodilih in nimaš kej zaje*at;)
Jest si najprej pobarvam narastek (20 minut je barva gor), pol pa porazdelim barvo še po ostalih laseh (za ene 3 – 5 minut) piše sicer 10 minut, sam u bistvu ni treba tolk dolg, ker so lasje že tko in tko pobarvani in samo osvežuješ barvo.
nimaš bit kej lisasta, če pa že boš, pa rečeš, da je tko moderno!! ;))

Pohiti Blondy, še par dni nas loči do 17.5. :)))

definitivno je men najboljša blond poly blonde s kamilico…ultra…pa si pustiš gor cca50 min…če si prvič barvaš na blond, sicer pa 30 min…in definitivno si naravna blond varianta…aja če imaš drugače temno rjavo naravno varianto…men je vedno delovalo…pa še ena cenejših barv je:-))

LP Esy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close