Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako veš, ali si straight ali gej?

Kako veš, ali si straight ali gej?

Čao, folk!
Zanima me, kako ste vi izvedeli, ali ste straight ali biseks ali geji oz. lezbijke? Recimo, meni so zanimive punce, sam ne vem, ali je to privlačnost al kaj. Fantje so mi ok, sam ne bi pa mogla rečt, da me sploh ne privlačijo. Kako ste vi ugotovili? Aja, stara sem 20 let. Prosim, če zraven odgovora poveste še svojo starost. Hvala!

Hja….z mojim dragim je blo takle…ko sma se spoznala, ni blo tist prvi trenutek nic…nic ni kliknal! Ni kliknal! Samo potem, ko sem sou domov, nisem mogu mislit na njega. V mislih sem si ponavlu vse njegove poteze in dejanja, ki so me fascinirale tisti vecer. In te slikce in podobe so spremljali razni glasovi kot so: “ful je zabavn, z njim se res dobro pocutim, ful sm se lahk sprostiu, ful ma lep nasmeh, izzareva nekaj…” In tist trenutek sem cutu neko toplino…toplino, ki mi je bla vse do tistega trenutka se neznana. Je pa vsake toliko casa oslabela, ker so v moji glavi odmevali glasovi kot so: “Zakaj o razmilsam o njem? to je narobe! nehaj! ” No…pol sem se nekak umiriu, dokler ga spet nism vidu in ta toplina je spet privrela na plan. In bolj ko sem jo zavestno skusal potlaciti nazaj, bolj se je upirala! In potem sem se uprasal: “Zakaj se branim tega, ce dozivljam te cudovite obcutke, ki mi jih lahko nudi samo on. A ni point vsega da se js dobro pocutim?”. No in pol sem primerno ukrepu….to je to…:)

hribuc, 21 let!

Hribuc..

pohvalno za tale oris…tako se pogovarja.

primož

Sama zase sicer menim, da sem straight, priznam pa, da so mi tudi kdaj všeč kakšne punce… Veliko večkrat se na cesti obrnem za dekletom kot za fantom, vem, kakšen tip ženske mi je všeč in zgodilo se mi je že, da sem bila s kako kolegico zunaj in da sem si jo za trenutek želela poljubiti. Vendar me seksualno privlačijo samo moški, ženske pa bolj v estetskem smislu, ker so lepe in nežne in krhke. Premočne ženske me odbijajo, privlači me nežnost. Pri moških me privlači moč, pri ženskah pa krhkost. Malo težko to razložim. Vendar če bi že kdaj prestopila mejo telesnega dotika z žensko, bi se samo crkljala z njo in bila zelo zelo nežna. Samo to.

srnica, 27 let

Zanimivo, Srnica, tudi jaz bi lahko rekla nekaj podobnega.

Ženske me privlačijo iz seksualnega pogleda – definitivno, postavce, nežnost, drobnost, lepa bitja kaj češ 🙂

Moški pa iz vidika vzornikov, idolov (bodybuilderji, glasbeniki, Chippendales hehehe), da bi počel z moškim stvari, k jih z žensko z največjim veseljem pa ne – mi je odvratno.

Moj prjatu tud kul pravi – ženske čekiram, ker so mi hude, tipe pa zato, da vidm kaka je kej konkurenca in kaj je in =)))

Ženske me privlačijo iz seksualnega pogleda – definitivno, postavce, nežnost, drobnost, lepa bitja kaj češ 🙂

Moški pa iz vidika vzornikov, idolov (bodybuilderji, glasbeniki, Chippendales hehehe), da bi počel z moškim stvari, k jih z žensko z največjim veseljem pa ne – mi je odvratno.

Moj prjatu tud kul pravi – ženske čekiram, ker so mi hude, tipe pa zato, da vidm kaka je kej konkurenca in kaj je in =)))

20 let

Pri 20 letih bi že lahko vedela, kaj si in kaj ne, ne pa da postavljaš vprašanja na nivoju 12 letnice. Če te privlačijo IN punce IN fantje, si očitno biseksualna.

Zase vem, da sem izključno straight, saj se mi dvigne le ob ženski, ob moškem pač ne. Ni treba komplicirati preprostih stvari in iskati višje modrosti, kjer je ni.

Aja, še starost: 23

*ostal brez besed*

:***

Biseksualka.
Ugotovila: preprosto, zaljubila sem se v punco, pred tem sem pa že imela fanta, v katerega sem bila tudi zaljubljena & seksualno privlačnost čutim ob osebah obeh spolov (se pravi, na pijači v lokalu čekiram tako moške kot ženske 🙂
To sem ugotovila pri 17-ih, rabila nekaj časa, da sem si to priznala (sej veš, ko bom velik, bom straight), zdaj pa uživam življenje 😉

fullll si lepo to napisal.

/ce je govora o sincu – ko se zasmeji je res kot sunny day:) kaj sele ko se ti…;)/

hm… jest nikol nisem prevec razmisljala o tem (ker mi u bistvu ni bilo treba, ker sem ocitno straight in to nasa druzba odlicno razume…)
od nekdaj so me privlacili fantje… proti puncam seveda nimam nic in se odlicno razumemo,…. sej sem ze razmisljala kako bi blo s ksno… pa sem se zmeri kr stresla ko sem to pomislila… niso mi vsec na kaksen drugacen nacin… zame ga ni cez mocne moske roke..:))

jaz sem se pa samo nasmejala … ha ha ha ha :)))

Mislim, da se motis. Ugotavljam, da veliko starejsih ljudi se vedno ne ve kaj cutijo, kam so usmerjeni. Nekateri so baje prepricani, da biseksualnosti ni. No jaz tega ne verjamem, vseeeno pa menim, da vprasanje ni na nivoju 12letnice. Nekateri se na tem podrocju zacnejo razvijat in poglabljat nekoliko kasneje:)

Aja, pa jaz sem straight:)
20let:)

Gej, ze od nekdaj 🙂 S puncami se zelo dobro razumem, neke posebne telesne privlacnosti pa ni. Zelo zadovoljen sam s sabo, 23 let.

lp

Hehe, Elle, biseksualnost je 🙂 Če se pa komu zdi, da to ne obstaja, je pa to njegov problem. Stvar ne bo izginila, če si človek tišči glavo v pesek.

Ja, sej jaz verjamem v to, da je:) Samo nekateri pac ne verjamejo v to…

Poskusi pa boš videla… kar se mene tiče, ženskam neki manjka.. zato mam rada moške :))))))))))))))

Aja – starost: 27.

lp

Z manjšim popravkom citiram gostkovega frenda “Moške čekiram, ker so mi hudi, ženske pa zato, da vidm kaka je kej konkurenca in kaj je in ” :))

Blondy, 21 let

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close