Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zakaj ženske odpuščamo moškim barabam

zakaj ženske odpuščamo moškim barabam

Tule se kar nekaj tipov pritožuje, oz. pravi, da slabše kot delaš z žensko raje te ima. Bi pa tokrat rada nekaj napisala na to temo:

Zmeraj sem se trudila, da bi našla fanta z vsemi moralnimi vrlinami, prijaznega, ljubečega, delaven, takega ki ima rad otročke, pa ne zabija časa le po barih in fuzbaltekmah (karikiram!!!)…pa se mi je vsak good guy po določenem času spremenil v barabo, ki mi je govorila, kako zelo rad te imam, pa kok si ti samo moja in bla…bla bla.. Za mojim hrbtom pa varanje, pa tipične igrice moškega lovca…in dokazovanje pred kolegi…jaz pa lahko vsako…

Potem sem pa spoznala “barabo”, tipa ki podira vse pred sabo, pa je padal ena skupna noč…in moram reči, da mi je ta tip dal več spoštovanja in iskrenosti kot katerikoli good guy do sedaj ..ni mi lagal o ljubezni, ni mi dajal praznega upanja, ni skrival svojih pravih namenov, ni tako ali drugače manipuliral z mano…dal pa mi je lepo in nepozabno noč. Preden sem šla v to, sem točno vedela, kaj lahko pričakujem in sem imela možnost, da se odločim glede na posledice. Moja čustva do njega…če bi jih imela bi vedela, da ne bodo vrnjena, bil je moj choice z vsemi neprijetnostmi vred.

Kar hočem povedat je to, da je good guy večinoma le krinka za pick-up line, ženske si želimo ljubiti in biti ljubljene. Zato naj tisti pozerji ki se proglašajo za good guy-e najprej pomislijo, če je to samo samopredstava v njihovih glavah, v realnosti pa so zgolj manipulatorji. Manipulatorstvo totalno zamerim, je najslabša lastnost kar jo človek ima…včasih “notorični jebač” premore več iskrenosti. Zato je trditev, da barabi odpuščam totalno neumestna, ker mu nimam kaj. Samo po glavi bi se lahko tolkla zaradi lastne neumnosti, če bi si dovolila v takega človeka zaljubiti.
Pa da se razumemo, resnična good guya sem spoznala le 2, tako da ne trdim da ta kategorija tipov ne obstaja, samo je zelo zelo redka.

Pa še to, vsi ki tako napadate Spiderja…še 1x si preberite njegove želje za čez 5…10 let. Mene so totalno in sploh edine, ki so me ganile. Ta tip premore več čustev kot marsikdo tu gori.

Pa kaj je z vami ženskami in od vaših tipov prijatelji, ko bi jih najraje vse pobesle na najbližjo vrbo :)). Daj mu malo placa za dihat pa ti ne bo ničesar počel za hrbtom. Glede spiderja pa – Slovenija gre naprej :)))

lp ajs

proti prijateljem nimam nič dokler ne gre za pivske bratce in lovske kamerade

Amen. (se vglavnem strinjam z vsem napisanim)

Me too 🙂

zakaj ženske odpuščate moškim barabam ? to morate pa ženske odgovorit ….
najbrž se tako zatreskate v tipa da pred sabo vidite samo njega in slepo verjamete da se bo izboljšal …rajši mate tipe ki so v središču pozornosti,znajo vrtet gobec,lepo izgledajo,… (v večini primerov je tako) in taki tipi so v večini bolj nagnjeni na “igrice z dekleti”.
jest sm preveč pošten,iskren in zadnje čase si obupno želim postati bad gay,ampak škoda ker se ne morem spremenit

Lp,Robi

Mogoče ker se bojimo bit same? Ker je lepše v dvoje…

——-iskren in zadnje čase si obupno želim postati bad gay——-

Menim, da si nameraval napisati bad guy ;)))

Bravo Robi, tako se govori!!!!!!!! Sam bi isto napisal.

Malo se zamislite nad tem, kaj je napisal on, ne pa da mečete vse fante v isti koš. Tudi jaz bi lahko rekel, da ste vse ženske hudičeve in manilupatorke, pa tega nisem rekel nikoli. Sam se imam za good guy-a, pa naj se sliši še tako važno, samo za tem stojim. Če pa ne znate razbrati, kdo se pretvarja in kdo je v resnici good guy, sta pa krive same, ne pa da vas fantje zavajajo.

Robi, ti pa se itak ne smeš spreminjat, bodi takšen kot si. Malo se ozri okoli sebe, pa boš videl da je ponavadi oseba, ki je prava in zate oh in sploh čisto blizu. Problem nastane, če je zasedena, drugače pa ni problema.

Lp, MiŠek

moja angleščina :)))

Joj Robi ne mi s takimi “si obupno želim postat bad guy” :(( Ni point v tem da ti postaneš bad guy, ampak v tem da se sprejmeš takšnega kot si in to uporabiš v svojo korist. S tem da boš igral nekaj ne boš nič bolj srečen in zadovoljen kot si!!! Tko da je tvoje razmišljanje čist napačno…lahko mogoče dodaš kanček zgovornosti, kanček družabnosti ipd…kar pa še zdaleč ne pomeni da boš bad boy oz. to moraš bit!

Nevem zadnje čase je na forumu sam še o teh bad boyih in nevem kaj še, ki jih 3/4 folka čist narobe interpretira…To da je fant zgovoren, živahen, družaben še zdaleč ne pomeni da je kurbir, pretepač punc, izkoriščevalec…Rajši naredite podveje good boyev! Ker mislim da redko kateri punci paše biti pretepena, izkoriščena…

In ko berem te anti-bad -boy poste začutim kanček nevoščljivosti!!!

Mišek in Robi nisem zmetala vseh tipov v isti koš. Priznam, da dobri fantje tudi obstajajo, vendar pa niso dobri fantje vsi tisti, ki se za take proglašajo.

O tistih barabah, o katerih govori Robi so samo najbolj stereotipske, so pa tudi bolj prikrite. Recimo imam kolega, ki sicer ima punco, pa se jo že 3 leta trudi prevarat, kar pa mu ne uspe, ker je preveč grd. Hm, tole je zame tudi baraba. Pa to vemo le njegovi najožji kolegi…ne bom rekla prijatelji, ker to nisva.

Sicer pa fantje, marsikateri “good guy”, po mojih opažanjih, striktno gleda samo za lepoticami, pol pa ko izvisijo so pa vse babe zagledane v barabe. Sivih in tihih mišk pa ne opazijo.

Ej, pa saj ne rečem…morda sta pa vidva pripadnika pravih good guysov, samo je pa tako, da o tem ne morem soditi.

Se mi zdi, da ženske dolgoročno iščemo te good guye, ker dvomim, da bi katera rada živela z nekom, ki bi ji že na samem začetku dal vedet, da bo samo črtica v njegovem življenju…Bil bi iskren, ampak ne v tej smeri, kakršno hočemo me. Tko da rajš zagrabimo tiste good guye, k nam lepo govorijo in nevemkaj obljubljajo, ker zmeri upamo, da to pa ni le larifari, ampak resnica. In čeprav se opečemo, smo še zmeri naivne v isti smeri, kaj pa nam druzga preostane.

Blondy ti pa nisi bionda iz vicev, ker si zadela v polno!!!

Ženske notoričnim jebačem oprostijo vse… še posebej če imajo le-ti ogromen ud.

tvoj šerif

Mišek,zelo težko se prebere na začetku kakšen je kdo in to velja isto za punce in fante!
Se pe drugač strinjam s tabo!

Zelo velja, lepa dekleta ljubijo barabe…
Najbrž zato, ker so to konkretni ljudje, ker vedo točno vedo kaj hočejo, pokažejo in takoj dosežejo. Mački, ki hodijo okrog vrele kaše…. se jim pohladi. No, sem tudi mnenja, da je relacija dvosmerna, vedno, povsod, vselej…

Mam kolega, k je bil …no kakor pravite badguy… pač vsak večer druga ženska, dol mu je viselo, važno da se je zabaval, ženske je zajebaval, se znal igrat z njimi, itd… edino česar se je držal je to, da ni mel dveh žensk hkrati :)…. no pa je srečal eno deklco, k ga je tako tako zadela, in se je tako vanjo zaljubil, da je pomojem zdej večja dobričina k vsi k kle trdijo, da so dobri in zlati….

Zgleda ljubezen še vedno dela čudeže… 🙂

:)))

Tudi jaz poznam nekaj takih ukročenih barabic… Ne poznam pa nobenega samozvanega good guy-a, ki bi se tako popravil. Baraba vsaj ne laže sebi in drugim, “dobri fantek” pa. :)))))

Robi je pisal/pisala:

> jest sm preveč pošten,iskren in zadnje čase si obupno želim
> postati bad gay,ampak škoda ker se ne morem spremenit
Iz ene skrajnosti v drugo ni nikoli dobro – sploh pa ne iz principa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close