Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Bolezni prebavil (gastroenterologija) napihnjenost po zaužitju hrane

napihnjenost po zaužitju hrane

Pozdravljeni,

zadeva je sledeča; po vikendu, ki sem ga preživela na morju opažam, da po zaužitju hrane (ne pijače, lahko je tudi manjši obrok ) me v spodnjem delu trebuha napihne in na desni strani (v bližini kolka) dobim čudno bolečino. Trebuh je tako topo napet in v nekaj urah izgine. Stvar se pojavlja samo kadar jem in ne glede na to koliko in kaj jem. Prebavo imam normalno. Razmišljam, če je mogoča kakšna bakterijska okužba ali slepič (s tem nisem imela nikoli težav). Prvo noč, ko sem opazila napihnjenost, je bilo najhuje in sem s težavo tudi ležala. Naslednje dneve nisem imela problemov s pozicijo ležanja, bolečina pa je bila prisotna. Nosečnost je izključena, prav tako ni mogoče, da bi bil kriv menstrualni cikel. Imam rednega in sem pred tednom dni imela zadnjo menstruacijo. Moja osebna zdravnica je odsotna, k dežurnemu zaradi tega nisem šla oz. bi šla, če bi se stvar stopnjevala.
.

Hvala za odgovor.

Pozdravljeni!

Razlogov za vaše težave je veliko, iz opisanega se ne da postaviti diagnoze pa tudi forum ni nadomestilo za zdravniški pregled. Zato ga le obiščite, če se zadeva ne bo umirila.

Lp,Nataša Smrekar

New Report

Close