Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prehitri izliv-pomoč!?!

Prehitri izliv-pomoč!?!

Zdravo!
Zanima me,kako si pomagate,da nimate težav s prehitrim izlivom pri spolnem odnosu?

trdi trening od jutra do večera

tik preden …. tamalega stisnes pri korenu
drugace pa vaja dela mojstra…tudi v sex-u

Ker večina moških ne razume delovanja svojega telesa, še posebej pri spolnosti, se zgodijo take stvari. Ta taoiste je vsak izliv, ki ga ne moremo nadzorovati prezgoden. Zato je potrebno začeti spoznavati naravne mehanizme, ki upravljajo telo in jih nadzorovati.

Prezgodnji izliv se pojavi zaradi prehitre stimulacije. Ker je moški pri spolnem odnosu »ogenj«, se hitro razplamti in hitro ugasne. Mogoče bi se moral vprašati, kdaj in kje se samozadovoljuješ. Morda takrat, ko želiš na hitro sprostiti napetost, ali pač nimaš dovolj časa za samozadovoljevanje, ali pa to počneš vedno v prostoru, kjer je nevarnost, da te kdo zaloti in si prehiter zaradi tega. Zaradi takšnih in drugačnih navad, si lahko prilastiš vzorec prehitrega stimuliranja, ki postane nato problem pri spolnem odnosu. Če je to vzrok tvoje težave, potem si moraš pogosteje vzeti čas in ubrati ugoden trenutek brez naglice in strahu, da bo kdo vdrl v sobo, in se v miru spustiti v raziskovanje svoje spolnosti.

Najprej, kar lahko storiš za nadzor prehitrega izliva, je, da umiriš um in globoko dihaš. Poskusi z naslednjo vajo. Globoko dihaj (s trebuhom), in počasi štej do sto, ne da bi se zaštel ali pomislil na kaj drugega. Zelo ti bodo pomagale tudi vaje za moč spolnih organov, tako da boš sposoben spolno energijo preusmeriti, preden bo ta dosegla točko brez povratka – izliv. V ta namen ti bodo pomagale vaje dihanja z modi, zaklep moči, kompresija mod in veliki dvig orgazma. Te tehnike so opisane v knjigi Tao ljubezni; nega moške spolne energije….VELIKO SREČE

Preden mi pride, pomislim na davkarijo in me mine za dalj časa. Tako lahko spet nemoteno nadaljujem. Zanesljivo pomaga, problem je samo v tem, da ti misel na davkarijo prežene za nekaj časa vse užitke …

ali pa ponavljas matematicne formule 🙂

drgac pa ce ves da bos zvecer sexal, pol si ga ene 2 ure prej zdrkej in pol lahko zelo dolgo zdrzis. npr. ce si ga jst 3 dni ne drkam pa pol sexam mi pride v 10min, ce pa si ga kaksno uro pred sexom zdrkam, pol pa tudi celo uro traja in moja lubica je vsa zadovoljna 🙂

:)))
Respect

LP

Pomagajo tudi Safexovi kondomi za preprečevanje prehitrega izliva. Drugače pa – vaja dela mojstra. Itak se to bojo pa sčasoma tud hormoni mal umirili. :o)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close