Najdi forum

Je kdo že bl na seansi regresije’
kakšne izkušnje imate.
Želim iti na regresijo, iz osebnih vzrokov.
Vendar ne poznam nobenega , ki to opravlja.
Zasledila sem ime
Ljudmila C. Stele
1000 Ljubljana
Morda ima kdo izkušnje?
Hvala za odgovor.

Zakaj riti po “gnojni” jami regresije?
Poizkusi s sedanjostjo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ne poznam

Seanse regresije so nečaloma vstavljanje nekih dodatnih spominov. Pojav je uporabljen v primerih ugrabljencev s strani nezemljanov. Ljudje zelo težko ločimo med tem, kaj naj bi bil nek “potlačen spomin” ali pa “sugestivno vsajena travma”.

Hej,

tudi mene zanima regresija in hipnoza. Izkušnje dobrodošle. Kar sem uspela izbrskati, je to, da je Ljudomila vredu in da ima veliko izkušenj, kljub temu, pa me moti, da je na black listi sumljivih organizacij????

Pri takih in podobnih metodah se je najprej treba vprašati, zakaj? Kaj mi bo regresija prinesla? Kaj bom naredila s tem, kar bom izvedela? Bo to dobro zame, mi bo koristilo, bo dobro vplivalo na moj osebni razvoj?

Če si človek, ki zna uporabiti spoznanja o sebi in če si že veliko naredila iz svojega življenja, zavestno spreminjala stare, neuporabne in včasih celo škodljive vzorce in res ne moreš več napredovati, potem pojdi na regresijo, morda boš lahko z njeno pomočjo šla še kakšen korak naprej.

Če pa je to kar še ena stvar, ki bi jo rada preizkusila, če mogoče je kaj na njej, potem pa to resno odsvetujem.
Stvari, ki jih izveš na regresiji, so lahko šokantne, te samo ranijo in nič ne moreš narediti iz njih, morda boš imela samo slabo vest, če izveš, da si bila npr. v prejšnjem življenju človek, ki je naredil dosti hudega.

Enako kot Paco svetujem ostati v sedanjosti in s tem, kar že zdaj vemo, se da narediti še mnogo pri osebnem razvoju. Če urediš sedanje življenje, je že čisto zadosti zahtevna naloga posameznika.

licorice se popolnoma strinjam. Sama sem bila na nehipnotični regresiji. Sem zelo nepotrpežljiva in sem hotela po kratkem postopku izvedeti kaj in zakaj. Niti ni toliko važno. kaj smo bili prej ampak to, zakaj smo sedaj tam kjer smo. Torej kaj moramo spoznati.

Dokazano je, da z regresijo človek ne “podoživlja” svojih spominov, temveč sledi sugestiji “terapevta”, ki mu daje upanje, da je domišlija in vodeno predstavljanje v resnici potlačen spomin.

Vsa new-age čungalunga psihoterapija izvira iz tabuizacije psihiatrije: “Ne smeš se zdraviti pri psihiatru, ker potem to pomeni, da si duševni bolnik”.

Malo pozno,upam da boš prebrala ali pa si že opravila regresijo.Jaz sem bila na regresiji pri g.Ljudmili.Trajalo je približno skoraj 4 ure in sem bila zelo zadovoljna.Bistvo pa je tega ,da ti prej učistiš tole življenje in potem greš nazaj v prejšna življenja.Dogajali so se mi isti vzorci,zato sem hotela izvedeti zakaj se to dogaja in še nekaj se je vedno dogajalo,ki si nisem znala razložiti. G.Ljudmila mi je zelo pomagala z pogovorom in po regresiji mi je tudi razložila zakaj se to meni dogaja.Nekatere stvari pa potem tudi sam moraš delati na tem,da se spremeni.Mislim ,da bom še šla ,ker bi rada šla še nazaj v druga življenja,sedanjega po tem bolje razumem in popravljam. Gospa je bilazelo vredu,strokovna in ti jo priporočam.

Lp Maja

To je vse navaden lari fari, tako imenovani davek na norce… kakšna prejšnja življenja neki… ponavadi tja hodijo neizobraženi ljudje. A lahko prosim tisti, ki hodite tja, napišete še svojo izobrazbo, me prav zanima kakšna je?

Lepo pozdravljena RAJH (Maja) zanima me če imaš kontakt od gospe Ljudmile.Oz če mi lahko pustiš email k me zanima tudi cena in vse. Moj je [email protected]

evo tkole sem tut jaz probala tole :))))))
on meni: zamislite si gozd, svetloba….. tra la la in pol sem rekla da to ne bo šlo

eno je avto povozu menda leta……. in sem šla na net gledat, pa avtomobilov še blo ni takrat

Sem regresoterapevtka in nehipnotično regresijo opravljam že dolga leta. Glede na to,, da se sprašujete, ali je kaj na tem, ali ne, bi želela samo razložiti par dejstev. V prvi vrsti ni pomembno, ali so to tvoja prejšnja živlljenja ali ne. Pomembno je, da z vodeno regresijo očistiš določene vzorce, ki so v tebi in ki ti preprečujejo živeti tako, kot bi želel. Ja, tudi prejšnja življenja se lahko pojavijo, saj je vse zapisano v tvoji podzavesti, blokada, zaradi katere pa stranka pride k terapevtu, lahko sega v to življenje ali v prejšnja. Zato priporočam regresoterapijo, to je terapija, pri kateri greš v stanje regresije kar nekajkrat, dobro pa je, da se kombinira še s kako drugo terapijo. Moram pa tukaj tudi povedat, da ni vsak za tovrstno terapijo. Za regresoterapije je potrebno namreč imeti dobro vizualizacijo, ki jo dobiš z vajo, ki lahko traja kar nekaj časa, če je še niamš. Eni se tudi ustrašijo in prekinejo terapijo na sredini, to pa zaradi tega, ker kaj takega niso pripravljeni sprejeti. Če pa se zaupa terapevtu in tudi samemu sebi, pa je regresija precej uspešna stvar.

pa lepo bodite!

Mojca

Tudi jaz sem bila na regresiji v Mariboru in je bilo vse vredu. Ni me vec strah, bolje se pocutim. Veliko stvari mi je sedaj jasnih kako in zakaj.
Gospa tudi ne racuna vrtoglave cene kot jo vecina terapevtov. Ce koga zanima kaj vec mi naj pise na [email protected]

http://med.over.net/forum5/read.php?181,3449449,4802016#msg-4802016

In to zgoraj SPLOH NI reklama, kajne? Tako kot še na vsaj enem drugem forumu?

Vedi, da boš za svoja dejanja plačala sama. Cena je pa lahko izjemno visoka…

cena terapije? em…odvisno…regresija sama po sebi pa je čisto kul stvar

Nisi razumela, da cena, ki jo ljudje plačajo, ni vedno izražena v denarju?

vem ja in razumem. Hočem povedati, da je regresija, če je pravilno izvedena, čisto nenevarna zadeva. Tudi jaz jih delam, ko je to pri človekui, ki pride na terapijo, potrebno. So pa tudi zraven pasti, tako da vem, kaj se je hotelo v zgornjem stavku povedati. Rado se zgodi, da ljudje, ki ne znajo prizemljevati in do konca sčistiti stvari, ki jih regresiranec doživlja, pustijo regresiranca v tistem dogodku, v katerem je bil v regresiji, tako da to on premleva še dolgo časa in razmišlja o tem. Lahko se tudi zgodi, da ga pustijo totalno odzemljenega, posledice pa so vidne tudi v normalnem življenju, pa še bi se dalo našteti. Naloga terapevta je, da človeku dogodek, v katerem se je nahajal, praktično nevtrealizira, tako da človek ni več obremenjen s tistim in ostane od njega…erm…kako bi se izrazila….nekako samo spomin….Ob nepravilnih seansah pa….se resnično lahko zgodi marsikaj. pa še ena stvar: Po vsakem delu na sebi se lahko sproži čiščenje, kar je normalno, tako da vedite nekaj: ko se enkrat odločite, da boste delali na sebi, poti nazaj ni. Bodite se pripravljeni soočati z vsem, kar pride….Ne govorim o napakah, ki se jih je delalo mes seansami, ker tisto je nekaj drugega. Govorim o tem, da ko se naredi ena sama samcata seansa, je potrebno nadaljevati čiščenje svojih blokad, zaradi tega, ker se samodejno začnejo sprožat. Če se kasneje ne naredi nič, potem lahko pride do raznih depresij itd, ki se končajo natanko v tistem trenutku, ko je oseba pripravljena iti v naslednjo seanso in razpuca z blokado, ki jo teži. Zato je kontinuirano delo na sebi tako zelo pomembno. Upam, da sem komu kaj pomagala s tem…

New Report

Close