Ženski in Moški čvek

Po čem si boste zapomnili letošnje poletje?

Default avatar
Poletje gre počasi h koncu ... Če se ozrete nazaj - po čem si ga boste zapomnili?

Jaz po (končno!) napisani diplomi.
Default avatar
Ja pa res, zunaj je že sneg, jutri bo že silvestrovo. Facepalm.
Default avatar
Da letos prvič nismo šli na dopust ker je zmanjkalo denarja,.. :-((((
Default avatar
morje988 je napisal/a:
enako :-((
Default avatar
Da razen par dni sploh ni bilo vroče, da je bilo veliko dežja in sploh ni bilo podobno kakšnem poletju, pa pomlad tud ni bila za nikamor.
Default avatar
Saj za biti na dopustu, ne rabiš preveč denarja. Je doma tudi lepo, važno je predvsem, da je svoboda. :))
Default avatar
Gobe, gobe in še gobe!
Nabiram in jem 35 vrst!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar
Jaz dejansko po tem, da nisem bila na dopustu. Pa za mene je dopust tudi, če se lahko za en teden odklopim doma.

Letos ni dopusta, ampak dva meseca bolniške spomladi in dva meseca bolniške jeseni. Ker sem s.p. imam letos 4 mesece izpada dohodka, tako da brez dopusta, kaj šele kakšno morje, potovanje itd. :)

Bom pa na bolniški spet dva meseca in bo takrat vsaj malo odklopa, pa četudi večinoma v postelji, težje pokretna :).
Default avatar
Paco Moralles je napisal/a:
wow! sem lahko tvoja prijateljica? :)

to je tudi moja želja, da se naučim razpoznavati še kaj več gob kot zgolj pet vrst. v gozdu jih je vse polno in ni vrag, da je še katera užitna :)
Default avatar
Zapomnila si ga bom po 2-mesečnem počitku na morju:)
Default avatar
To poletje je bilo res noro, saj so bila tudi vsa prejšnja, ampak s tem se pa ne morejo primerjati...

Moje poletje je bilo polno piknikov, namakanj z otroci ob reki, enkrat na morju, šli smo na raft, končno so nas obiskali prijatelji iz tujine, ena dekliščina (sploh nisem verjela, da bom še kdaj na kakšno povabljena ;)) in dve lepi poroki, in še in še... ampak za finiš se mi je pa izpolnila ena mojih večjih želja še iz študentskih let, in sicer 3 pari, ki smo si prisegli da bomo to enkrat storili, smo šli v Gučo (brez otrok seveda). Včeraj smo se vrnili, danes sem še vsa zalimana, ampak je vredno to doživet. :)
Default avatar
Po nepopisno lepem dopustu.
Živi in pusti živeti
Default avatar
Po operaciji mandljev in razpadu zveze..To poletje zame ni bilo kaj prida.
Default avatar
hleveda je napisal/a:
vse mišice me bolijo od plavanja
možgani me bolijo od kreganja s dragim
drugo pa nič novega
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
Default avatar
Po ničemer. Ni bilo nič posebnega.
zala73 je napisal/a:
Starega konja težko kaj naučiš.
Default avatar
Robi... je napisal/a:
@Robi, poletja še ni konec :)

vroči dnevi šele prihajajo, in nikoli ne veš, kaj posebnega te lahko še to poletje doleti :)
Default avatar
Bibita_Melita je napisal/a:
Bibitka je prišla nazaj...Sem te že malo pogrešal...:)

Od vročine pa lahko dobiš le kakšen infarkt.....A drugače pa imam rad sonce..Fajn je, ko lahko hodim okrog na pol nag..Ni treba kuriti....:)
Default avatar
Robi... je napisal/a:
to pa lepo, da skrbiš, da smo "vsi na broju". jah, kaj češ. služba pač:)

zato pa se je treba v senci držat, da te res kaj takega ne doleti:)
Default avatar
Paco Moralles je napisal/a:
Da ne boš nekega lepega dne zrital. :) Jaz pa nabiram dejansko samo dvoje vrste, v katere sem 100% prepričan, da so užitne.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
Bibita_Melita je napisal/a:

res je ampak tudi osel gre kao enkrat na led..jaz očitno sem šla že prevečkrat
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!