Najdi forum

Imajo/te moški res radi hladne ženske?

Pozdravljeni!

Sem v dilem.. Pred časom sem spoznala moškega, ki mi je sprva posvečal pozornost in me kam povabil.. a kasneje, ko je tudi meni postal všeč in sem ga sama kam povabila se je začel izgovarjati. Rada bi obudila spet njegovo zanimanje nazaj.. ženske so mi svetovale naj počakam in bom videla, če mu bo do mene.. moški pa so rekli, da naj bom kar sem.

Tole je napisala ena v drugi temi:

Moški cenijo samo tisto žensko, za katero se je treba potruditi – torej ne le, da ž. ne sme narediti prvega koraka, tipu mora celo postavljati ovire.

Skratka, eni odprti, direktni, iskreni ženski, ki tipu da nedvoumno vedeti, da ji je fajn, se zgleda slabo piše. Pozdravljeno, 21. stoletje.

Bojim se, da je zdaj res pozdravljeno 21. stoletje.

Kaj menite vi?

Menimo, da nič od tega ne drži, drži samo tisto kar ti misliš, če ti je zanimiv ga vprašaš, če misliš, da je kar nekaj, ga pozabiš in greš naprej.

ne delajmo filozofij iz preprostih stvari.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ma daj lepo te prosim, ne izpeljuj nekih formul iz tega. Če si ga povabila in se ni odzval, nimaš več kaj drugega nardit, kot da čakaš (on je na vrsti) in živiš dalje.
Zakaj bi pa morala nekoga 2x povabit, preden sam pokaže interes?
Jaz imam kolegico, ki jo večkrat kam povabim, pa me zavrne (ima svoje razloge, ki jih poznam in me ne ganejo), ampak potem ona pokliče in me povabi nazaj. Ampak to je vse ne prijateljskem nivoju. Enako je pa pri osvajanju nekoga, dokler pač ne preraste v zvezo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Odvisno od moškega, kaj kateri ceni. Zakaj neka posploševanja?
Zakaj bi se ti slabo pisalo, če mu daš vedeti, da ti je všeč?
Mogoče zaradi strahu, da on tebi ni, ampak to je pač ta riziko tveganja.
In povsod v življenju je treba kaj tvegati, ker drugače smo lahko preveč pasivni in odidejo priložnosti mimo nas, če se vedno zadovoljimo z vrabcem v roki….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Malina tudi sam sem se dostikrat spraševal enako; in vedno prišel do zaključka, da se navedene igrice igrajo samo čustveno nezrele osebe. Z zvijačo pridi do nekoga pa tudi ni ne vem kakšen odsežek a ne..

Morda pa je spoznal, da mu pač nisi karakterno všeč. Glej nekateri začnejo hodit, pa se po dveh mesecih razidejo, ker se niti telesno ne privlačijo, tko da če vidiš da se fant odmika že sedaj v začetnem stadiju, pol to nebo laufalo. Če pa že misliš vstrajati, pa bodita frenda in ne prehitevat dogodkov. Obenem si tako še sama puščaš možnost da te nekdo drug osvoji.

Kar se pa tiče izjave, da moški cenijo ženske, za katere se morajo potruditi pa je samo plod domišljije peščice ljudi. To ne velja za vse, saj smo si vsi zelo različni.

Lp

Ne, sploh ne. Večina moških, katerim pravite “normalni” ne. Oz. moški, ki iščejo ljubezen. Tisti, ki pa uvrščajo ženske med hobi pa verjetno ja.

Ne.


Pri tem je treba še upoštevati, da je za nekoga trud že, da ženski parkrat pomežikne, za drugega pa, da jo nekajkrat kam povabi, kljub temu, da ne vidi povsem jasnih znakov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da je bilo to in napravi tako, če kaj misliš z njim.

Ja smo in nismo…v neki osnovi smo vsi zelo preprosti. Prav gotovo višje cenimo tisto, kar smo težje dobili in kar bomo, če bomo izgubili, zelo pogrešali.
Če pa je potrebno iz tega delat take brezupne zaključke, kot je naslov teme, pa pač mora presodit vsak sam.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Še en “normalni” moški, ki se počuti užaljenega. 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Ma ja pa kaj še lol. Kaj mi bo ženska postavljala neke ovire, komu se pa da igrat te igrice, sploh pa nekaterim, ki so že veliko dali čez ? To, da se je potrebno za punco potruditi se do neke mere strinjam, samo pretiravat pa spet ni treba. Skratka, mene nebi motilo, če bi ona naredila prvi korak in mi povedala, da sem ji všeč. Cenil bi njen pogum in še raje sem s tako, ki vem, da sem ji všeč, kot pa s kakšno ošabno, naduto punco, ki bi mi igrala hard to get. Sploh me ne zanimajo take, kvečjemu me odbijajo. Tako, da ne dajaj vseh v isti koš, use your fu*kin’ brain !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne zanimaš ga. Vidl je, d ga ne privlačiš kot oseba niti fizično in zato se zdja izmika. Zakaj sploh siliš vanj in filozofiraš? Ali te rad vidi, ali pa te nerad vidi. In to je vse.
Po opisanem si ti taka, da rada lezeš točno tja, kjer nisi zaželjena.

Jaz takim primerom pravim pomota … Začetno navdušenje se žal ne stopnjuje v kaj več.

Ampak na svetu je vse mogoče, ne še zbrisat njegove cifre iz mobilca.

Ne.

Seveda to ni res, da imajo moški radi hladne ženske, kot tudi ženske ne maramo hladnih moških, ker za vezo si iščemo nekoga, ki bo znal z nami sočustvovati in nam bo stal ob strani.

Morda si mislila vsiljive, to bi bil bolj primeren izraz verjetno. Ja nekoga, ki bi ti skoz dihal za ovratnik in spraševal kje si, kaj delaš, kako in kam,.. tega si ne želimo ne moški in ne ženske.

Jaz bi ga na tvojem mestu vprašala, kam pes taco moli, ampak nas je ponavadi podzavestno bolj strah odgovora, v primeru, da mu ne pašemo, kot pa samega vprašanja. Ker nekdo, ki bo/je zagret, se takšnega vprašanja ne bo ustrašil.
Lep pozdrav.

New Report

Close