Najdi forum

ŽIVLJENJE Z TAŠČO=NOČNA MORA

imam problem .grozen
s fantom sva skupaj 2 leti. ker nama gre dobro in načrtujeva skupno prihodnost sva se nedolgo nazaj pogovarjala kako bo čez dve tri leti ko bom dokončala šolo in si našla zaposlitev…
in prišlo je do velikega prepira.
on je jasno povedal da misli celo živlejne živeti doma,in da če želim živeti z njim moram živeti pri njemu.meni že ob misli na to naredi slabo. pod nobenim pogojem ne mislim živeti z njim in njegovo mamo.to sem mu povedala in je totalno znorel.noče it v najmeniško stanovanje ker se mu zdi to metanje denarja v smeti če ima doma hišo. a situacija je taka da v zgornjem stanovanju živi njegova sestra z družino( otroka +mož) spodaj pa on in mamo
proti njegovi mami nimam čisto nič!!,,skoraj nikoli se ne pogovarjava razen ko se pozdraviva in ko me upraša kako je v šoli. nimava sploh nikakršnega odnosa,,,a vem da se to lahko zelo hitro spremeni.
z njo ne nameravam živeti. želim imeti svojo kopalnico,svojo kuhinjo in dnevno. njena prisotnost bi me motila.vem da se bi mi zmešalo.sem tip osebe ki da veliko na estetiko in zunajnji videz.moje stanovanje bi mroali biti urejeno tako kot želim jaz.,v mojem življenju morajo biti barve,,,obvezno…( sedaj je njihvoo stanovanje grozno…ne predstavljam si življenja tam ,čisto nič ni po pojem okusu,vse je staro in res…ni mi ušeč.!!)
hočem svoje krožnike,svoje brisače,svoj pribor,rjuhe,,,,vse prav vse malenkosti so mi pomembne,
mislim da si vsaka ženska želi imeti svoje gospodinjstvo. svojemu fantu želim skuhat kosilo jaz,,ne pa da mu bo kuhala mama use življenje,!!,, jas nikoli ne jem ničesar kar ona skuha …
veliko je takšnih malenkosti ki bi jih lahko naštevala še cel dan…. motijo me tudi živali.
njegova mama ima dva psa in mačke ki hodijo po celi hiši… to ne moti niti mojega fanta… dvigne mi pritisk ko vidim kako dlako od živali na postelji ,in potem se moram jas uležt v tisto posteljo. grozno,že tako je use umazno in pes je star in grozno smrdi ://
,,nikoli ne morem bit sproščena pri njemu,,,,tudi ko imava spolne odnose,,,nemorem se sprostiti ker nas vedno sliši,,,,saj je skoraj vedno doma…
ko se kdaj skregava in kričiva ,spet pride do problema saj je sjegova mama dere da naj nehava se dret …. itd… on pa očita meni naj nisem glasna in ne kričim saj njegova mama use sliši.
HALOOO!!,,,vedno bo toraj bili tako,,,saj usi ki se majo radi se prepirajo.
res po tem prepiru vse več razmišljam ali si je mogoče s takim tipom človeka sploh urediti skupno življenje,,,,res nemislim živeti z njegovo mamo….tudi če bi pregradil stanovanje in naredil lasten uhodo bi bilo težko….čeprav imajo veliko stanovanje in bi bilo to možno,,,a vem da se to nebo nikoli zgodilo ….
res nevem…ko sem mu povedalal da si želim ustavriti družino z njim,,,, in ne z njegovo mamo je znorel…….da svoje mame ne bo pustil nikoli same da ji mora pomagat,,,itd
ima brata ki se je odselil že zdavnaj in ima svojo družino v bližnjem kraju
in sestro ki živi nad njimi vendar imajo celo stanovanje samo zase in izklučno opremlejno kot sta si zaželelea on in mož
jas ne mislim živeti v stanovanju kjer mi ni ušeč niti ena stvar.in trpeti usak dan,in prenašati njegovo mamo
ker to je moje življenje ki si ga želim ustvariti izključno z njim!

…nevem kaj naj naredim,,,ker fant je trmast,,in nikoli ne bo dojel….
raje delam in si plačam najemnino ki so žal vedno višje in si ne privoščim ničesar
kot pa da trpim v hiši z taščo. zame to ni metanje denarja v smeti.svojega stanovanja si ne morem privoščiti a tako imam vsaj svoj prostor ,svoje gospodinsjtvo,svoj pralni stroj,,,prašek ki diši meni,svoj šampon in tisoč drugih stvari.hočem da ko ustopim v svoj dom da je priejtno in ima vojn po mojem okusu,,,da lahko kričim kadar želim,da nerabim biti med seksom tiha in se skrivati,da mu lahko skuham jas kosilo,da si samam operem stvari,da počitsim sama,da imam svojo kopalnico……

res totalno me mede u glavi kko se spominjam prepira….

KAJ NAJ NAREDIM…….. KER ČE BOM ŠE Z NJIM BO ENKRAT PRIŠEL TRENUTEK KO BOVA ZAŽIVELA SKUPAJ…….UPAM DA BO DO TAKRAT PRIŠEL K PAMETI….
a strah me je da nebo saj ima že 22 let in njegova mama je zelo navezana nanj. mora jo peljati u trgovin,ji pomagati okoli hiše…itd…..
nočem da ga mori celo življenje in da ga pusti živeti….a ona se strinja z njim da mora biti doma celo življenje z njo..

zdaj pa res nevem ali razmišljam jas narobe,,,,ali je kaj narobez njim….

NEVEM KAJJJJ NAJ SI MISLIM…. A MISLI SE NE USTAVIJO….

ALI RAZMIŠLJAM NAROBE…. ALI IMAM PRAV?

O kristus… za bruhat!!! Da se mu slučajno ne bi dala, ker boš našpukala v takem lajfu kjer mama še zmer drži pri jošku svojega sinkota, za kozlat! On kreten pa tud, mar bi se s tabo potegnil .. ah škoda besed. ne se dat!!

ja,,,vem in dobro se zavedam da bom naje**** za celo življenje ker to je zame nočno mora.
ampak on te šteka,,,,in nevem kako naj mu to razložim ker ko se skušam pogovorit popizdi….noče sploh slišat moje ideje o najemu…
in mu iz jeze rečem da prav bom šla pa s kolegico u najem in pač nebova živela skupaj….ko bi videl kako je lepo ko se zbudiš na svojem in te noben ne budi iz postelje ali tečnari…bi mogoče dojel…

a on to sprejme kot konec najine zveze….in če ne mislim pridet živet k njemu ko konec….
jas nočem da je konec in nočem živeti pri njemu.!
neznam rešit problema…….

in to je problem velik….

kompromis!!! če njemu ni za reševanje veze, je brezpredmetno, če je tebi, ker morta bit za to oba! Sploh pa mi grejo resno na kurac te tašče, ki se stallllno vmešavajo, pizda puste froce pr mir pa bo! Pa še takrt k ma sinko svojo družino, še takrt morjo nos notr rint… (ne vse seveda, ampak dosti) Ne vem punca, js ne bi šla tja, ker bi poslušala svoje želje in se ne bi podredila, ker kokr bojo vidl, da si se podredila, to ne bo en plus zate, ampak velik minus, zakaj? ker bojo vidli, da te lahko sukajo okrog prsta ti se pa stalno podrejaš… ne se dat. naj se usede pa pogovori s teboj pa bo, če ne želiš iti živet tja, pa živita ločeno potem še neki cajta, dokler se tip ne spravi k sebi!

No problem! Predvidevam, da si še puhasta, se pravi zlo mlada…zato zavihaj rokave, naredi najboljši faks, ki doprinese v službi veliko dnara, začni služit in…. vsi problemi bodo izginili kajti imela boš vse svoje…. od igle do slona! Če pa tipček še nau hotu k teb potem pa ga res pusti, ker je res nekaj narobe z njim!

Vidiš čisto prteprosto to gre.

ja sem mlada…. in tudi če nardim najbolši faks,,,minebo pomagalo kaj dosti….še posebaj tu u sloveniji….

kako da zaslužim 100.000 eurov….. cel lajf lahk šparam in jih ne naberem….
svet gre u kurac!!!!

TVOJA SLOVNICA = NOČNA MORA !!!!!!!!

te že vidim,kako ne daš tašči otroka v roke?? jao jao. Kako lahko hodiš s tipom,ki ga je vzgojila in božala taka zenska? A si ti zrastla pri Karingtonovih?

ne ješ kar ona pripravi? a te ni sram to napisat? tudi jaz imam psa in najdeš kako dlako na tleh pa slovim po pedantnosti. Sreča moja,da te moj sin ni kje srečal in pripeljal domov.

Rešitev je enostavna, naj ti tati kupi flet.Tipa pusti,škoda fanta.

Punca pusti tega fanta, čim prej tem bolje, to je otrok ne pa fant, te ni vreden.
Še vedno je prisesan na mater.
Ti dam popolnoma prav, življenje si uredi tako kot tebi paše, tako kot si pisala, kaj hočeš imeti,
ne delati kompromisov, ker boš izdala samo sebe.
Če boš sedaj delala kompromise, jih boš celo življenje in boš trpela.
Dobi si enega tipa, ki razmišlja tako kot ti, ta definitivno ni fant zate.
Čim prej ga pusti, prej si boš dobila drugega.

Pusti ga. Resno ti pravim, da ti nebo čez 10 let ko boš imela že otroke s tem “moškim” še prekleto žal. Potem šele neboš imela kam za iti. Ni problem, če imaš tipa z psiho mamo. Problem je če je sinko tako navezan nanjo, da ji daje prednost pri vsem in mu ne pride na kraj pameti da bi se osamosvojil. Tak odnos mi gre na kozlanje. Dobesedno. Tako, da punca z njim si šele 2 leti. Vem, da se ti to zdi strašno veliko in verjamem, da ga imaš zelo rada. Ampak če boš popustila in šla k njemu boš stalno nesrečna. Takrat bo ljubezen hitro zbledela in se boš tolkla po glavi kaj si razmišljala prej. Prepusti tega otroka naj ziza še naprej pri mamici naj ga katera druga trpi (čeprav dvomim da ga bo katera dolgo) in si najdi moškega. Zdaj se ti to morda to zdi malenkost ampak verjemi to je zelo resna stvar. Dejstvo je da ima 90% žensk ki živijo pri tašči z njo stalno probleme. Pri tej odločitvi poslušaj pamet in ne srce.

se pridružujem mnjenju, da čim prej spokaj.
S tem boš dala fantu jasno vedet, kaj si želiš. Če bo sprejel tvoje pogoje in prišel za tabo, so še možnosti… DRUGAČ PA NE. Zapomni se, dejanja so vredna več kot tisoč besed, prošenj, prepirov… bla, bla, bla.
Bila sem v zvezi s “prisesanim sinkom”. Sam na žalost so se mi oči prepozno odprle.
Punca, pogum in vzem stvari v svoje roke.

Pri 22ih vam še marsikaj ni jasno. Spokaj se iz tistega gnezda in to čimprej.

Spokaj čim prej!!!!!!!!!!!!!!!!! Tip naj pa mamico še naprej v trgovino vozi… Če se ti slučajno zgodi, v tej situaciji imeti še otroke z njim (skupaj s taščo) pol ti pa štrih za vrat ne uide. Pa veliko pameti ti želim.
Lp

takoj stran od takega. GOVORIM IZ LASTNIH IZKUŠENJ !!!

MENI JE SEDAJ PREKLETO ŽAL….

…. odideš in zadihaš, in potem ti pride nasproti nekdo, ki je zate pripravljen iti na konec sveta. Tale razvajenček pa naj uživa v mamini goveji juhici do konca življenja. Tako bosta oba srečno živela do konca svojih dni.

Priporočam ti, da greš v najbljižjo knjižnico in si izposodiš naprimer knjigo “Srečal sem svojo družino “. Knjig je veliko na temo o zakonu, družini. Zato preberita kaj, madonca ! Ko boš umirjena in spočita, začni brati knjigo. Počasi, vsak dan po malo in razmišljaj. S fantom se še pogovarjajta čimveč o vsem. Toda umirjeno ! In kar se tiče tvojega razmišljanja o samostojnem življenju brez tašče, imaš prav !! Obvezno morajo mladi živet sami, brez tašč in mam !! Če se imata rada in če sta pripravljena nekaj naredit za vajin zakon, potem vama bo uspelo. Samo še to: Mati, ki ima rada svojega sina, mu pusti, da odide in zaživi svoje življenje, s svojo izbranko ! Srečno obema.

Adijo pamet! Ko bi te zaj na gobec! Koza neumna razvajena!

s fantom sva skupaj 2 leti. mater, pol življenja!!!
čez dve tri leti ko bom dokončala šolo in si našla zaposlitev…sanja svija o kukuruzu, glede na tvojo slovenščino
proti njegovi mami nimam čisto nič!!,,ja, očitno
sem tip osebe ki da veliko na estetiko in zunajnji videz.se vidi po tvojem pisanju
jas nikoli ne jem ničesar kar ona skuha …saj ne vem, kako naj to komentiram
motijo me tudi živali.pove veliko o tebi
dvigne mi pritisk ko vidim kako dlako od živali na postelji ,in potem se moram jas uležt v tisto posteljo. grozno,že tako je use umazno in pes je star in grozno smrdi mislim, da imaš črva v glavi
ko se kdaj skregava in kričiva ,saj usi ki se majo radi se prepirajo.jao bolano
raje delam in si plačam najemnino ki so žal vedno višje in si ne privoščim ničesar pa kaj se šališ, čist očitno si razvajena do amena, pa še sanjaš o službi, ko pa še šole ne boš končala
svojega stanovanja si ne morem privoščiti a tako imam vsaj svoj prostor ,svoje gospodinsjtvo,svoj pralni stroj,,,prašek ki diši meni,svoj šampon in tisoč drugih stvari
saj ima že 22 let in njegova mama je zelo navezana nanj. mora jo peljati u trgovin,ji pomagati okoli hiše…itd…..ker to je moje življenje ki si ga želim ustvariti izključno z njim
Pozabi! Prvič, ne vem kaj je s tvojim tipom, da te prenaša. Očitno je, da se mu smiliš, ker si bolana v glavo. Drugič, bodi zvezda, pusti te ljudi v miru živeti, ti pa pojdi v kakšen nočni klub in malo migaj da boš zaslužila za svoje dostojno življenje. Ali pa kakšen film posnami, ko se tako rada dereš. Pa še šole ne potrebuješ za to in boš srečna. In za boga te prosim, ne razmišljaj o kakšnih otrocih! Prosim te! Te gene je treba uničiti!

tale komentar pred mano, .. kako lahko človek kaj taksnega izusti? sploh mi ni jasno:(


In ti pridigaš o slovenskem jeziku??? He, he, res je demokracija!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

New Report

Close