Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj si mislite o gayih

kaj si mislite o gayih

Jaz sem namreč gay in me zanima kaj si mislite o gayih.Imam fanta in se pogosto poljubljava,objemava in dotikava svojih splovil na javnih mestih, ali vas to moti?Kaj bi nama rekli če bi naju videli.Ali pa bi se nama pridružili.

Jaz bi bila zgrožena, če bi videla dva moška kako se dotikata drug drugega na intimnih mestih v javnosti.
Na tak način verjetno želita le vzbujati pozornost, ki pa vama jo očitno primanjkuje.

Če hočeva pozornost greva v gay savno.Drugače pa sva tako zaljubljena ,da se ne moreva zadrževati.

… jaz si ne mislim nič posebnega in me tudi ne bi motilo.. počnita kar hočeta, kjer hočeta…. samo pred kakšnim vrtcem ipd raje ne… lp

Se strinjam z Arwen, ene stvari so pač intimne, tako da mi to res ne bi zgledalo okusno, pa ne le pri vama, ker sta geja, ampak tudi pri heteroseksualnih parih… Za vse je primeren čas in prostor! Sicer pa nimam čisto nič proti gejem, kot tudi proti vsem ostalim ne, ki se okusno obnašajo.

Šlatanje na javnih mestih ni ne za hetero- ne za homo- nikakršen vzor kulture in nima nič z usmerjenostjo.

Konzervativec

Ne mislim si nič slabega, dokler se obnašate v mejah normale.

Moj naj frend je gay,zlat fant,ki ga imam nadvse rada.Pa še pri šopingih mi najbl svetuje.Gayi so definitivno o.k.Drugačen odgovor sploh ne bi smel obstajati.

Nimam nič proti gayem, ampak neka meja glede intimnosti v javnosti mora bit ne glede na usmerjenost. Drugače pa mejta se rada :))

Jaz tudi mislim, da ni nič narobe če si gej. Pač si. Ampak drugo pa je, tako kot delata vidva, da samo vzbujata pozornost. Namreč, meni se šlatanje v javnosti ne zdi ok niti za hetero pare – kar predstavljaj si, na glavni avtobusni tip šlata žensko za joške, ona njega za lulčka. A ti zgleda?

Rada se bosta imela tudi, če se ne kažeta v javnosti.Tudi meni ni všeč se fant in punca pred mano dobesedno “ližeta”. Se to spodobi?
Sej, če daš lupčka je OK, pretiravat ni treba.
A ni bolj mikavno, če se samo spogledujeta, potem pa recimo skočita na WC in tam lahko po mirni volji počneta kar vam srce poželi.

Nič nimam proti gayem, dokler se ne izpostavljajo. Kar se tiče raznoraznih intimnosti na javnem kraju, pa svetujem, da tega delajta na javnih krajih čim manj, ker to utegne povzročiti kakšne burne reakcije. Smo pač taka družba.

Gayi ste ok. Nimam nic proti. Poznam jih kr nekaj. Iz fitnes kluba. Ne bom rekla, da skrivajo da so gayi, ampak svojih ljubimskih spretnosti ravno ne postavljajo na ogled. In prav je tako. Saj ne rečem, da v osami na javnem kraju ne smeš ljubimkat, ampak razkazovat se… To ni niti najmanj okusno. Pa je vseeno al si gay al si straight.

Tudi naš mačkom Čupko se zdaj goni.Skače na mucke in mačke.,prisotnost občinstva ga nič ne moti.Pa kako je zaljubljen!

Kaj mislim o gayih? Nič. So (ste) glih tako ljudje kot vsi ostali. Če vama paše se poljubljat v javnosti, je to vajina stvar.

Lp

O gayih vse najboljše. norobe je edino to, da vas je premalo.
Uf lezbijk pa ne maram.

Ne jaz nimam predsodkov do gay-ev, zakaj tudi bi? Kdo sem jaz da bi sodila drugače usmerjenim osebkom? Jaz sem jaz, ti si ti – pa kaj! Oba uživava kot se nama zdi prav, in to se mi tud zdi najbolj pošteno. Bodi odkrit do sebe in uživaj, kakor se tebi zdi najbolje.

To kar govoriš, pa o poljubljanju in dotikanju v javnosti pa mi ni najbolj okusno. Čudn zgleda, pa ne zato ker sta gay-a, ampak ne greeeeeee to tko :))). Kapiš?

LP

Tudi jaz nimam nič proti gayem, dokler kakšen ne teži. Probajta se zadržat na javnih mestih, ker je že itak neokusno, tudi če že en ženska-moški par to počne. Čisto lahko, da vaju zaradi tega kje prebutajo. Ampak ne zaradi mene, temveč zaradi družbe v kateri živimo in miselnosti, kot je že nekdo rekel….

Pridružila se neb :))))))))))
Všeč mi je poljubljanje dveh čednih fantov………dotikanje splovil…………..a ni to slajše če počneš na skrivaj………..ne štekam……….sedita na kofiju pa se božata drug druzga…………a se ne boža npr. rok…….al kej takega?

Tko!
Rina

hojla
kaj mislim: nič

ampak me pa zanima, a imate tudi tako razdeljene vloge : “ženska in moška opravila”?

pa še nekaj, sigurno imate manj problemčkov, kot pa tradiconalni krščanski odnos moški-ženska???!!

pa pridno se ljubita naprej, dokler ne boš drugega spoznal

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close