Najdi forum

Potovanja…

Zdej ko je tak mrzlo razmišljam kje bi zdej lahk uživala…kaki topli kraji, palme, mivka, turkizno morje, vročina, sončke…wiiiii… :)) Pa me zanima kam si najbolj želite potovati, vaša lestvica top 5 potovanj in ZAKAJ??? :)))

Pri meni:
1. DOMINIKANSKA REPUBLIKA…zaradi tistega kar sm napisala v uvodu :))
2. BRAZILIJA…temperament, živahnost…karnival v Riu…
3. IBIZA…raj za mlade, raj za žuranje, raj za…odklop!! :))
4. NIZOZEMSKA- Amsterdam…emmm kakega posebnega razloga nitit ni, sam mi je pa ena najlepših Evropskih državic…najbolj zanimivih…
5. AFRIKA (maybe Kenija) …safari, savane, divjina…a la Blondy pustolovka :))

Lep zimski pozdravček,
Blondy

Skotska pa Irska…tko mal skrivnostno, fajn zeleno…sam drago
Francija…k sm ze bla pa mi je blo ful vsec, od hrane, vina, pokrajine… vse.
Nova Zelandija…..isto kot Skotska pa Irska.
S Evropa in Portugalska…kr tak 🙂
sla bi pa se na kak samoten pa zapuscen otocek kje na toplem…mnjam:)
Tibet…mi je ze dolgo zanimiva pokrajina (zgodovina pa ljudje).

Vsekakor nekam na toplo:)))

– Avstralija (koale, kenguruji,…opera – Sidney)
– Afrika (Egipt – history…)
– Mehika – srednja Amerika (konji, prerije, ranči…)
– Kalifornija (sonček…plaže…morjeeee…Disneyland..za mojo malo, no pa saj za mamo tud:-)))
– Havaji (uživanje eksotike…)…
No nekako tako bi si sledili po vrsti…
LP Esy.

– Indonezija
– Egipt
– Kanada
– Norveška, Švedska, Finska
– Južna Amerika
Mojih top 5

– Francoske Alpe
– Andi
– Japonska pozimi
– Utah – gore
– Tahiti
;))))
ni po vrstnem redu, pa vsaj za 1 mesec…

lp ajs

1. Kuba
2. Jamajka
3. Ekvador oz. otočje Galapagos
4. Amerika oz. Tennessee- vsaj 14 dnevni počitek v disteleriji Jacka Daniel’sa, potem pa bi še skočil na grob Bukowskega, če bi bil že tam (čeprav imam sicer močan odpor do Amerike)

V Evropi pa še nisem prečesal Portugal, Irsko, Škotsko.

primož

1. Maledivi (raj za v dvoje 🙂
2. Ibiza (valda, zaradi česa drugega pa – Pacha, Amnesia, Bora Bora, Es Paradis, El Divino vabijo :)))))))))))
3. Regio Calabria, Sicilia (pokrajina, klima in še enkrat pokrajina – olive, beybe smrtonosnejše od šibrovk ;))
4. Kanarski otoki (klima, morje, taka klasična sprostitev)
5. Kuba (zanimivo zaradi že naštetih znač. in pa ker so vsi avtomobili, vsa tehnika stari cca. 30 let – preden je Fidel prišel na oblast)

jaz sem pa najrajši doma! :)))))))))))

Rusija, Amerika, Portugalska, Španija, Afrika.

:))))) bila letos na Siciliji in na Kalabriji:)))))))))

Brazilija
Mehika
Južna Afrika
Mauritius
Italija

Obožujem zimo in trudim se, da jo čim več časa preživim na super smučiščih, kajti ni lepšega kot smučanje v pravi zimski panorami, nato pa bazen-savna in počitek v zasneženi gorski koči ob toplem kaminu in seveda v pravi družbi!

Poletje pa tako ali tako preživim ob morju, zato me ti kraji sploh ne mikajo.

N I Z O Z E M S K A ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Dežela kjer se bom odselil nekega dne … Ni države kot je Nizozemska,pa ljudi takšnih kot so oni, pa Nizozemke te čudovite ženske …kr umrl bi od poželenja.

Nemčija – mi je vedno zanimiva (Berlin, Nürnberg, Dresden, ….)
Italija (od glave (vrha) do pete)
Indonezija in Brazilija, ker sem bil v obe deželi povabljen – morda Brazilija celo pade naslednjo zimo.
Egipt – pesek, kamele, piramide, Sfinga, Sinaj, Nil, Rdeče morje
Rusija – Petersburg, Moskva, Bajkalsko jezero, transibirska železnica
Velika Britanija in Irska- ker je pač treba iti tja kdaj (s kančkom sreče London po tem izpitnem obdobju)

Ibiza-žur
Ciper-mal možgančke odpočit
Brazilija-temperament dežele
Nova Zelandija-me ful zanima
Kuba-uživanje

uff… masinca… vsem zelim, da boste kdaj imeli priloznost videti kraje, katere ste nasteli… 😉

moje zelje… hmmmm… cim vec lepih motoristicnih izletov po Sloveniji (ajd pa tudi Hrvaski tja doli do Crne Gore, Spanije) v druzbi mojega dragega…no, ja pa tudi kakih bolj eksotičnih krajev se ne bi branila… 😉

Vito kdaj greva na Ibizo :))

pri meni je na prvem mestu New York… nora sem na velika mesta, prestolnice in tja bi res rada šla. Ker sem nora tudi na vse kar je povezanega z Ameriko (razen Busha:) je naslednja postojanka Kalifornija… Los Angeles, San Francisco, in seveda Hollywood…:) potem bi mogoče že sledil oddih na kakšnih Maldivih:))
tudi v Anglijo bi šla enkrat, če bo priložnost. Ni pa tako nujno kot prva točka, tja bom šla, pa če ga še pol podrejo! :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close