Najdi forum

Razlogi za varanje (moški, ženske)

http://www.rtvslo.si/zabava/erotika/prevara-tako-zelo-boli-a-zanjo-se-vseeno-odlocamo/256312

V zvezi je najtežje premagati oviro, imenovano prevara. Zakaj se za prevaro sploh odločamo in kakšni so razlogi za skok čez plot pri moških in ženskah?

To je vprašanje, ki si ga je v svoji raziskavi zastavil ugledni ameriški terapevt Ian Kerner. Izsledki raziskave, ki jih je Ian objavil na svojem CNN-ovem blogu, se glasijo, da moški in ženske varajo zaradi različnih razlogov.

Medtem ko moški varajo zaradi seksa, se ženske za prevaro odločijo zaradi osamljenosti in pomanjkanja ljubezni. “Moški varajo zaradi seksa, ženske pa zaradi ljubezni. Oni zlahka ločijo seks od čustev, ženske pa za seks potrebujejo občutke in čustveno povezanost,” pravi Ian Kerner.

Moški in njihovi razlogi za prevaro: želja po aktivnejšem spolnem življenju, želja po različnih vrstah seksa, spolna radovednost in zadovoljitev te, krepitev ega, potrditev lastne seksualnosti, vpliv okolice in odvisnost od seksa.

Zakaj pa ženske skočijo v posteljo drugih? Razlogi: nezadovoljstvo s trenutnim partnerjem, osamljenost, želja po tem, da se znova počutijo posebne in zaželene, iskanje moške pozornosti …

Zanimivo. Mislim, da kar drži.

Mislim, ta je pa res odkril toplo vodo. Upam, da ta raziskava ni trajala leto dni, vključevala 123.000 oseb in stala milijon dolarjev:-(

Če je vse res samo tako črno-belo kot ta piše, potem mi ni jasno, zakaj se toliko dedcev zaljubi v ljubice in zakaj obstajajo ženske, ki imajo poleg svojega moža še enega samo tkole za sex, do katerega ne čutijo nič?

In kot drugo: zakaj je moški tako prizadet, če ga žena prevara? Sej nenazadnje je šla pač samo sexat z drugim, nič obvezujočega.

Sex je glavni razlog, da večina zvez propade. (navadno je moškim seksa premalo).
Ženske pa največkrat zapustijo partnerja zaradi kakega nasilja, alkohola, …

,ki vedno vara.Sex..brez vsakršnik obveznosti.Imam moža in dva otroka.Varam že deset let.Do sedaj je šlo vse gladko skozi,kako dolgo??sam bok ve.Sem pa v tem času menjala kar nekaj moških,ki pa so bili po večini vsi poročeni.Nihče ni za nič vedel,ker je bilo samo enkrat,največkrat dvakrat.

Ne, ne, ne, po zgornjem članku sodeč potem ti nisi ženska:) Mislim, da bi bilo dobro, da greš preverit, če res imaš spodaj “ono” ali slučajno “oneta” 🙂

:S ti si zaslužiš medaljo. OMB kaj vse tlači to zemljo. In s tem se je treba še pohvalit, jao

[/quote]

:S ti si zaslužiš medaljo. OMB kaj vse tlači to zemljo. In s tem se je treba še pohvalit, jao[/quote

Se ne hvalim,hvalila bi se,če bi se podpisala z imenom in priimkom,se ti ne zdi..tako sem pa anonimna…pa kaj..a to tebe kaj boli??mogoče je pa še tvoj bil kje vmes,nikoli se ne ve;))]

Jaz te nič ne obsojam, le nekaj bi te vprašala. Zakaj samo enkrat, dvakrat? Če je dober, zakaj menjati?

:S ti si zaslužiš medaljo. OMB kaj vse tlači to zemljo. In s tem se je treba še pohvalit, jao[/quote

Se ne hvalim,h
valila bi se,če bi se podpisala z imenom in priimkom,se ti ne zdi..tako sem pa anonimna…pa kaj..a to tebe kaj boli??mogoče je pa še tvoj bil kje vmes,nikoli se ne ve;))][/quote][/quote]

ne morem reči da ni bil. Čeprav sem nekako prepričana da ne:))
In ne, nič me ne boli, hvala za skrb:)
In ja, meni to diši bolj kot ne na hvaljenje. Med vrsticami se nekako bere, kot da si zelo ponosna na to in da si z veseljem napsiala.

Drugače pa če želiš, lahko napišeš tud ime in priimek. Pa mogoče še kontakt. Boš imela kadra novega dovolj na razpolago:)

Zakaj??Hm..še mogoče sama ne vem no..nebi se rada na kogarkoli navezala,niti nebi marala,da bi se kdo name..

Sicer je pa meni popolnoma vseeno,če me tule kdo obsoja ali ne..odprla si temo,jaz pa sem napisala svoje izkušnje.Itak se zavedam,da bo enkrat prišel čas,ko bo mož zvedel…takrat bo prepozno in mogoče mi bo žal.Nevem.Tega je toliko,da si mislit ne morete.Moja starša sta ločena zaradi očetovega nenehnega varanja.Že kot otrok sem si rekla,da jaz nikoli ne bom kaj takega naredila svojim otrokom..počnem pa ravno to…Kar ne veš,ne boliin,ker noben ne ve,pri tem nihče ne trpi,niti ni noben za nobeno stvar prikrajšan.Na prvem mestu sta mi vedno otroka.Nič ne delam na silo,če ni možnosti,je pač ni.

ne morem reči da ni bil. Čeprav sem nekako prepričana da ne:))
In ne, nič me ne boli, hvala za skrb:)
In ja, meni to diši bolj kot ne na hvaljenje. Med vrsticami se nekako bere, kot da si zelo ponosna na to in da si z veseljem napsiala.

Drugače pa če želiš, lahko napišeš tud ime in priimek. Pa mogoče še kontakt. Boš imela kadra novega dovolj na razpolago:)[/quote][/quote]

Draga moja,narobe si ti tole predstavljaš,ne pišem s ponosom..pridejo dnevi,ko sem sama na sebe jezna,ker to počnem.Verjemi,ampak ne znam iz svoje kože.Si rečem,da je tega dovolj,ampak čez čas me zopet nanese.Iščem potrditev,kaj pa vem in verjemi,da mi ni vedno lahko.Kar se pa interesentov tiče..uh,jih je dovolj,zaenkrat;))

Se strinjam.

Tule je itak kup takih, ki so opravljive, zlobne, sebične, do seksa jim pa tudi ni, ker precej časa in energije namenijo negativnim stvarem.

čist tako resno me zanima…. kam pa gresta seksat, da vaju noben ne zaloti? Mislim ko praviš, da je šlo do zdaj vse gladko mimo.

Ko zdajle tako razmišljam, da če bi npr. se mi zahotelo, da si privoščim eno avanturco, saj pojma nimam kam naj bi šla, ker verjetno bi bil prisotne un strah “kaj pa če naju kdo dobi”.

SE vidi da sem amaterka:))

Glej,kakor hočejo,vsak upravlja s svojim življenjem tako, kot hoče.Enim paše pit,drugim preveč jest,meni pa paše sexat.Mož je veliko odsoten zaradi službe,jaz si pa rada popestrim življenje.Pa,da ne bo zdaj katera misla,da se kurbam cele dneve.Nasprotno..sem skrbna mama,gospodinja,hodim v službo..rada si pa vzamem čas tudi zase.

No,pa še to,čeprav vem,kaj boste izjavile…z možem se razumeva,dobro kontaktirava,skratka življenje teče med nama tako kot mora..le tista naveličanost se prikrade…ki pa je sama ne maram.

He,he,sem se morala nasmejat..tako me sprašuješ,kot bi bila neka profesionalka..hehe

vse se da zmenit,če je interes in volja…moški so pripravljeni za samo en sex plačati marsikatero sobo.ampak spet pazi malo..da ne bo to izpadlo,kot da jaz to počnem vsak teden,mesec…

So pa vezani in poročeni najbolj vsiljivi,vsi z pomanjkanjem sexa doma,utrujeni od vseh skrbi..itd…

haha, pa v bistvu ko sem pisala nisem niti pomislila da b bila profi:))

A to kar v hotel?! Zanimivo. Kje pa tipe najdeš? Na forumih, chatih,..? Ali jih že od prej poznaš? Ker jaz npr. ne bi mogla it z nekom seksat, če bi tipa prvič vidla.

Glede na to,da radovednost ni lepa čednostin,da si ti očitno nevajena tega,ti bom napisala naslenje:rajca me fuk z neznance,preko neta malo besed sem in tja,nato se zmeniva,če sva si všeč seveda in gremo..tak fuk je najboljši in pride mi ponavadi po 3-4 krat..zadovoljena z odgovorom:))

zadovoljna z odgovorom, da bi bila pa zadovoljena pa niti ni neke sile trenutno haha

In ja, res je očitno, a ne, da sem čist nevajena v teh obzakonskih disciplinah:))))
Sicer pa si zelo pogumna, da greš z neznanci, vsaka ti čast.

Lep večer ti želim

Draga JAO..tud tebi želim kar se da lep in predvsem sexy večer.Men tak danes odpade.Nimam volje…ja,ja,tud men se kdaj to zgodi….pa veš kaj ti še prišepnem…pšt,samo tebi..baje,da se vsakih sto let obnuca za samo en bukov list..zato je pa ne špari,da ti kdaj ne bo žal..nucaj jo,pa čeprav samo v domači spalnici,če ti je tko najbolj prav.

New Report

Close