Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo kozmetika in nega kože?

kozmetika in nega kože?

Spoštovani,

zanima me, kje lahko dobimo bazično kozmetiko; mila, kreme, zobne paste, oziroma, kako vemo, da je to bazična kozmetika? Enkrat ste že dali odgovor, da tudi vsa eko kozmetika ni bazična. Kaj lahko naredimo Slovenci sami, kje najti to v Sloveniji?

Hvala in lp

Pozdravljeni,

tudi sama sem iskala tako kozmetiko (vsaj kremo za obraz) na tujih spletnih straneh in bi bila vesela, če bi lahko napisali ime oz. znamko bazičnih krem/ kozmetike ali pa vsaj to, kaj moramo vpisati (npr. v nemške) spletne brskalnike, da bomo res našli prave izdelke.

Najlepša hvala in lp,

Mojca

Izjemoma bo moj odgovor malo komercialen, kar se na forumu zelo izogibamo (je pa bazična kozmetika oz. kozmetika z bazičnim pH v podporo pri razkisanju telesa):

že prodajamo bazično kozmetiko (od kremo do losjonov in šamponov, pilingov, mask, tonikov …) in to od treh podjetij – izbrali smo najboljše izdelke.

Prosim, da za dodatne informacije vprašate na [email protected]

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close