Najdi forum

Pozdravljeni!

Sem samski in še nisem nikoli imel punce; nisem bil zainteresiran – zdaj pa si jo želim, ker ne bi bil rad celo življenje sam in bi imel rad nekoga ob sebi.
Po horoskopu sem rak in sem opazil, da kar nekaj lastnosti znamenja raka velja za mene.
Potem sem še našel tole stran:http://www.lunin.net/horoskop/ujemanje_dodatno.php za ujemanje znamenj v ljubezni ipd.
Po tem bi se v ljubezni najbolj ujemal z vodnarko (imajo podobne lastnosti kot rak) ali pa tudi z strelko (te me je malo strah).
Rad bi si našel punco, s katero se dobro razumela in bila celo življenje skupaj in skupaj premagovala življenske prepreke in seveda imela družino. Avanture niso za mene. To mi je bolj pomembno, da bi se dobro razumela, kakor kako izgleda, le da je neke normalne postave in izgleda, saj tudi jaz nisem popoln. Bi vse naredil v moji moči, da bi me ne pustila – tega me je strah, da bi me po letih pustila. Poznam nekaj moških, ki so jih pustile žene in so razvaline.

No kaj vi mislite o iskanju ljubezni oz. partnerke s pomočjo horoskopa 😉 a je kakšna vodnarka tu? 😉

Pa še, ali bolje delujeta nasprotna karakterja – “nasprotja se privlačijo” ali podobna karakterja?

lp

Ojla !

Tole si poslal dvakrat in da ne boš nestrpen (glede na pripombo v drugem postu) – s temo ni nič narobe, a objavljena je takrat ko je kak moderator dosegljiv in poklika zadeve.

LP
cec

Iskanje partnerja na podlagi horoskopa, je po mojem mnenju zeloooo nezrelo in otročje. Tega se poslužujejo najstnice, stare tam 13-18 let, ne pa odrasli, zreli ljudje.

Pri vseh teh lastnostih v horoskopu, ki kao opisuje tebe, pa prav pogosto potem vidiš, če prebereš lastnosti za neko drugo znamenje, da se najdeš lahko tudi tam not. Kaj to potem pomeni? Da si rojen v napačnem znamenju ali celo v več znamenjih?:) Poleg tega je horoskopov malo morje in vsak znamenja opisuje po svoje.

Še nekaj. Na strani, ki si jo dodal, piše za tvoje znamenje:
* Prijateljstvo: Oven, Lev, Vodnar
* Ljubezen: Vodnar
* Sex: Lev, Strelec

Torej, z vodnarko boš lahko le prijatelj ali imela bosta ljubezen, a brez sexa. Za sex si moraš potem levinjo najti ali strelko, s katerima pa ne boš ne prijatelj, niti ne boste zaljubljeni.
Mislim…. a ne opaziš kako neumen in kontradiktoren je ta horoskop???

Ej rakec,

hvala za smeh 🙂

Osebno na horoskope ne dam nič, bolj se zanašam na intuicijo in zdravo pamet. Sem pa iz radovednosti pogledala link in preverila, ali se moj novi izbranec nahaja na seznamu znamenj, ki mi lahko zagrenijo lajf. Z nasmeškom na obrazu ugotavljam, da ga ni, torej kakih večjih turbolenc ne gre pričakovati ali pač?!

V ljubezni tako kot v življenju ni garancij. Pomembno je, da si to kar si, slediš sebi in nikoli ne igraš ljubezni!

Strah pred zapustitvijo je pa nekaj, kar me pri moškem najbolj odbija, saj je le-ta pogosto povezan z nezaupanjem vase, posesivnostjo in bolesnim ljubosumjem. Pogrešam samozavestne, odločne, predvsem pa čustveno zrele moške, ki v vsakem tipu, ki mu pogled na vašo izbranko požene kri po žilah, ne vidijo potencialnega tekmeca.

Sicer pa absolutno dajem prednost podobnostim, če govorimo o vezi na dolgi rok. “Nasprotja se privlačijo” pride v poštev za kak divji adrenalinski podvig, več kot to, je pa prej nočna mora kot mirno sobivanje.

Rakec kar pogumno…..tista “prava” te zagotovo ne bo zapustila 😉

rakec81,
Na strani, ki si jo prilepil imaš navedene primere znamenj, ki se med seboj ne ujemajo najbolje. Iz laičnega poznavanja astrologije bi rekla, da se med seboj ujemajo znamenja, ki so istega elementa. V tvojem primeru je to voda, torej bi šlo z ribico in škorpijonko, ker se voda in zemlja lepo zmešata tudi z bikico ali devico. Astrologija pa je mnogo več kot le sončno znamenje, predvsem pa naj bi služila kot razumevanje in podpora izkušnji in ne obratno.

Strah pred porazom in zapuščenostjo, ki ga omenjaš je verjetno prisoten pri slehernemu posamezniku, če se ti zdi, da je pri tebi tako zaviralen, da si odnosa niti začeti ne upaš, bi bilo morda smotrno poiskati pomoč strokovno podkovane osebe ali pa vsaj razumevajočega prijatelja. Ko enkrat na glas spregovoriš o svojih težavah, si jih sposoben bolje videti, globlje razumeti, predvsem pa jim odvzeti veliko navidezne teže. Vso srečo! 🙂

Hvala obema za mnenje o iskanju ljubezni/partnerke s pomočjo horoskopa in samem horoskopu.
Sem imel že namen, da začnem iskati punco na ona-on.com s pomočjo horoskopa. Zdaj pa tega ne bom storil. Preveč neučakan in neportrpežljiv sem, vse hočem takoj. Poleg tega pa iščem bližnjice, se bo treba bolj potrudit in tapravo iskat v real life. Uh, res otročje in nezrelo, mi je kar nerodno. 😉

@sveže zaljubljena:
ni zakaj za smeh 😉 in hvala za pojasnila
Upam, da se približam vzorcem, ki tebe in druge ženske privlačijo…
Želim ti srečo v novi ljubezni do konca dni.

lp

Horoskop je bedarija.

New Report

Close