Najdi forum

Kaj mi lahko kdo pove kaj se dogaja z vremenom???
Na netu sem našo načrt od Arke in grem proti večeru v obija in merkur po materijal, da začnem zidat, če nebo nehalo deževat.

P.S. – samo na ladjo bom vzel samo hribuca pa moško populacijo foruma

P.P.S. – no eno ali dve ženski bomo vzeli zraven, da nam bo pucala, pa pir nosla pred TV. Če je kaka prostovoljka naj se javi in pošlje osebni opis na mail :)))

Naj ženske napišejo svoj opis tu na forumu, da se bomo moški skup odločli katera gre z nami.

Demokracija in pivo 🙂

Sm mejhna, debele, vesel, crnolasa deklca. Stara sm 25 let na neki podlage..
No, kva boste rekl?
LP

Mene menda vzameš s sabo? 😛

lp, ddot.

Če znaš žgance narest maš moj glas

Zganci??? A se to pr zidanju uporabla?

Stari, ti si junak tega tedna s tem postom!! :))) Bomo objadrali vsa večja slov. mesta pa da naredimo en plavajoč miting ;))

jah, tud…če nam ne ratajo

Ma, ste face. Dobr se mejte!
LP

Če ločiš med pirom v flaši, pa pirom v piksni pol maš tut moj glas
Take rabimo, ko so vesele :))

Stari veš da :))))

Ja, ja….samo potem bi pa malo dol zavili proti Riu, pa bi tam pobasali še kake latino bejbe, da nam malo plešejo, ko lih neo nič po TV-ju :))))

Mislte si!

Jst vse forumovke vabim na mojo veeeliko jahto “Babeboat”…moški v vročih hlačkah in z mišicami strežejo spredi-zadi…vsaka si lohk izbere svojega po želji in ga uporablja v kakršnekoli namene…! Edini pogoj je da si ženska in da si pripravljena na vse :)))

Aja moška populacija foruma ni dobrodošla niti za wc-je pucat =)

In ti misliš, da bi kateri moški želel pucat WC na babeboat :))))))))

“”Edini pogoj je da si ženska in da si pripravljena na vse :)))””

Punce jaz na to nebi nasedo:))

Vprašanje za kaj bi ona vas rabla na tem čolničku, ki ma več lukenj ko sito :)))))

Jaz se tud javim, ampak pod enim pogojem: prvi dan jaz strežem vam, vse naslednje dni pa vi, moški, meni.
Uuuuu, mater se bom imela fajn!!! Cel kup forumašov okrog mene pa vsi me bodo pedenal…. hihi.

P.S. Velika sem meter 70, rdečelaska (malo naravna, malo umetna), par pegic na nosu in bujnih oblin. :))
No, a me vzamete s sabo? Kokice tud znam pečt.

Hallo

Če bi bil jaz “kapitan” tega, pa žal nisem bi te vsekakor vzel.
Izpolnjujejš vse moje pogoje:

prava velikost, rdečelaska,zgovorna … se kaj … hm aja, no obline, te se tudi pomembne, pa bi kmal pozabil na njih (malo lažem, ampak ne velik) :-)))))
Povrhu vsega pa znaš še kuhat … ma kaj čemo več …

Lp, Mišek

p.s.

Med nama, čisto na tiho, jaz tudi gradim “ladjo”, tako da … nimaš kaj zgubit :-)))

Kokice:)))))

Če se ostali strinjajo si sprejeta, pod pogojem da se tvoj prvi dan razvleče se na par let :))))

No, Mišek, potem se pa še pri tebi prijavim na čakalno listo. Samo upam, da nimaš v mislih kakšne putzfrau. 🙂 Sicer kar rada pospravljam, ampak samo ko sem sama in da si dam fajn musko na glas. Potem pa metla kar šiba naokrog. :)))

Mišek, že cel teden se pripravljam, da ti napišem mail, pa sem imela en kup letanja po opravkih. Se ti pa sigurno oglasim zdaj za vikend, si bom vzela čas.
Pozdravček!

No, no saj ni problema. Saj tudi jaz nisem takoj odgovoril nazaj, ker ni bilo časa. Pišuka, zdaj bodo pa vsi mislil kako romanco šibava midva tukaj … že vidim moške kolege kako mi zavidajo … “to mi delaj !!!!” :-)))))

Lp, Mišek

Punca kak se lahk tak pustiš izkoriščat??? :)))))))))) Misliš da se bo na ladji kjer so razočaran, hribuc, since, gostek kdaj zgodilo da bojo oni tebe pedenal…get real :))))))))))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close