Najdi forum

ZELENA KAVA IZKUŠNJE

Zdravo,

zanima me , če ima katera izkušnje z zeleno kavo? Baje da res neki deluje.

Hvala za odgovore.

L.p. Menči

Meni ni pomagala čisto nič, celo večji apetit sem dobila :/

Moja iskušnja je taka , da sem zelo zaspana in brez energije po zeleni kavi.
Da bi pa lahko s pitjem kave shujšala , bi pa bil to čudež. Sama imam probleme
s kilogrami , in dobro vem da se da shujšati samo tako , da pač manj ješ in se
malo več giblješ. Zeleno kavo pa sem začela piti zaradi tega , ker obljubljajo ,
da ti daje energijo in uravnava prebavo s katero imam večne probleme.
Ampak nažalost nič od tega.

@čebelca1802, enako 🙁

No jaz pa moram povedat da meni pa pomaga.
Zdravim se za obolelo ščitnico kar pomeni da težje shujšam in prav ta kava mi pomaga da lahko kej shujšam, ker drugače bi mi šlo še težje. No jaz sem se odločila pač počasi hujšati, ker ne želim teh kilogramov nazaj in se pravi da jem skorav vse. Ko mi zapaše sladko pač pojem nekaj sladkega. No v 3 mesecih sem shujšala 7 kilogramov.
Nisem nobena ki prodaja ta izdelek ampak sam povem svoje izkušnje.No to kavo pa mi je moja mama kupila in priporočila.
Povedala bi samo še to, da se komaj po 1 mesecu začne na izgubi teže ali centimetrov. Tako je vsaj pri meni bilo.

vekybel, se popolnoma strinajm z vami. Tudi ajz pijem zeleno kavo ali pa fitnes kavo – kavo z zelišči in mi pomaga. Tako kot pravite vi, kilogrami gredo poačsi dol in vem, da parva zaradi počasnega hujšanja ti kilogrami ne bodo prišli nazaj, ja in ko zapaše sladko s epoje sladko. Je pa res, da imaš manj luštov po sladkem in da je potrebno tudi aktivnost-malo daljši sprehod in malo telovadbe in gre.

lp

Zanima me, kje kupujete omenjeni kavi?

Hvala

v zelena kava Cofee Slander se dobi v Mariboru v Top shop trgovini -trgovina je v citycentru v MB, zelena kava Aqualine se, saj v našem kraju, dobi v zeliščni lekarni. Fitness coffe pa v našem kraju kupujem kar v bio trgovini.

lp

Pa tudi v sanolaborju se da dobit.
Do zdej sem pila agualine in zdej bom pa probala od medeksa, je cenejša in je baje tudi dobra pa bomo videli.

Moja prijateljica je rekla, da s temi kapsulami ni čisto nič shujšala in ker z izdelkom ni bila zadovoljna, ga je hotela vrniti. Tako tudi piše, da če z izdelkom nisi zadovoljen, dobiš denar nazaj. Ja, in? Sploh se ne da izdelka vrniti, ker ni nikjer naslova. Naročilo pošlješ po e-pošti, dostavljeno dobiš preko hitre pošte.
Ali je imel še kdo take izkušnje?

Če je naročila preko tiste spletne strani ko gor ni naslova, je to ameriška spletna stran, tako da na koncu itak noben ne vrne ker je poštnina predraga. Sem se pa z tržno inšpektorico pogovarjala in baje tu nekaj ne štima, ker že sama spletna stran ni zakonsko urejena…

https://www.youtube.com/watch?v=BbHc5CO8gho

Jaz sem ga sicer že mislila naročiti, a ne verjamem niti coffenekomu, niti sanolaborju… Tudi če zagotavljajo denar nazaj. Redko kolnem, in se vam že vnaprej opravičujem, ampak KU*AC!!! Jih tako ali tako ne prikličeš, ali pa imajo samo mail (ponudnik na kupolandia). Sem se “nasrala” že z “magičnimi malinovi ketoni” j……. ! Tako ali tako si mogel vzeti 3 škatlice, zato, da ti “KAO” garantirajo povrnitev denarja v primeru neuspeha. 6-10 kg po kuri obljubljeno….Ne rečem….če bi bilo vsaj za pol kg razlike ali za kake pol cm v pasu, jim nebi težila, saj mi je jasno, da vsaka stvar na vse osebe ne deluje enako ampak….Ampak 0…. .Sem pošiljala maile ponudniku (ene 3x), pol pa obupala….

Se drugače ful pazim pri prehrani, 1 na 1 ali 2 meseca max se malenkost pregrešim pri enem obroku. Zaenkrat verjamem samo v izdelek narejen iz Neopuntia (lipostop), kjer je na netu objavljenih na tono raziskav, ki so delovali na živalih in tudi meni pomagajo pri vzdrževanju telesne teže. Lahko pa sem tudi prejela “nadomestke” teh t.i malinovih ketonov…ne vem…. 🙁 . Nosim pa tudi magnetne obročke, za katere ne upam garantirati. Lahko samo potrdim, da so mi izboljšali telesno počutje in izgubila sem “mrzle noge”, ki jih nič več ne pogrešam. 😉 Nosim pa jih izključno zaradi dobrega počutja.

Ponovno se opravičujem za vse kletvice.

Vse dobro

Zelena kava – http://greencoffeeplus.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 13 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Jaz sem imela Green Coffee kapsule, ki so imele naslov za dopisovanje naveden na letaku… Drugač pa moram povedati, da sem bila zadovoljna in nisem reklamirala 🙂

Moje izkušnje so pa zeloo pozitivne, brez nobene spremembe v stilu življenja sem shujšala 5 kg v 2 mesecih.

New Report

Close