Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vprašanje za punce nad 20 let

Vprašanje za punce nad 20 let

Pozdravljeni!
Tole vprašanje je samo za punce nad 20 let in to takšne,ki imajo že razmerje dlje časa. Zato prosim,da ne pišete blesavih in neumnih odgovorov kot sem zasledil na tem foromu.Tako,da prosim samo za resne odgovore!
S punco sva skupaj več kot eno leto. Trenutno imava oba izpite na faxu in sva kar zaposlena. Imava pa eden problem.Ona pravi,da ji trenutno ni do sexa,ker je preveč obremenjena,ker ima preveč dela in da ji enostavno ni. Pa me zanima,če ste tudi ve doživela kaj podobnega. Drugih problemov nimava,je vse ok. Sej po svoje jo razumem,ko sem bil jaz pod pritiskom in sem se učil,da nisem imel želje po sexu.
Lep pozdrav!

Ja to je čisto možno. Če je človek preobremenjen mu prav res ni do spolnih odnosov. Bodi razumevajoč in potrpi. Nikar jo ne sili v nekaj do česar ji ni. Saj je tudi cartanje lahko lepo.
Ti pišem iz lastnih izkušenj. Sicer nisem bila obremenjena zaradi faksa, so pa bile duge obremenitve. Takrat človek potrebuje bolj nežnost in razumevanje. Če se sicer razumeta o.k., potem ne skrbi.
Upam, da boš mojo izkušnjo vzel za dobronamerno. Sicer pa sem že poročena in mamica ene hčerke in verjemi marsikaj sva z možem že dala skozi. Vendar, če je ljubezen prava, zdrži vse krize.

Uživaj s svojo punco.Želim vama veliko lepih skupnih trenutkov in veliko romantike.

Lep pozdrav.

Seveda je mozno. Tudi js sem studentka in se mi to dogaja. Ampak samo pri ta hudih izpitih!

Al, to je čisto normalno. Ne sekiraj se. Ko bo konec izpitov, bo spet vse po starem. Do takrat pa malo potrpi.
Samo da ne boš potem jamral, ko bo punca hotela nadoknadit zamujeno. :))

Lep pozdrav in upam, da bodo izpiti čimprej mimo.

Darja,Dominika,Kleopatra! Najlepša hvala za zelo iskrene in pomirjujoče odgovore! Upam,da bo vse hitro minilo! Hvala!
Lep pozdrav!
Al

Verjemi, da to ni edini razlog!! 100% Malo jo opazuj, ko sta skupaj, kako se obnaša, zavrača tud cartanje, nežnosti, se “pogovarja” (mislim take resne stvari) s teboj, če non-stop nekaj šari po gsm-ju. Če se to dogaja, so to eni zelo, zelo slabi znaki….Takrat je cajt za ukrepat – pogovor!

Se zgodi. Meni se je že. Zmatranost, stres, želja po počitku, miru… mogoče cartanju… sej bo minilo!

Tudi meni ni bilo do sexa, enostavno si ga nisem želela, pa niti nevem zakaj, ne spomnim se da bi bila s čim obremenjena, pa ne misli da sem imela drugega ali kaj enostavno nisem čutila njegove nežnosti…..
Pa je minilo od samega sebe, sedaj sva zopet na starih tirih. Seveda to ni trajalo v nedogled mislim da sta bila kaka dva tedna.

Veliko sreče

Če ima punca težke izpite, ji po moje res ni do tega, da bi skoz sexala. Počakaj, da se izpiti poležejo, pa bosta potem nadoknadila. Ti pa garantiram, da če mora ona misliti na fax, ker si res želi narediti izpite, potem ne more misliti še na to kako bosta sexala (samo dekoncentrira jo). Ne vem kako to, da je s te strani sam ne razumeš. Pač noče tega početi niti za sprostitev. Ima pomembnejše stvari za počet. Ko bo mimo, pa bo ziher wow!:)) Doker pa se bolj posvečajta cartanju!

veš, eno leto ni tako dolga doba za zvezo; js pravim, da šele po 2 letih res spoznaš človeka in pol točno čutiš, kaj si on želi in pol ga tud ob takšnih trenutkih razumeš.
če že prej ni bila ne vem kakšna obsedenka, pol je čist možno, da zdej ne čuti posebne strasti.
js osebno se po sexu še lažje učim in je dobra sprostitev tudi med izpiti, če le res ni vse preveč natrpano 🙂
Če med vama vse štima, pol naj te res nič ne skrbi. Pogovor z njo pa tudi nikoli ne škodi. Lahko so zavore tudi drugje.

Sem študentka v svojih dvajsetih, imam veliko obveznosti (kolokviji, izpiti, testi…),stvar, ki me najbolj razbremeni in razveseli pa so prav tiste intimne urice z mojim dragijem (skupaj sva že skoraj tri leta). Ne razumem zakaj bi tvoje dekle sex zavračalo, vendar pa bo najbolje, če se o tem čim prej pogovorita. Saj bo enkrat tudi izpitov konec, ne?

Ne pretiravaj prehitro!

Men se tod tud dostkrat dogaja. Ampak jaz delam, imam stresno delo, tecno sefico, fant pa studira. Ko se v petek vidiva, sem jaz vsa crknjena, on pa komaj caka da bova. Zaradi tega se vcasih tudi spreva, ker mi se jaz najprej eno uro crkljala, da bi se malo sprostila in pozabila na vse drugo, pa da bi me vzburil… ampak me na sreco se kar razume, ceprav pravi da ima polna…
Bodi malo potrpezljiv, vse bo v redu. Ciao.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close