Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti Po 10 mesecih pride do prehitrega izliva

Po 10 mesecih pride do prehitrega izliva

Zdravo,

star sem 29 let in imam en problem katerega nekako ne morem odpraviti. S punco sva slabo leto in prvih 10 mesecev je bilo v postelji vse ok – seks je bil normalno dolg in oba sva zelo uživala.

Zadnje dva meseca pa se dogaja, da pride do prehitrega izliva. S tem ne mislim na okrog 2 minut ali kaj podobnega, ampak že po nekaj sekundah oz po nekaj ‘zamahih’. Velikokrat pride do izliva tudi ko dražim njo oz ko se intenzivno poljubljava pri predigri.

Ker teh težav do sedaj ni bilo me zanima kaj bi lahko bilo vzrok tega. Če bi bil problem stalen bi bilo drugače, ker pa se je pojavil v zadnjem času pa ne najdem razlage zanj.

Pri tem sem tudi opazil da je postala spodnja stran penisa zelo občutljiva – pri mastrubaciji se zgodi da na spodnjo stran penisa položim prste in že pride do izliva. Prej tega nisem opazil oz se to ni dogajalo. Tudi zato ne najdem razlage.

Stresa je enako, fizična kondicija tudi – mogoče še celo boljša. Prebral sem zelo veliko forumov glede tega, sprobal že nekaj tehnik za vzdržljivost vendar se stvar ne obnese.
Pomislil sem nato, da me do tega pripeljejo ženski vzdihljaji, oz da se zadnje čase veliko hitreje vzburim, saj pride do izliva tudi ko dražim njo, vendar me bega zakaj se je to pojavilo sedaj, po slabem letu veze in ne prej. Pri tem sva s punco naredila marsikaj da bi preprečila monotonost, vendar se nič ne obnese.

Hvala za kakršen koli nasvet:)

Spoštovani!
Pojav, ki ga opisujete, je preveč specifičen, da bi bilo mogoče nanj odgovoriti na splošno.
Ko je sprememba povezana s časom, je smiselno raziskati, kaj vse se je spremenilo pred 2 mesecema.
Lahko so vplivi nekje povsem izven vaših pričakovanih okvirjev.
V zgodbi bi bilo smiselno raziskati dejavnike, ki pri vas vplivajo na vzburjenje. Kaj se takrat v vas in z vami dogaja? Prav tako je res, da sta v tej zgodbi oba s punco.
Pri tem, kaj privede do vzburjenja, kako smo občutljivi na seksualne dražljaje, ima vsakdo svojo osebno zgodbo – raziskovanje vplivov in možnosti za spremembo pa je navadno veliko obetavnejše s strokovno pomočjo.

Lep pozdrav,

New Report

Close