Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! DENAR KOT DARILO-IDEJE

DENAR KOT DARILO-IDEJE

Pred časom je nekdo objavil tukaj povezave do idej, kako podariti denar kot darilo-izvirne ideje, da ni vedno v kuverti. Iščem po netu, ma ne najdem nič pametnega. Mislim, da je bila neka nemška stran pa ne znam nemško, da bi ama poiskala. Se še kdo spomni in pripopa link?

one dollar origami

Mi ga podarimo v pujsku-hranilniku. Kupim keramičnega pujska (pikapolonico, slona,..) noter pa damo denar.
Če je okrogel rojstni dan, imamo sestanek za slavljenca (da se dogovorimo o presenečenjih in darilu) in postavimo pujsa na mizo, vsak od prijateljev da noter toliko denarja kot zmore oz. je pripravljen dati, tako nič ne kompliciramo koliko € na osebo mora dati vsak.

Mi ( cvetličarka ) smo ob priliki, ko smo dali denar zrolali bankovce po 20 EUR in jih dali v škatlico, ki je predstavljala skrinjico, pod bankovce je zmečkala darilni papair, tako da so bili vsi bankovci na vrhu, bili pa so med sabo povezani z žičko, tako da ni bilo možnosti, da pade stran ali kaj podobnega. Vse skupaj je bilo okrašeno še z dvema metulčkoma ( šlo je za poročno darilo ).
Eni se spomnim so prinesli bankovce za 5 EUR v foto albumu, za ene pa se spomnim, da so bili bankovci za 5 EUR dani v balon.

Marjana

Jaz sem iz vsakega bankovca naredila zvitek in ga ovila z dolgo zlato žičko. To sem odnesla k cvetličarki in želela, da mi to vstavi v šopek. Bilo je krasno, kale in denar na žički.

Enkrat pa smo denar zložili v ogliki pahljače in uokvirili, ka de bilo kot slika. Sta bila mladoporočenca ful presenečena in navdušena.

Daka

Prijateljevim otrokom dam denar vedno v balon. Balon napihnem in privežem na čokolado.

U, ideja z balonom mi je zelo všeč:)
Sem pa vidla še eno idejo in sicer se je šlo za poročno darilo. Bankovce za 5€ so zvili in jih vstavili v makarone, te pa zapakirali v stekleno posodo za makarone. Res izvirna ideja! Samo prejemnika je treba opozorit, da bi blo fajn makarone pregledat, preden se skuhajo;)

Lepo in osebno darilo je kakšen portret. Posamezen, družinski, ljubezenski, otroški… Ma vse sorte… Kolegica riše ful lepo in za đabe:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

V tem primeru bi predlagal poleg denarnega darila še uokvirjen portret.

New Report

Close