Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vem, spet ena faljena tema, a vseeno…

Vem, spet ena faljena tema, a vseeno…

Pozdravljeni, tisti, ki ste se že odločili, da boste to prebrali… Če vam je predolgo, se niti ne vbadajte…

Berem vas že dolgo, vključim v debate pa samo takrat, ko imam res kaj novega in koristnega povedati oz. dodati (sli pa če sem izjemno dobre volje); danes pa pišem tudi jaz nekakšno »nepomembno temo«, a vseeno… Če imate čas, si preberite, morda pa boste od tega tudi kaj imeli…

Namenoma to pišem danes- zdaj- v tem trenutku, ko se počutim tako zelo dobro, polna sem energije, moči, počutim se kot oseba izjemne vitalnosti.. Imam tako pozitiven pogled na svet… (pred nekaj minutami so mi prijatelji rekli, da sem danes res nekaj »preveselo« razpoložena in da sem naredila neko posebno dobro atmosfero v zraku..)
Prej sem se tako vživela v igranje klavirja, kot že dolgo ne.. Ko so prstki govorili.. in pričarali magično melodijo.. s seboj so prinesli toliko barvitih barv in celo paleto čustev.. v meni je igralo srce…. Joj, kako lepi so občutki… naj trajajo… Skrivnost sreče ni v tem, da delaš, kar ti je všeč, ampak da ti je všeč, kar delaš… Kako polno zveni! Kjer neha govorica, se začenja glasba….
No, da bi le bili vsi dnevi taki… a le vsaj podobni… Potem bi bilo življenje res nepopisno lepo in bi bili srečni samo zato, ker smo živi in imamo možnost živeti.. Kot pravijo- življenje je most, zato ga ne smemo graditi nad hišo… Je pa tudi res, da dneva nikakor ne moreš zadržati, lahko pa ga izkoristiš.. In jaz ga izkoriščam maximalno!

Danes je tak dan, ki ga nisem doživela že zelo veliko časa (čeprav dan, kot dan, ni nič posebnega), tako da upam, da bom tudi na vas delovala pozitivno in vam bom vsaj malo polepšala dan.. vsaj malo.. ali vsaj za minutke, ko to berete…
Res je, da če pogosto in veliko deliš z drugimi… in če se zaveš, da je vsaj en človek zaradi tebe lažje živel- to pomeni, da ti je uspelo.. Ta misel mi je strašno všeč.. in ko tako prekipevam od sreče, jo res delim z vsemi, tudi z vami.. To hočem! Kajti to je nekaj najlepšega… Kot pravijo: kdor je nesrečen, je sam..- a kdor je v sreči sam, je nesrečen… Pošteno!

Veste, nisem vedno tako razpoložena oz. se to le redko zgodi.. In tak dan, kot je danes, se mi ne ponovi ravno pogosto..- premalo krat, tega se zavedam.. in vem, da sem kriva sama..
Saj sem pozitiven človek, ampak imam kar veliko takih dni, ko kar ne najdem same sebe.. ne čutim se prisotna.. če grem med ljudi, sem lahko tam le fizično, v mislih pa popolnoma v drugem svetu.. In so trenutki, ko gre vse narobe ali pa se mi samo tako zdi.. Takrat se ponavadi umaknem.. In v takem stanju vam nikoli ne pišem in tudi nočem.. Vedno si rečem: »Ne pusti se vznemirjati: vsa bo enkrat lani!« Ja, so dnevi… In res je, da nikoli ne bo resnično srečen tisti, ki ni bil nikoli nesrečen..
A danes takega sveta in mračnih misli ne poznam. Danes je dober dan! Kaj dober, odličen!

Vidite, to je to.. Duhovnost.. Da čutiš, da živiš.., da si vesel, poln pozitivnega.. Da se poglobiš sam vase in nekako najdeš samega sebe.. To je to! Kaj mi bo denar, kaj mi bo… 🙂

Forumci… Zavedam se, da nisem napisala nekaj zelo pomembnega in takega, kar bi bilo za ta forum nekako sprejemljivo (problemi…), ampak pismo je pozitivno, priznajte! 🙂 In hočem, da ga preberete, če le imate čas..

Poslavljam se z upanjem na čimveč takih dni, kot je zame današnji, kajti dan, ko se nismo smejali, je izgubljen! In še to- življenje niso dnevi, ki so minili, temveč dnevi, ki smo se jih zapomnili!

Lep pozdrav!

Phoeebe 🙂

No super pismo:)
Tudi jaz imam podobne dneve, zal ta danes ni taksen.
Je bilo pa lusno in fino prebati tvoje pismo!
zelim ti veliko takih:) pa tudi sebi in ostalim:)
pa se kdaj napisi kaj!

Joj, phoeebe, kako si zlataaaa, da si mi kar dan polepšala! tudi jaz ti želim čim več takih dni, saj je življenje lepo!
p.s. rada bi te spoznala! pa napiši še kdaj kaj takega!
pozdravček vsem!

Žalost, ki jo s kom deliš se prepolovi, veselje pa podvoji.

ganja power!:)

o ja napisala si nekaj zelo pomebnega , lepega in zanimivega. samo deluj tudi na naravo in vsa ostala bitja tako kot nekaj deluje nate danes.
ne bodi sebična in ne grabi vsega samo zase potem bo svet lepši za vse.

čist prov ti dam. res je dolgo 😉

Jaz pa imam danes slab dan in si me prav razveselila, draga pheebe! Na vse to nimam preveč besed, lahko pa rečem le, da sem vesel, ker si duhovno tako leeeppaaaa!!!

Res nice in tnx za ‘tole’ 🙂

LP, oja

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close