Najdi forum

Seks v mestu

Katera vam je najbolj simpatična? (lahko tudi sestavite lestvico!)
Meni je Carrie! No, pa saj so vse posrečene!
(kako je sploh že ime tisti, ki ji je v včerajšnji oddaji ginekologinja dala diagnozo, da ima depresivno vagino? – a to sploh obstaja? 🙂

Ja,seks v mestu je kul!Samantha je posrecena,Carrie je tudi cisto kul,pa se glavna je,Miranda je tko prevec…poslovna-no saj je kul,ampak ji nekako nespada naslov seksi,Charlote zgleda kot kaksna devica,ampak je tud ful smesna.Vse so super,skupaj pa ustvarjajo najboljso serijo vseh casov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.Carrie
2.Samantha
3.Miranda
4.Charlote
Nekako tako:))
Je pa to definitivno moja najljubša serija.

Kaj pa vem… ne bi šla lestvice sestavljat… vse so fajne 🙂 pa full vredu je, ker se tak odkrito menijo o vsem… super so!!

Od česa je bila njena vagina depresivna… itak sklepamo 😉

LP, Anita

BIG je najvecji car

Uh, nisem si mislla, da mi bo tolk fajn, ko bom spet lahk gledala nove nadaljevanja, sam vcer mi je una depresivna vagina kr zabaven vecer nardila:)))) Simpaticna nadaljevanka. Aja, odgovor na vprasanje – Carrie. Samantha mi je taka tecna. Ampak skupaj so pa kr fajn. Edin zdi se mi, da se moja babica ob nadaljevanki mal zgroza:))

No, moja lestvica je enaka kot Jasnina, sem pozabila!

Se strinjam ……….BIG je car…………

Lestvica:Charlote
Carrie
Miranda
Samantha

Pa kaj imate proti Samanthi?Ona je ful faca,ce ne bi bilo nje v serijo,ne bi bilo vse skupaj tako…seksualno 🙂

Ja, sex u mestu je kul. Men je tud Carrie najbolj simpatična, čeprav so vse fejst.

Jaaaa! Maš prav. Igra ga Chris Noth, sem se prav pozanimala. Za dol past! Evo, ta bi me pa na kolena spravu.:)

Ja, simpatične so vse, ampak čez Samanthe je pa ni! Pa BIG je res Car, kr za v postlo…he,he…kr za cel teden…

Samantha rulz :)) Drugač pa pol Carrie, pa Charlotte…Miranda mi je pa sfaljena…BIG mi ni všeč :))

Joj, zamudila:(
Drugace mi je pa super simpaticna nanizanka…sama se lahko najmanj primerjam s samantho:) ceprav ne bi bilo slabo imeti malo “nje” v sebi! mi je pa smesna in rada gledam:) drugace pa znam komplicirati kot carrie in charlotte:)
Najbolj luskana mi je charlotte ( kar se tice zunanjosti), simpaticne so mi pa prav vse:)
BIG:..blondy, mogoce bi ti bil, ce bi bla mal starejsa:) vsec namrec…tudi meni ni sedaj:)

Ne ne…sej so mi všeč tut starejši moški…npr. kak Bruce Willis, pa Pierce Brosnan, pa Mel Gibson…paaa…Sam BIG res ni nič posebnega za moj okus :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close