Najdi forum

moja sestra zapeljuje

Predvčerajšnjim sem pisala kako sestra koketira z mojim možem. No včeraj zvečer, preden se je dobila s kolegicama, je meni prinesla nazaj sposojeno knjigo. Oblečena kot lajdra, visoke pete, roza žabe z rdečimi srčki, vroče hlačke iz katerih ji je ven gledalo pol riti. Da o dekolteju ne govorim. Seveda sem se hudo razjezila kakšna hodi naokrog in naj si raje na hrbet napiše, sem na razpolago. Čeprav je rekla kako se ji mudi, je morala pozdraviti še moža, ki je kar sapo lovil in sem se ustrašila za njegovo zdravje. Ko je odšla, sem ga odpeljala v kopalnico in mu jih napela. Priznal je, da ga močno privlači, ampak, da mu na kraj pameti ne pade razmerje z mojo sestro. Mu verjamem.
Sem razmišljala, da se mogoče res premalo potrudim zanj in, ko so otroci zaspali, sem se zaprla v spalnico, se pol ure lišpala in oblekala najbolj kurbirske stvari, ki sem jih našla. Na kavču je bral knjigo in, ko me je zagledal, ga je kar vrglo pokonci. Epilog je, da sem danes namesto običajnih sedem ur, vsega skupaj spala kakšne slabe tri ure.
Preden sem tole napisala, mi je poslal sms, da bo po službi malo zamudil, ker gre kupiti, kar je čez noč strgal.
Vsaka stvar je za nekaj dobra.

še en dokaz, da moške privlačijo kurbe. :))) hvla bogu se men ni treba tko oblačit, da sem mojemu všeč. 🙂

Tvoj zadnji stavek še kako drži. Včasih nam postane vse samoumevno, rutina, zdi se nam da se ni treba več truditi itd…
Ampak malo pa le predebatiraj z njim (takole lepo, počasi, nežno…) kako naj odreagira na tvojo sestro. Povej da si prizadeta kadar jo požira z očmi in če mu ti res pomeniš vse naj naredi nekaj zate. To je-ignorira njene namige saj je res ena packa.
Če bo še naprej “trzal” nanjo ti povem da se ne bo dobro končalo. Potem tudi tvoj trud ne bo obrestovan-lahko delaš vse mogoče, on bo šel z njo ob prvi priliki…
To moraš paziti-da v njemu prebudiš odpor do sestre in podobnih njej.

Ok, zenska zapeljuje moskega … Kaj pa naredijo moski, za zapeljejo svojo zeno, da jo spodbudijo, da ji podzgejo strast?
Mislim, ce tako pogledas, kdo je tu bedak, zenske, ki se trudimo in kitimo za moske ali moski, ki potrebujejo maskirano zensko za spodbudo starsti? …

Uh, božica, se pravi, da boš zdaj neprestano na preži, kdaj bo šla sestra čez rob in boš morala ti v akcijo?

eh, da se ti da toliko nakladat

pa o svoji sestri govoriš, da je lajdra?

spet ima ena preveč cajta.

Kar naprej tekmovat, katera je bolj kurbiš ? Enkrat se lahko zgodi, da…? Predvsem je na tvoji sestri, kako se bo končalo. Moški padajo na hot ženske, to je dejstvo. Če ga one še spodbujajo, še bolj . Torej , vse je v rokah tvoje sestre..

Kaj pa, če bi ji enostavno čestitale
me zanima, kok žensk tule gor, bi tkole zrihtalo stvar…
Bravo, jaz ti čestitam

Skušala sem se prijaviti na ona-on z nikom lajdraaaa. Mučim se že cel teden. Mislite, da ima ona-on cenzuro nikov?

Meni se zdi džabest, če sta si popestrila večer in noč. Zakaj se pa ženske ne bi kdaj oblekle izzivalno? Kaj vam je…a se vse oblačte kot “mame”?? Bombažne gate in spalna srajca do tal…ccccc. Ja, najlažje se je zgražati.

Meni se zdi, da si super rešla stvar… Predlagam pa ti, da večkrat ponoviš vse skupaj… 🙂

Saj imam namen se tudi s sestro pogovoriti. Problem je, ker nikoli nisva imeli zaupnega odnosa. Vedno sem bila zanjo precej starejša sestra, servis, ki ji je pomagal, ko je pomoč potrebovala. Je pa bila vedno zelo pridna punca, se pridno učila in študirala, doma pomagala, ni ponočevala. Odkar se je osamosvojila, ji gre vse kot po maslu, dobra služba, lastno stanovanje, ugotovila je, da ji prija moška pozornost in jo je pričelo metati z nekaj let zamude. Upam, da se kmalu ustali.

čak malo, ženska najprej popljuva lastno sestro, da je lajdra in kurba, potem pa se isto navleče gor in pričakuje aplavz

glupo do nezavesti. pa itak izmišljeno

Ne gre za dvoličnost (samo), ampak za efekt. Lahko, da je le karatkotrajen.

čak malo, ženska najprej popljuva lastno sestro, da je lajdra in kurba, potem pa se isto navleče gor in pričakuje aplavz

glupo do nezavesti. pa itak izmišljeno[/quote]

Se strinjam do zadnje besede. In zdaj ko je to naredila bo mož na vekov veke samo njo gledal? Ali bo kurbarila vsako noč? Bedno.

Tudi pri nas je bilo tako – sam ni bila sestra. In ja – super za rešitev, ampak je samo trenutna. Govorim iz izkušenj. Kadarkoli je bilo kaj narobe sem sama bila tista, ki je želela tako ali drugače popestrit zadevo. Moj je bil navdušen, ampak ….. Zakaj vedno jaz oz ženska?????? In sedaj kje sva – jaz razmišljam o ločitvi, mož živi zase, skupno nama je samo včasih kosilo, kak brezpredmeten razgovor o otrocih, kaj globjega ni. Vem pa, da če bi se ponovno pripravila do tega da nama popestrim življenje, bi bil nekaj časa mehak in osladen kot bubica. Ampak – ZAKAJ VEDNO JAZ???

Ne želim rečt, da bo pri tebi isto, ampak – saj pa je samo moški …..

čak malo, ženska najprej popljuva lastno sestro, da je lajdra in kurba, potem pa se isto navleče gor in pričakuje aplavz

glupo do nezavesti. pa itak izmišljeno[/quote]

Razlika je ali se oblečeš izzivalno za moža ali za širšo publiko, ki to sporočilo razume drugače. In če je v igri še mladost in norost, potem je upravičeno zaskrbljena za sestro

Jaz pa priznam, da bi mi dol padlo in mi ne bi bilo do seksa z nekom, ki pravi, da ga moja sestra privlači, kar najbrž pomeni, da se mu kurac postavi v nebo, ko jo vidi.

Če mož trza samo na kurbiš /ne napadajte-ne moraliziram/, očitno v vajinem odnosu veliko tega manjka ? Zelo se strinjam z miiisliim.

ne jezi se nad sestro,kako se oblaci in kaj pocne je njena stvar,moski so pa itak moski,vidijo luliko pa se jim marija z vsemi svetniki pokaze..cim veckrat mu jo pokazi haha

New Report

Close