Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje najboljša prijateljica je pecala mojega moža

najboljša prijateljica je pecala mojega moža

Bila je res prava prijateljica, dokler nisem spoznala svojega moža. Takrat je postala zavistna in na daleč se je videlo, da ji je všeč.
Začela se mi je izmikati in pretgala skoraj vse stike z mano.Po poroki je spet začela hoditi k meni in že sem mislila, da jo je minilo in bo spet vse po starem.
Eno leto sva bili spet stari prijateljici, ki si imata veliko za povedati in radi sva kdaj imeli čas samo zase.
potem sem doživela šok, mož mi je povedal, da ga kliče v službo, vabi na pijačo in pripeljalo je tako daleč, da je celo prišla k njemu v službo, kjer mu je izpovedala svojo ljubezen, ki jo tlači v sebi že veliko let.
mož jo je odslovil in mi takoj vse povedal. samo sem jo parkrat klicala, da mi pojasni svojo igro, ampak nedosegljiva, tudi doma sem bila pri njej, a mi ni odprla vrat.
Hočem pojasnilo in ji v obraz povedati, kaj si mislim o njej. Mož mi svetuje naj se ne sekiram in jo pustim ter prekinem vse stike z njo, ker je hinavka.
Kaj naj storim, ker sem besna?

Če se je tako dobro končalo , kot pišeš, če je vse res, potem pozaaaab! Živi svoje življenje dalje.

mož ima prav.
ti pa svojo upravičeno jezo usmeri v nekaj konstruktivnega.

Imaš čudovitega moža in vso energijo porabi zanj. Za hinavce pa škoda časa in živcev.

Pusti jo pri miru, saj je že sama dovolj kaznovana ker nima tvojega moža.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Mal jo pa tud razum, bog ve ,kok dolg ga ima že rada in kok dolg že trpi.Zdaj seveda še bolj, ker jo noče.
Je pa nesramna, da je to počela za hrbtom, ker, če bi jo mož hotu, bi se z njim …na skrivaj.
Jaz ne bi pustil vse pri miru, ampak bi se hotel v mirnem tonu pogovorit
Imej v glavi, da ga ljubi in takrat ljudje počnejo neumnosti in ko jih enkrat mine jim je žal…
zdaj pa se te boji ,kot hudič križa, ker ve, kva ga je usrala

Filmska zgodba to tvoje dogajanje … v filmu se izkaže, da je “nadlagovanec” v resnici v razmerju s prijateljico …

Sem jaz tud na to pomislu
da mu kolegica grozi, da ti bo povedala,pa tvojmu ni mogl druzga preostat, da ti natvezi
kaka, da je …

Ej, točno to sem pomislila jaz, ko sem brala, da ji je mož rekel, da naj jo pusti primeru.:-)

Dve možnonosti sta….ali je vse to res kar ti je povedal mož in res ne želi, da se še ukvarjaš z njo….ali pa ima skrite namene in noče, da ti izveš, zato te želi držati proč od nje…

Verjamem, da je prva možnost. Meni vseeno ne bi dalo miru, dokler se ne bi pogovorila z njo.

https://www.facebook.com/actio.si

Lejte, če bi mu bila všeč, bi že takrat v štartu izbral njo, ampak se je odločil zame.
Imava res čudovito življenje, čeprav se včasih tudi spričkava, ne zdrživa niti en dan en brez drugega.
Tega očitno po veliko letih ni prebolela, čeprav se je navzven kazala drugače.

Trojček ne pride v poštev?

Saj ni nujno, da ti bo povedala po resnici. Imam podobno zgodbo, le da jaz še nisem bila poročena (v vezi 4 leta). Verjela sem “prijateljici”, ne fantu in končala razmerje. Čez leta mi je priznala, da je fant govoril resnico. Seveda je bilo prepozno, on poročen z drugo, jaz v novi vezi z drugim, vsaj jaz srečno, za njega ne vem,… Ni pa mi rekla, da sta imela razmerje, ampak, da je on osvajal njo. Tako da, glede na prijateljičin opis, bi rekla, da mož govori resnico. Ni nobene logike, da bi mu grozila z razkritjem razmerja, potem pa se skrila. Če bi res imela z njim razmerje, bi ji po mojem moralu ustrezat, da veš.

Elaine, vem da si za štose, toda moža ne bi nikoli delila z nikomer, raje sem sama!

točno tako mislim sama. moža poznam v dno duše in bi takoj vedela, če bi mi lagal.

Pa hčerkam povej kakšne so lahko najboljše prijateljice!

Ja, ja, tudi jaz sem imela tako “prijateljico”. Ona je trdila, da so vsi moški prasci. Da nihče ni zvest. Da je to brez veze in da sem jaz naivka, ker mislim, da mi je moj zvest.

SPloh se nisem z njo pregovarjala, ker mi je čisto vseeno, kaj ona misli. Potem pa je začela pecat mojega moža. Saj ne da bi jih bil všeč, ampak zato, ker je moj in ker je kao nedosegljiv. Bila je zelo vsiljiva in predno je moj mož pogruntal, da ga osvaja, so mu morali kolegi povedat. In ko je videl, da je res, je takoj prekinil vse stike z njo in mi povedal, kakšna prasica je.

Nezrele, bolne – obsedene, ena takšna je tudi v naši sredini. Na vsak način hoče dokazati, da si lahko dobi moža prijateljice, sodelavke …

glej, ne se sekirat, ker imaš fejst in iskrenega moža, kar ti je najbolj pomembno – čuvaj ga zase
si pač izgubila eno “prijateljico” in pamet v glavo, kar pomeni sledeče, bodi previdna s svojimi vsemi ženskami, katerim predstavljaš svoj sicer dober filling v lajfu, ker ti je kul z možem, zato ker vsem ni tako dobro in so pač ene podle, saj nasedejo folžljivi vabi, ki same v svoji glavi mislijo je priložnost zanje – pa ni!

Majda in Špela se pogovarjata v ” nebesih”.

Majda:
Špela, kako si ti umrla?

Špela:
Zmrznila sem do smrti.

Majda:
Joj, kako grozno!

Špela:
Pravzaprav niti ne. Ko sem se nehala tresti od mraza mi je postala tako prijetno toplo. Postala sem zelo zaspana in sem kmalu mirno umrla. Kaj se je pa s tabo zgodilo?

Majda:
Huda srčna kap me je zadela. Sumila sem, da me mož vara in sem en dan prišla prej iz službe. Ampak namesto, da bi ga zalotila pri dejanju, sem ga našla samega v dnevni pred televizijo.

Špela:
In? Kaj se je zgodilo?

Majda:
Tako sem bila prepričana, da nekje skriva drugo žensko, da sem prečesala celo hišo. Tekla sem na podstrešje in potem v klet, pregledala sem vse sobe in preverila pod vse postelje. Iskala sem jo dokler nisem bila tako utrujena, da me je srce izdalo in sem umrla.

Špela:
Škoda, da nisi pogledala v skrinjo. Bi bile obe še žive danes!

Ne sekiraj se,ker si lahko srečna,da ti je mož povedal sam,kako imaš dobro prijateljico v narekovajih.
Ko sva imela pred več kot 2 desetletjema fantovščino in dekliščino,še opazila nisem,kako mojega moža pribija in špeca”moja prijateljica”.Mi je sam povedal za njo in si ne morem misliti,kaj ti čez noč lahko naredi ena potrebnica.
Tako,da pusti in živi dalje in se raje ukvarjaj z njim,kot z njo.

New Report

Close