Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost POMOČ pri alkoholu!!!

POMOČ pri alkoholu!!!

To je nasploh moja prva tema na forumih in prvi komentar. imam pa velik problem na katerega ne najdem več rešitve. moja sestra je pred kratkim zanosila v petem mesecu nosečnosti je prišlo do zapletov in otrok je umrl. zadnji mesec ji gre vse narobe, ločuje se s partnerjem, pred pou leta nama je mati umrla, (z očetom nimamo stikov razen za praznike, živi drugo življenje). s starejšim bratom sva v skrbeh zanjo. začela je večkrat tedensko piti alkohol. ne spominjam se, kdaj sem jo v zadnjem mesecu videl trezno. pravi, da jo bodo odpustili v službi, a mi noče povedati razloga. bojim se, da je popolnoma duševno onemogla. peljal sem jo k psihjatru a ni imelo učinka, še bolj se je zaprla vase in zdi se mi, da sem samo poslabšal situacijo. redno ji govorim o alkoholu, kako škodi… tudi možu s katerim se ločuje sem povedal, naj govori z njo a on je, če se lahko tako izrazim, egoistični kreten, ki stvari še dodatno uničuje. krivi jo za smrt otroka. peljal sem jo k anonimnim alkoholikom a se je uprla. govoril sem z zdravniki, biušimi alkoholiki, hodim na seminarje a si enostavno ne dovoli pomagati. imate nasvet, prosim res bi mi bili v pomoč.

včasih se bojim, da jo bom našel mrtvo.

tvoja zgodba je grozna… predusem pa njena izkušnja… očitno se na moža ne moreš zanesti zato ne poskušaj, ker lahko stvari le še poslabša… poskuši pri njenih prijateljih, naj jo bodo v oporo. mogoče jo bo kdo od prijateljev razvedril

proti_alkoholu obrni se na forum o alkoholu in alkoholikih ter njihovih družinah. Tam ti bodo bolje svetovali kot pa tukaj.
Prvo more sama dojet, da je narobe kar dela, in da ji to ne pomaga. Šele ko bo spoznala sama, da rabi pomoč, ji boste lahko ostali pomagali.
Želim ti veliko sreče in upam da se dobro razplete.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close