Najdi forum

Je možno da ima čalovek pri 24 letih demenco ki vodi v Alzimerjevo bolezen.
Kako je to možno odkriti. Namreč ravno zaradi pozabljanja in nečustvovanja sem pomoje padel v depresijo, pri kateri mislim da je ozadje še hujše bolezni. Pišem tudi zato, ker sam po sebi opažam, da sem drugačen od vrstnikov, po mišljenju opazovanju, govorjenju, obnašanju , videzu. Je pa tudi res, da se že en dober mesec spopadam z nespečnostjo. Čisto nič ne spim samo preobračam se v postelji. Občutek je tak kot bi imel nekakšno umsko blokado. Mi lahko kdo svetuje. Psihiater mi je določil anksiozno depresijo. Hipnoterapevt Marjan Pajntar pa mi je povedal, da imam nekakšno socialno fobijo. Ne vem več, kje se me drži glava. Sploh se ne znam več pogovarjati z ljudmi. Ne vem več kdaj je kakšen praznik v letu, ne znam logično razmišljat, odpor imam do dela ker se ne spomnim operacij kako se neko delo opravi. Vseskozi pozabljm kje imam parkiran avto ko se po delu odpravim domov. Pozabil sem večino cestno prometnih predpisov, nezbrano se vozim, npr. ne vidim voznika pred mano, ko daje smerokaz. Ne znam se primerno vremenu, letnemu času obleči in obuti. Ter vseskozi tarnam nad mojim življenjem sodelavcem in prijateljem. Vseskozi sem slabe volje. Velikokrat ne razumem dobre šale ali dogotka. Priznam, da sem čista razvalina v psihi prosim svetujte mi ker ne zdržim več tako živeti stalno pod nekimi negativnimi misli. Sem še vedno samski in še nikoli si nisem upal pristopiti k kakšni punci.

Lep pozdrav vsem skupaj.

Lepo vas pzdravlam

Spoštovani Benč
Vsaka raztresenost še ni Alzheimerjeva demenca, ta se najprej pojavi šele po 45 letu starosti.Depresivno- anksiozno stanje se zdravi z enakimi zdravili kot socialna fobija.

Veš kaj me zanima. Ali si katolik in kako si prišel do dr. Pajntarja?

lp, M.

New Report

Close