Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

Kupim plašč :) kakšna ponudba?

Default avatar

JanaP

A mogoče kdo prodaja plašč katere koli barve? Pišite :)
Default avatar

JanaP

velikost 38 :D
Default avatar

simka38

Pozdravljeni!

Imam 2 plašča, ki jih več ne nosim, ker sta mi prevelika. Eden je zelo temno sive barve, teliran zapenjanje z gumbi (klasičen kroj), dolžina malo nad kolenom. Drugi pa je malo krajši, teliran, v pasu rezan, črno bel (pepita) H&M, (oblečen samo parkrat), prav tako se zapenja z gumbi, je pa spredaj zaprt, medtem kmo je prvi z ovratnikom na V. Če vas zanima, jih lahko poslikam in pošljem slike na mejl.

LP
Default avatar

ajilatan

Jaz prodam dva plašča, en je krajši in črne barve, z pasom, in posebnim ovratnikom, kar pride zelo lepo, drugi pa je rdeče črn karo in H&M, nošen le 5x in je na A narejen.Slike so v mojem albumu, ampak zgledajo pomečkano, ker jih nisem likala, če ste zainterisiran, jih polikam in še enkrat poslikam.Cen ap je res ugodna
poglejte
http://www.mojalbum.com/nataly
[email protected]
Default avatar

karmen41

imam več plaščev za prodat... kakšna barva oz. znamka te zanima...?
Default avatar

pandek

jz imam tut en plašček doma, ga ne nosim, št. 38. Pišite mi na ZS ali pustite Vaš mail tukaj, pa Vam pošljem slikce plašča. lp
Default avatar

pandek

Tudi sama imam en plašč doma, ki ga ne nosim, št. 38.
Če Vas zadeva še zmeraj zanima, mi lahko kontaktirate na ZS ali pustite Vaš mail tukaj, pa Vam pošljem slikce plašča.
lp
Default avatar

pandek

Tut jz imam en plašč, ki ga ne nosim, št. 38. Če Vas zadeva še zanima, me kontaktirajte na ZS ali pustite Vaš mail tukaj da Vam lahko pišem in pošljem slikice.
lp