Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca strah

strah

Pozdravljeni,
vceraj pod vecer sem vzela kapsulo Dominorja (prvic), ob enih me je zbudilo mocno razbijanje srca, ki je trajalo dobri dve uri. Je to lahko povezano? Dominor sem vzela, ker sem zelo anksiozna, drugace zdrava (upam), zjutraj vzamem tabletko proti visokemu pritisku.
Naj nadaljujem z Dominorjem?
Hvala za pomoc

Pozdravljeni! Veliko bolj možno se mi zdi, da ste imeli težave zaradi same anksioznosti, kot pa da bi jih povzročila omenjena tableta. Če imate z anksioznostjo hujše težave, vam predlagam obisk zdravnika, da se pogovorite o bolj konkretni terapiji.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Najlepsa hvala!

Pozdravljeni,
po vasem nasvetu sem se obrnila do osebne zdravnice, ki mi je predpisala kapljice EN (Delorazepam). Pocutim se boljse, le strahu in crnih misli je se vedno prevec. Bi mi Dominor lahko pomagal? Ga lahko sploh jemljem skupaj z EN-om?
Hvala!

Če upoštevate, da je moje mnenje pač na daljavo in da vseh vaših okoliščin ne poznam, se mi zdi terapija z antidepresivi dolgoročno boljša izbira od pomirjeval, kar imate sedaj, ob hujši problematiki seveda potrebujete konkretno terapijo in ne le nekaj iz “proste prodaje”
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close