Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost koliko krav se pase na forumu!!

koliko krav se pase na forumu!!

Avtor: bugnavilea
Datum: 05-22-02 15:03

Tako sem razočarana nad enim od naših forumovcev … bolj točno nad Vodnarjem. Če je mogoče kdo sledil dogajanje na mladih, ve zakaj se gre.

Ne vem niti zakaj sem tako razočarana .. Stvar je taka, da sem mu precej zaupala in on meni o svojih težavah in sva si poskušala pomagat eden drugemu … on meni z mojim miškotom in jaz njemu z njegovo vodnarko … in zdaj …

Naj še povem, da ga tudi osebno poznam … in sva si veliko dopisovala po mailu .. in vsake toliko mi pošlje tudi kak SMS. Sedaj pa zvem to … Porušil se mi je svet .. niti sama ne vem zakaj … Še ena zgodba o varanju … še ena zgodba o propadli zvezi …

Lp, Bgv

Jaz pa vodnarju sploh nisem verjela te zgodbe……. sem mislila da je feedback srečkotovim zgodbicam.

a sem res najbolj naivna al kaj??

Tko!
Rina

Ojooooooooojjjj ojojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj … Ma kaj ste vsi zmešani al kaj? Kaj vam je? A zdej boste pa raznašali moje poste povsod okrog?

Pa saj to ni samo zaradi Vodnarja … naredil je kar je naredil … saj je njegovo življenje … Bolj je to, da iz dneva v dan bolj razmišljam o tem, da zveze v današnjem svetu nimajo prihodnosti … Kamorkoli se obrnem je eno samo varanje, ločitve in podobne finte … samo to je … In Vodnar mi je to samo še bolj potrdil!!!!

Lp, Bgv

zakaj pa nisi tega napisala pod mojo temo? To sem mislila tudi jaz!!!

A nimaš res nič bolj pametnega za počet? Joj, pustite že Bgv pri miru, sej je čist kul punca!

Tut jst sm mislila da je zajebancija..Rina nisi edina naivna (če je to zares res)…

BGV je kul punca, Vodnar pa ima tudi pravico početi, kar hoče. Si zmišljevati zgodbe ali pa seksati z neznankami.

Tko! (ane, Rina?)

saj bo šel k spovedi, pa bo vse ql!

Kdo je sploh ta vsevednež, ki je tako poguben, da si ne upa niti napisati svojega nicka? Če mi imaš že kaj za povedat (napisat), se predstavi … prosim … Čene si ti še največje tele tu na forumu!

Pa brez zamere … samo si sam začel!

Lp, Bgv

Kdo je sploh ta vsevednež, ki je tako pogumen, da si ne upa niti napisati svojega nicka? Če mi imaš že kaj za povedat (napisat), se predstavi … prosim … Čene si ti še največje tele tu na forumu!

Pa brez zamere … samo si sam začel!

Lp, Bgv

Točen tko Spider!!!!

:)))))

Tko!
Rina

a nisi ti to začela?

Jaz sem začela debato na Tjavendanu … in ne vem zakaj je moral nekdo to prekopirat sem … seveda z dopisom … Koliko krav se pase na forumu!!!

Lp, Bgv

Ej, ne tako črnogledo…. :)))) Midva z možem sva bila tudi precej na koncu (pravzaprav čisto), pa sva z nekaj pomoči spet skupaj….Res pa je, da se morava truditi vsak dan posebej, da ne zapadeva v iste, stare vzorce obnašanja….

lp in sonček v srce

:)) Hvala Mateja* … bom poskusila gledat bolj pozitivno na vse skupaj …

Lp, Bgv

Ja………..le zakaj?

Aja nisi ti napisala isto!!!

Kurji futer, sploh ne vem kdo kej piše. Res se čudno vrti ta forum!
Zakaj se ne znamo obnašat!??

Po moje smo sami krivi in res verjetn bi blo najbolj, da stari vitezi zapustimo bojišče in naj se upelje nov rod, drugačnih ” vbitezov “

Lp

… res je … Sem krava … kar ni za verjet, kako jemljem resno določene stvari! Pač … jebi ga … sem taka … Stvari mi sežejo do srca … in jih jemljem osebno … Pa ne zaradi samega dejanja … zato, ker sem vedno v strahu … v strahu, da se mi bo vse kar sem zgradila sesulo na glavo … Vsak dan jočem .. brez da bi vedela zakaj … Še sedaj imam solzne oči … pa čeprav sem srečna … in mi nič ne manjka …

Res je … sem krava …. samo tja za na pašnik med ostale moje prijateljice … da se celi dan pasem in le tu pa tam kaj zamukam …

Lp, Bgv

Se popolnom strinjam.

ja mas kar prav, jest bom sam se mal bral pa se rezal :))))) eni zdaj take ven mecejo, da me kar pobira…najboljse je pa ko resno mislijo :)))))))))))))

lp ajs

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close