Najdi forum

lošinj bučanje

Pozdravljeni, konec junija gremo na dopust na Lošinj-Bučanje. Zanima me če kdo ve kje se lahko dobi zemljevid naselja oz. hišic v naselju Bučanje. Rezervirali smo hišico pa ne vem kje se nahaja, upam, da ni daleč stran od morja. Hvala

Povej mi številko, pa ti napamet povem, kje je.

Živjo,

lahko prosim poveš še meni? Labodova hišica, št. 232.

Hvala in lp!

men se zdi da je 654 Lisca.hvala

Kaj mi lahko povete ki iščete hišice? pa če vete za kake prazne hišice?

Sistem je takšen. Mimo vhoda in recepcije se številke razdelijo. starejši del 100, 200 in 300 je na levo, 400 do 800 pa na desno stran. Parne številke so vedno na desno, lihe na levo (razlike so samo tam,kjer so hišice v gručah, največ na liniji 400. V starem delu so sode torej tako, da imaš teraso stran od ceste, na drugem delu pa obratno. (ne velja za garsonjere). Linija 100 in 400 sta ob morju, 800 že čisto ob otoški cesti.

Torej 232 je v starem delu, druga vrsta od morja, na desno, zelo proti koncu, če ne zadnja v vrstu, blizu peš potke, ki pelje proti Nerezinam.

Načeloma so Labodode hiške še v prvotnem stanju, zelo malo obnovljene, vse nimajo klime.

Desno od recepcije, mimo trgovine. Ulica, ki gre naravnost je 500, prva, ki gre potem v hrib je že prava. Je na desni strani, tudi precej proti koncu, v tej ulici je pri vseh kar precej zelenja.

hvala, če prav razumem je to tam nekje blizu igral.
lp

Igrala na so na koncu 100, pa pri plesišču, za druga ne vem. Na 600 jih pa vsaj po mojem vedenju ni.

Mi gremo tudi tja, a veš mogoče kje je objekt 825?
Hvala in lp!

Če se ne motim, je to garsonjera. 800 je zadnja vrsta, začne se na sredi naselja, potem pa gre na vrh in ob glavni cesti. Lahko je precej na začetku, morda so tudi stopnice. Čigava pa je?

jp garsonjera, ena nad drugo, zgornja ma stopnice, od triglava poznaš? je to fajn lokacija?

Ja, zgornje imajo vedno na koncu številke še A. To so ene prvih garsonijer v vrst. Blizu je trgovina, do plesišča in plaže pa tudi ni toliko. Zna bit edino gužva s parkiranjem. Pa še to je zelo odvisno od datuma, ko greste tja. Predlagam, da vzamete s seboj kakšno mrežo proti komarjem, ker je za hiškami nekaj grmičkov.

Pozdravljene,

a lahko kdo objavi številke, kjer se lahko najamejo apartmaji.

Hvala

Amalija

Ne priporočam morja letos – letos bojda ne bo poletja.

Prosim, prosim, če mi poveste kje je številka 127? Če gleadamo proti morju ali na levo stran ali desno. A kje blizu tenis igrišč.
Hvala, lp!

New Report

Close