Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč Injiciranje metadona + Metadonske tablete

Injiciranje metadona + Metadonske tablete

Zanima me, če se metadon dobi samo še v flaškah pomešan z juicom oz. če še kje dajajo metadonske tablete?

Informativno me zanima me tudi, če obstaja kaka možnost injiciranja metadona pomešanega z juicom?

Trenutno pijem 8ml.
Heroin, kokain, včasih tudi speedball pa sem največkrat intervenozno jemal.
Trenutno jem tudi veliko BZOjev (včasih tudi intervenozno), upam, da se nebom še na to navlekel. Spomin me že daje malo :/

LP

Philip

WTF?! metadon z juicem bi si u žilo dau?
pri metadonu je point lih u načinu zaužitja, da preide počasnej v kri, da ni več unga “rusha” kot pri horsu pri intravenozni uporabi, torej da se odnavadiš tega
moj nasvet je da probi zdržat na metadonu, pač tko da ga pijš, odmisl use druge načine vnosa kot oralno, očitno si na začetku in je težko sam konc koncev se splača;
nej droga ne nadzoruje tebe, ti nadzoruj njo;)

Ta debata dobro ilustrira vlogo in korist administracije in zamikov pri postih na tem forumu.

Glede injiciranja metadona zmešanega s sokom, najprej moraš ločiti sok od metadona. To storiš s postopkom aerodehidracije. Mešanico pustiš odprto na zraku, v svetlem, dobro prezračenem prostoru. Pustiš da fotosinteza opravi svoje, počakaš, da sok izhlapi in ostane čisti metadon.

Slednjega ne smeš pod nobenim pogojem injicirati intravenozno, zelo nevarno in itak povsem brez efekta zaradi hemopolaroidne strukture metadonske solucije. Slednjo zmešaš s čimvečjo količino vode in si vse skupaj injiciraš v zadnjo plat. Ne dobesedno, v mišico slednje.

Leiito- a nebi blo bolš da bi fant jemau metadon tko k se more?

Vsekakor, ampak
a) metadon se ne bi nikoli ločil od soka po mojih “navodilih”. S fotosintezo? Sok bi fermentiral in vse skupaj bi izhlapelo.
b) injekcija vode v zadnjo plat je neškodljiva, boli pa tako moćno, da bi bila primerna kazen za neumnosti, ki jih sprašuje

Lepa!:)

🙂

New Report

Close