Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Omega3

Omega3

Pozdravljeni!

Zanima me kaj menite o dodajanju omega3 maščob? Sem hotela kupit za našega 17 mesečnika dodatek, pa vsi vsebujejo hruško ali jagodo ali pa niso primerni za tako male otroke. Naš ima pa alergijo ravno na hruško in jagodo, rib ne mara, zelenjave pa tudi ne preveč, da bi mu vsaj olivno olje kam dala, tako da zelo malo dobi omega3 maščobe v sebe.

Ali mu dodajati ali ne in če ja, kaj mu naj damo?

Ne vidim razloga, da bi otrok to potreboval, ob predpostavki, da uživa normalno zdravo in pestro hrano, vključno z ribami, ki jih lahko pripravbite na različne načine, da so okusne tudi otrokom.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Zgoraj sem že zapisala, da ne mara rib. Nobenih, na noben način, sprobali vse mogoče ribe, vse možne načine. Od zelenjave pa poje le v juhi malo korenčka in cvetače, pa kak surov korenček.

Če sicer zdrav otrok uživa le par živil, potem se morate vprašati, kaj bi naredili, da bo otrok jedel. Zadnja stvar je dodajanje vitaminov in mineralov, torej vnos večinoma umetnih snovi.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close