Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Prababica ima inkontinenco

Prababica ima inkontinenco

Moja prababica je stara 85 let. Je še zelo bistra, samostojna ter trmoglava. Pojamrala je, da ima že nekaj časa težave z uhajanjem vode, amapk da ona do zdravnika ne misli it. Ko sem ji rekla, da obstajajo na tržišču vložki ravno za težave, kot jih navaja ona, me je samo pogledala, kot češ, tega se pa jaz že ne bom posluževala. Sedaj njene težave še niso hude, ampak ščasoma bi znale postati in sprašujem vas, kako naj se takrat ravnamo. Ali mislte, da so kakšne možnosti, da bo odšla do zdravnika, ko bo zares hudo, ali se bo raje zaprla in ne bo več šla iz stanovanja, naredila pa ne bo ničesar? Kako naj jo pregovorim, da gre k zdravniku?

Pozdravljeni!

Žal vsaka ženska pa naj bo stara 20 ali 85 let sama odloča kdaj, in če sploh kdaj bo pristopila k zdravljenju uhajanja vode, tako je tudi težko reči kaj bo vaša babica storila v prihodnje in kaj bo, če bo. Menim, da bo najbolje, da jo od časa do časa spomnite, da za zdravljenje to vrstnih težav obstaja pomoč. Z ozirom na to, ker sta o težavi že spregovorili bi morebiti za začetek reševanja le-te bilo dobro, da bi ji prinesli vložke za urinsko inkontinenco, saj je z reakcijo kot jo navajate morebiti želela povedati, da za nje ni vedela.

Z lepimi pozdravi,

Lorena Meglič

************************************ http://www.drustvo-mena-maribor.si Tel: 02-320-20-75 GSM: 040-462-029

Najlepša hvala za vaš odgovor. Zadnje, kar si želim je, da bi prababica moje govorjenje razumela kot siljenje in bi se še bolj zaprla vase. Ali je mogoče dobiti kakšne brošurice, kjer bi bilo več napisanega, da bi jo lahko odnesla prababici?Kje, če že, jih lahko dobim?
prisrčna hvala še 1x

Pozdravljeni!

Brošure z opisom problematike urinske inkontinence dobite v prodajalnah z medicinsko-tehničnimi pripomočki in v lekarnah pa tudi v čakalnicah zdravstvenih domov in bolnišnic se najdejo.

Z lepimi pozdravi,

Lorena Meglič

************************************ http://www.drustvo-mena-maribor.si Tel: 02-320-20-75 GSM: 040-462-029

New Report

Close