Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti nesamozavest mladega dekleta

nesamozavest mladega dekleta

,…torej stara sem 22 let pa se počutim čist uničeno.Zakaj namreč zelo mučno prenašam svojo telesno poraščenost.predvsem po obrazu.opazujem svoje vrstnice ki teh težav nimajo in jim milo rečeno zavidam zaradi česar se samo še bolj obtužujem .Vse o odstranjevanju dlak sem že prebrskala na netu, bila pri ginekologu ki mi je predpisal kontracepcijske tabletke a v ničemer ne vidim rešitve saj mi do sedaj ni pomagalo nič.Najbolj me moti to da obstajajo načini za odstranjevanje dlak a vse to doživljam kot nasilje do sebe in sem samo še bolj depresivna.resnično bi rada našla pomoč v kakšni alternativi saj upam da je v tem rešitev.Res mi je mučno,da moram tukaj prositi za pomoč obupana sem saj zaradi tega trpi vse od šole do družine,in si samo želim kakšne vzpodbudne besede ne primerjav z drugimi stvarmi..hvala ,lp

Dolgo ti ni nihče odgovoril. Jaz vidim rešitev v laserski depilaciji, ki je sicer draga, a uspešna. Tudi sama hodim na posege.
Če denarja še ni, rešuj do takrat s puljenjem, veš pa, da boš nekoč to lahko odpravila.

Ne zavajat z laserjem, prosim !!!!

Sama imam težave že od pubertete naprej, zmetala sem že na tisoče evrov, potem mi pa prijazno povejo, da laser pri hormonski poraščenosti ne pomaga ?!?
Glavno je, da so zaslužili na meni, v nobeni reklami kozmetičnih salonov v nobenem časopisu, članku na to temo nisem zasledila tega pomemnega podatka!!!

lep pozdrav

Zdravo girl!
Hvala, ker smo bralci foruma vredni reakcije tvojega poguma.
Hmm, kako je to v življenju, da se nekateri ljudje že rodijo invalidni- (brez roke, noge, kakšnega prsta…) in to najprej doživljajo kot velik problem, kot velik primanjkljaj…, a ko odkrijejo svojo dragocenost, ko odkrijejo drugo dragocenost v sebi, ki je v primerjavi s to invalidnostjo bolj pomembna in prijetna vidijo, da pre nekateri ostali ljudje, ki niso invalidni premorejo v marsičem manj.
Dejstvo je, da ti je v življenju prišla nasproti poraščenost. Ta je tvoja in si v procesu, da jo sprejmeš. Vse dokler je ne boš sprejela, boš doživljala to kar se ti sedaj dogaja, pa kakor koli boš omilila to poraščenost.
Zavedanje, da ti nisi le telo, te bo popeljalo v svet odkrivanja svoje dragocenosti. Odkrivaj svojo dragocenost, veseli se odkritega in zaznala boš pravo radost svojega bivanja. V svoji biti nosiš veliko dobrega, ki komaj čaka, da še njemu posvetiš nekaj pozornosti, ne le poraščenosti, kot da le to obstaja pri tebi. Glej, ti si ženska in vredna si, da posvetiš več pozornosti svoji ženstvenosti, ki je v tebi (nežnosti, pozornosti, milini…) , kot moški si dovolim povedati to, da bo moški, ki te je vreden pogledal nate v celoti, kar pomeni ne le z očmi na tvoje telo ampak s srcem v tvoje srce. Povabim te na to avanturo odkrivanja svoje dragocenosti, kjer te čaka radost in veselje, da smeš obstajati. V tej radosti boš zagotovo sama odkrila kako omiliti poraščenost. Odpri se Božji ljubezni, toplini. Tam je tvoj izvor.
Girl, ti si še lahko vrhunski človek, želi si to, verjemi v to, Jezusa povabi na to pot. On je absolutno dobro.
Morda se odzoveš čez nekaj tednov, kako ti gre vsakdanje uresničevanje , odkrivanje tvoje dragocenosti.
Bodi dobro.

Mogoče bi bilo dobro prej preveriti hormone, jaz jih nisem. Šla sem kar na laser. Meni pomaga zelo. Letos (pri 30 letih) prvič sproščeno nosim kratke hlače.

New Report

Close