Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Offline srečanje-help!!!

Offline srečanje-help!!!

Zanima me, če ste se že kdaj srečali s kom iz interneta. Pri tem ne mislim kakšnega skupinskega srečanja, ampak na štiri oči, z osebo nasprotnega spola. Če ste se, kako je bilo? Sama sem namreč pri teh stvareh skrajno previdna, vendar sem nedolgo tega spoznala fanta, s katerim je bila korespondenca več kot odlična. Nimam tudi kakšnega posebnega razloga, da bi trdila, da so bile vse njegove misli zaigrane ali kaj takega. Kakorkoli že, rekla sem si, da res ne more škoditi, če se spoznava, saj bom v najslabšem primeru dobila prijatelja. Naj še omenim, da se je neštetokrat označil za resničnega gentlemana in romantika. Torej približal se je dan srečanja in polna pričakovanj, z novimi čevlji ter majhnim, sladkim, a precej dragim ”welcome” darilcem iz Mullerja v torbici (ki mu ga potem na koncu seveda nisem mogla dati – seveda vem, da mi niti pod razno ne bi bilo treba prinesti nič, vendar sem pač na splošno pozorna punca), sem se odpravila na dogovorjeno mesto. Moram priznati, da sem kar malo pričakovala tudi, da me bo pričakal s kakšno vrtnico, kakšno drugo rožico ali čim takim. In potem zagledam izjemno neprivlačnega (blago rečeno), skrajno neokusno oblečenega oz. zanemarjenega fanta, ki je v roki namesto vrtnice držal cigareto. Bila sem tako šokirana, da nekaj minut sploh nisem mogla verjeti, da sem res tam in da sem mi to res dogaja. Cel ”zmenek” sem se počutila zelo neprijetno. Priznam tudi, da sem nekaj časa malo gledala okoli, ker sem se hotela potolažiti, da je še kdo oblečen tako bedno. A brez uspeha. Saj ne rečem, če ne bi imel denarja, toda sicer ima kup stvari, ki jih jaz sploh nimam. Presenetljivo je tudi to, da sem sicer človek, ki na videz drugih res ne da dosti, vendar pa je bilo to tudi zame enostavno preveč. No problem pa je v tem, da je fant sedaj nad mano zelo navdušen, jaz pa ga ne želim prizadeti, vem pa tudi, da ga niti pod razno ne želim več videti. Ne vem kako naj se izvlečem iz tega in vse skupaj se mi zdi kot nočna mora. Zanima me tudi ali je pričakovati vrtnico res nekaj tako nezamisljivega. Prosim za kakšen komentar. Hvala.

Jst sm se spoznala že z dvema…Oba sta bila dokaj prijazna, simpatična…nobeden me sicer ni pričakal z vrtnico ali darilcem, ampak je bilo ok. No problem je bil edino v tem, da sta se oba “zalepila” na mene jst pa do nobenega nisem gojila višjih čustev. No, ampak potem sem obema lepo razložila da pač ne bo šlo in sta kar dobro prenesla novico. Eden je bil sicer še ful vztrajen, vendar sem mu potem še 1x malo bolj odločno razložila zakaj je tako..Nevem tale irc srečanja…kaj pa vem niso ravno najboljši način iskanja ljubezni. Vseeno je bolje iskati “v živo”, kjer se prepričaš vsaj o njegovi zunanjosti če že ne drugega…Tudi moja sošolka je imela slabe uzkušnje, saj se ji je kot tebi tipček opisoval kot “oh in sploh” na koncu pa je doživela skrajno neprijetno presenečenje…Morš imet že res srečo, da naletiš na kakega fejst tipa 🙂 Vseeno pa poskusit ni greh.

Si pac na narobnega naletela

Mogoče je najbolje, če si najprej izmenjata vsaj fotke.
Sicer se mi pa zdi preveč, če pričakuješ darilo. (No, kakšna vrtnica bi bila vseeno lepa gesta). Ampak konec koncev bi mogoče tudi ti lahko imela kaj za njega.
Poznam pa par ljudi, ki so se spoznal prek irca in so skupaj. Tko, da ni za obupat.
Lp

V bistvu se sploh ne gre za darilo, samo ko se je že tako delal kakšen gentleman da je, potem pač človek začne potiho pričakovati tudi kakšno obnašanje v tej smeri. Gre se za to, da ne morem verjeti, kako lahko nekdo brez pomislekov pride tako zanemarjen in potem še misli, da bo dobil kakšno urejeno, simpatično punco.

Barbara. Izgubila si stik z realnostjo in pričakovala si le svoje želje. Ker jih ni bilo si pač razočarana.
Praviš, da si človek, ki na videz drugih ne da dosti, ampak to očitno to ni res. Fant je mogoce prisel na zmenek tak, kot je vsak dan, neizumetničen in neponarejen. Najbrz ni fant noben luzer, saj praviš da ima denar in kup stvari, ki jih ti nimaš, ampak najbrž se mu zdijo kaksne druge stvari bolj pomembne kot pa oblačenje po zadnji modi. Tudi sama priznas, da ti najbrz ni nic lagal ali pa se po mailih delal za nekaj kar ni. Kako pa je res bil oblečen sicer ne vem, ampak ti najbrž v svoji razočaranosti nisi objektivno merilo za ocenjevanje.
Tudi prvi vtis ne pokaže zmerom prave slike on nekom.
Problem je v tebi, saj si (brez osnove) pričakovala lepotca z darilom, pa si bila razočarana in sedaj govoriš slabo o njem.

Mene bi tudi kap skoraj me že enkrat, po pravici povem da bi želel najprej fotografijo. Seveda se lahko z vsakim pogovorim itd. ampak za eno tako spoznanje, posebej če je tako kot tvoje – Bojim se da bi isto doživel še enkrat. Saj sem vedno govoril da če punca ne more najt fanta tako pol ??? Sicer pa po eni strani je tako bl zdravo. Če me ženska vidi in npr. avto, pol je tako kot je rekla ena forumovka vse vidi in se ” prilagodi ” tako prek pc-ja pa vse pove upam da direkt.
Dobil se nisem z nobenim iz foruma! Če se pa bi pa ne vem.
Sem pa en od unih ki mislim da je tud videz pomemben. Ker če je ob meni ena res fejst punca – karakterno- pa mi ni všeč oz. me privlači – takih je vedno dost je brez veze vse!
Mislim pa tudi da predvsem mlajši fantički mislijo, da če se dobiš z eno ki si se pogovarjal prek pc-ja da bo pol kar tvoja -če je dobra – seveda. verjetno da narobe vzame una mu mal pove kaj ji je všeč , mal od seksa itd..

To da pa je že na “zmenek” prišel tak, ja to se ne spodobi -ostalim kvari zgled!

Še to pred leti sem se pa dobil z eno iz tistih čveka fonov, jaz sem ji po resnici govoril, ona pa se mi je lagala!!! ( rdečelaska, visoka, ….)
Ko sva se dobil bi jo hmal kap mene pa tudi, opravičila se mi je – samo smejale se je, peljal sem jo na kavo in ji nič zameril.
Zgleda da vsi nakladajo kakšni so itd..
In na vprašanje zakaj je naredila tako mi je odgovorila:
BALA SEM SE DA SE NEBI DOBIL Z MANO 🙂

Kakšen je ta svet, od takrat sem skeptičen glede teh zmenkov.

lp

heh…been there, done that…never again!!!!

Vem kako je to, tudi sama sem bila v takšni situaciji..kaj sem naredla..na lep način sem mu povedala da sva lahko le prijatelja…res da sem ga razočala ampak sem ga raje takoj kot pa da bi si še bolj upal…veliko sreče

LP
Metuljčica

Jz bi se pa dobil s kakšno na kavi. Sigurno bi več pridobil s pogovorom v živo kot preko ekrana.

Verjamem vsem, ki ste imeli slabe izkušnje. Kaj pa če je to človeški obrambni mehanizem, da se vidijo tako dobre…

čvekafon :))))
prek irca se da čist ok ljudi spoznat…meni je bolje enga prek irca spoznat kot v živo..saj vidš kašen je po duhu. itak pa človeka ne smeš ocenjevat po oceni enega človeka. za use se moraš preprikat sam, ker smo si tako različni…

Sploh ni v vprašanju kakšna zadnja moda, mislim samo, da je to, da se vsaj malo urediš, tudi odraz spoštovanja do druge osebe. Če že na prvi zmenek prideš tak, kaj šele bo…

Ne vem, ampak meni se zdi, da npr. kakemu “fejst fantu” (ali punci) ponavadi pač ni treba iskati partnerjev na ta način, zato se kaj takega že vnaprej zdi malce “sumnjivo”, pa naj še tako kruto zveni – no, saj bi bilo čisto možno najbrž, da se prikaže kaka povprečna ali celo nadpovprečna oseba (v vseh ozirih, tako fizično kot naspoh vsa osebnost), a takšni res ponavadi najdejo partnerje po “naravni poti”, v živo, pri vsakodnevnih stikih, na zabavah itd., ostanejo pa torej tisti, ki jim to nikakor ne uspe, in človek bi pomislil, da nekaj že mora biti “narobe” z njimi… A saj pravim, ni nujno.
A torej res mislite, da lahko tako pričakujete kakšnega popolnega lepotca ali lepotico, pa še prijetnega, zabavnega, gentlemana…? Taki pač najhitreje “zmanjkajo”, ostali pa iščejo virtualno, iz svojih skrivališč…

jah, ta “dobri descipa ta dobre babe” so po večini zasedene al pa ne visijo na ircu. odvisno kaj je za koga “dobro”.
glede vrtnice. meni se zdi mal prekmalu da prideš z vrtnco na prvi zmenk.


Izgubila si stik z realnostjo in pričakovala si le svoje želje.

sem ze hotel sam kaj napisat pa si ti to opravil namesto mene. Nimam kaj za dodat.

sej morda ni vsaka stvar ki jo delas iskanje partnerja? a mislis da to drzi? A se ti zdi to da clovek mal irca in slucajno pri tems pozna tam nekoga ki ga zanima tko nemogoce? A ti vse kar delas delas zato da bos koga dobila? Zate je irc servis za iskanje partnerjev? Zanimivo.

Pa tudi razlozili so ze eni pred mano: pri ircu po eni strani, ceje ta clovek normalen lazje spoznas nekoga ker pac nima razloga da svojo osebnost skriva ke rje anonimen. In zato lahko o sebi pokaze najsplabse ali najboljse. Problem je to ker ni osebnega stika v zivo ki je tudi pomembne. Ce se z nekom dobimo v zivo je pa obraten problem – s svojo pojavo, bitjem stojimo za stvarmi ki jih govorimo, od tod trema in nakladanje, nepsroscenost in na kopncu slab obcutek. Irc je pa neobvezen sproscen… prblem ej samo ce se znajdes v situaciji d anekoga hoces spoznat, ker osebnega stika ne mores preskoct

Ma jest sm se v preteklosti dobil ze s kar parimi puncami in morm rect, da so ble vse kul, z eno sm pol celo en let hodu. Nobena se mi ni na ircu tko predstavljala, da bi dobil kaksno napacno predstavo o njej. Tko da sm vedu tud kako zgleda, ker sva si najprej izmenjala slike. In morm rect, da nobena od njih ni bla zguba, k si tko en bi mogla najt fanta, sej mislm, da so si ga vse pol tud tko najdle. Blo je bl tko, da smo se slucajno dobil na ircu, k glih nismo mel kej pocet in smo se ujele in pol je iz tega prisla zelja, da bi se tud v zivo vidl.

Tist, da na ircu sam beden folk isce partnerje ne drzi, ker sebe glih nimam za bednika in mi gre tud v realnem zivljenju dobr glede tega, tko da uni, k boste na kaksnega naletel na ircu, k vam bo zanimiv, ne avtomaticno mislt, da je bednik.

Glede vrtnice je pa tko. Predstavlji si, da bi bla situacija drugacna. Na zmenk pride res cudna punca ti pa tm z vrtnico, pa skrit je ne mores, tko k ti svojga darila. Pol si ona lohka kej misli da bo, teb pa ni najbl do tega. In to ji pol tezko razlozis z vrtnico v roki. Milm da to bl sodi an kaksen drug zmenk

Ll
simon

Draga Barbara,

vsi imamo pravico do svojih sanj. Eni si jih uresnicujemo na tak, drugi pa na drugacen nacin. Pricakovanja so obicajo visoko nad dozivetim. To kar se ti je zgodilo ni prav nic strasnega. Ne obsojam niti tvoj nacin razmisljanja oz. zelje o idealnem zakljucku tvojih sanj. Tvoj edini problem je, kako fanta odsloviti. Najbolj enostavno je, direktno in iskreno. Povej mu, da z njim verjetno ni nic narobe, da pa enostavno tebi ne pase. Ce je treba veckrat. Ce je le delcek tistega, kar si ti mislila, da je, bo razumel. Ne se izgubljat v globokoumnih razlagah zakaj in kako. Kratko in jedrnato. Konec. Prizadeti ga ne zelis. Pa saj nas ne prizadanejo drugi, prizadane nas naš odnos do tega, kar nam drugi delajo. Samo pogumno.

Vrtnica bi bla res lepo darilce, zlo pozorno, ampak če se ni niti spomnil na kaj takega, potem mogoče ni tako pozoren kot si mislila. Te čist štekam, da ti je blo neprijetno v njegovi družbi. Če je človek zanemarjen, je res grdo. Pač kaj si izmisli, če ti bo še težil. Verjetno se ne srečata zdaj vsak dan, pač reči mu, da si začela z enim tipom, pa upaj da te bo pustil pri miru.
Jaz nimam takih izkušenj, sem pa spoznala eno dopisovalko s katero sva se po pismih res full ujeli, v resnici ko sva se spoznali pa sploh ni bila to kar sem pričakovala in mi sploh ni bilo fajn v njeni družbi. Ni vse tako kot si predstavljaš.

🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close