Najdi forum

ločevalke iz sč

tako;) no jaz pa imam danes oh in še oklevam med špageti z zelenjavno polivko in pico z zelenjavo, mislim, da se bom sprehodila do trgovine po testo za pico;) za večerjo pa še ne vem, mogoče si kupim krof.

O evo, jaz imam tudi danes OH. Kdaj si začela?Jaz sem 15.2. in imam samo -2,5 kg. Ravo ugotavljam, da je to malo, sem že eno napadla na sš, ki manj časa hujša in je shujšala več.

oj punce

super,bomo zdaj tukaj premlevale o vsem tem. 🙂

oj punce,kje ste vse danes?
danes imamo š dan

z:2 pomaranči
k:riž z zelenjavo
v:nič 🙁

jutri pa pica s paradižnikovo omako in šampinjoni,zvečer pa neka sladkega in pa čokolada

Evo me jaz sem tu…

danes sem imela B
Z kava z mlekom (ta je vedno tu, tudi 2-3…) in hrupla
K zelena solato paprika paradižnik prelito z jogurtom in lanenim semenom
V tuna pol zelene paprike in pol paradižnika in malo sira (ampak sem komaj dol spravila)

No ločevalni pa sem od 22.2., začela sem z 68,8 kg, ampak sem takoj prišla na 66 kg (te sem namreč že imela kak teden dni nazaj preden sem začela z dieto) in danes zjutraj sem imela 64,1 kg (po športu popoldan pa celo 63,8 kg – malo hitro je šlo to do, se mi zdi), torej računam, da sem začela z 66 kg, željena teža pa je 59 kg…

Jutri pa grem na en krst in sem se odločila da bom jedla sladko, preskočila bom Š, tako da bom potem imela kar sadni dan v ponedeljek in pa tudi v torek, ker bom verjetno jutri grešila…)))

Nočko..

Jaz sem imela danes B dan in sem zaužila
Z: dve pomaranči
K: zelenjavna juha (je pač nedelja in otroku morš dat tut juho,hehe), pa lososa v zeleni solati s paradižnikom
V: 1,5 paradižnika, kumara in malo mozzarele, pa piščančje bedro, ki je ostalo od kosila.

Za jutri imam že pripravljeno zeleno solato s koruzo za kosilo, zvečer ne bo nič, ker grem na aerobiko in me potem preveč tišči, bom kakšno sadje pojedla.
Še zmeri je samo -2,5 kg.:(( Jutri bo tri tedne.

Jaz pa sem . . . packa! Včeraj bi naj imela B dan in sem jedla vse:(( ker smo bili na dveh roj. dneh in se nisem mogla upreti! Tako, da sem danes ponovno na B in tako sem se odločila, da je to SPET moj 1.dan diete. Zjutraj sem spila črno kavo brez sladkorja – tako pijem vedno in pojedla sem banano (drugega sadja ne spravim vase in bom namesto kosmičev jedla zjutraj banano), in dozdaj sem pojedla že jabolko, 4 jagode in en kefir:( nisem zdržala, ker je bilo včeraj toliko vsega, sem danes lačnaaa. Za kosilo bom, pečena piščančja prsa in velikooo zelene solate z paradižnikom in porom. za večerjo bom verjetno solato z jogurt prelivom ali pa s tuno.

pa pa

danes pa sadno zelenjavni dan

z:1 jabolko
m:2 korenčka
k:2 pomaranči
m:2 korenčka
v:stročji fižol s čebulo v solati.

včeraj je bil na vrsti oh dan,jaz sem imela beljakovinskega.
sem se čez noč premislila,sem imela nekaj slabo vest

Ojla, tako je to, da sem jaz sedaj dva dni čisto normalno jedla, po 14 dneh in sploh ne upam stopit na vago…ne normalno jedla, jeeeeeeeeeeeedddddddddllllllllllaaaaaaaaaaa sladkarije, groza no….tako, da JUTRI SADNI DAN…in grem naprej, ker mi je res fuuulll lepo šlo dol v 14 dneh…

Ej dečve, dajo se malo več oglašat tukaj gor no z ločevalno in recepti, pa kaj ste se izmerile???

Torej jutri imam jaz sadni dan…še kater???

Spet beljakovine.
z: pomaranča
k: dva piščančja nabodala, zelena solata, mal kečapa, kos kruha (ne morem jesti samo meso, brez kruha)
v: eno piščančje nabodalo, zelena solata, mal kečapa

Včeraj je bilo pa hudo, sadni dan je najhujši, ker ne maram sadja. Nič sadja nisem jedla, študentsko hrano cel dan, zvečer pa sem solato namakala v gorčico :).

Punce, nekaj ne vem. A lahko kečap pa gorčico vsak dan?

Po moje kečap in gorčico lahko ješ…

Jaz pa sem sedaj dva dni fuuullll, ampak res fuuulll grešila, tako da bom danes furala sadni dan…in imam v dveh dneh 2 kg gor…je to sploh ok

Če bi jaz dobila 2kg gor, bi me verjetno minilo in se ne bi več matrala naprej. Po drugi strani pa tako, če se že pregrešiš, se daj ornk.
Sem pa enkrat tle gor napisala, da bom jedla 10 dag pohanga sira na B dan, pa so me ful napadle, da se to ne sme. Ne vem, tud jaz se pregrešim, ne sicer fulll, mal pa. Pa belo kavo tud vsak dan pijem (2 dcl mleka je notr), pa gre počas dol.

ja jaz sem se držala 14 dni, belo kavo sem pila vedno in jo tudi bom vedno, pa sem shujšala 4 kg…sedaj pa sem dva dni zelo zelo papala in imam +2 kg in sedaj bom morala spet 4 dni zategovat, da bom ta 2 dol spravila, namesto, da bi tistim 4 še kak kg dodala…ufffff sem zakomplicirala….skratka danes sadni dan pa bo…

pohan sirček pa po moje je grehec, samo če si ga tu in tam privoščič, ampak šelel po kakšnem mescu dni te diete, tudi ne bo hudega ne!!!

Trenutno se mučim s pomarančo. Ne gre mi sadje, eno jabolko na leto pojem.
Ja po pohanem siru gor ni šlo nič, dol pa tud ne.
Cilj mi je bil, da se zvečer ne najedam in to mi počasi uspeva. Jem ob pol šestih najkasneje in potem nič več.

Ja moj cilje pa je, da pridem na svoje kg po porodu seveda in da ko grem nazaj v službo, da bom fit…))) časa imam še 4 mesece…

Drugi cilj pa je predvsem ta, da se kontroliram pri sladkem, pa vendarle se jim popolnoma ne odrečem, mislim na OH dan…ker drugače lahko jaz zmažem v enem tednu tudi 1 kg čokolade, pa da ne bo pomote nikoli nisem bila debela, imam pa še sedaj 6 kg več kot sem jih imela pred nosečnosjo.

Sem pa že dva krat rodila in tudi prvič je bilo enako, 28 kg gor in 28 kg dol…super ne, to je nekaj pametnega za telo…pa saj tretjič več ne bom noseča…ha ha ha

Aja imam pa rito in bederce in te sem imela tudi tedaj ko sem imela 58 kg, na 163 cm velikosti, zato pa sedaj kar precej športam, da bi vsaj mišice dobila…je pa res, da če pri prehrani ne paziš, ti šport pomaga en drekec pekec…nič…

Kaj pa ti, koliko imaš za dol spravit??

živjo

pa smo na beljakovinskem danes

z:2 pomaranči
k: dušeno piščančje meso (belo) in zelje….podobno kot segedin
v: ali bo tako kot za kosilo ali pa samo solata.

drugač pa jaz ne jem nobenega kruha pa se mi zdi da gre full počas vse skupaj. 🙁

Nimam velik, do 55 kg bi rada prišla. Zdaj jih imam 58. 5 kg je šlo dol, pa se matram že več kot en mesec.
Imam pa trebušček, od poroda seveda hehe. Tudi jaz imam dva otroka, pa po prvem nič ostalo, po drugem pa kar nekaj špeha, trebušnega. Amapk telovadit pa ne morem in ne morem. Šla sem pa prejšnji teden prvič na kavitacijo in je kar malo pomagalo, 2,5 cm okrog trebuha manj.
Aja, še en cilj imam, ta glavnega, da grem v dvodelne kopalke poleti hehe.

A bi ti kaj več napsiala o tem, a to kar v enem obisku 2,5 cm manj???? ker potem jaz mojo rito in noge kar tam pustim….ha ha ha

ej 5 kg si šla dol v enem mesvu, pa saj to je v redu ne!! Meni se zdi super, ko bom jaz na 58 bom fuuulll veselea, no to sem imela pred nossečnostko….

Čokoladka jaz tudi ne jem kruha nikoli zraven. pa koliko časa si že na dieti in koliko si izgubila, da praviš da gre malo dol…

aja moj problem je še ta, da se jaz vsako jutro tehtam, kar po moje tudi ni v redu???

Ja že že, 5 kg, ampak zdaj pa ne gre več nikamor.
Tudi jaz se tehtam vsako jutro, pa še popoldan 2x, hehe.
Preberi si na internetu o kavitaciji, je šlo pa meni v pasu za -2,5 cm zato, tako je rekla kozmetičarka, ker še ni čist zacementiran špeh hehe, se je lepo gnetel hehe.
Še 3x imam plačano, 40 min kavitacije in 20 min limfne dranaže. Potem pa sem še tekla domov (približno 15 min) in še za pol urce na orbitrek.

J to pa si moram res prebrat, da vidim no…kaj pa cena, da te kap verjetno???

New Report

Close