Najdi forum

OH, TA FANT!!!

Pozdravljeni!

Že dolgo časa imam en problem (no, če mal bul razmislim, jih je kr milijon), ki me full tare. Namreč, s fantom hodiva že 3 leto zdej, muči me pa to, k mora skuz po gostilnah laufat. Nonstop, zjutraj ko se zbudi-gostilna, pol ko gre od mene z malce-gostilna, pol gre še mal avto natankat-gostilna, preden gre v službo-gostilna, zvečer ko gre iz službe-gostilna ali pa isto, če dela dopoldne, ma namreč izmensko delo.
Jst ga ne zastopm, kuga neki je v teh gostilnah, da mora res ves prosti čas (k ga ma full, sam skuz si neki zmišlja, da ma full dela, a zmerom ga ma za ene 5 s !??) tam presedet??

Prosim vas, naj mi nekdo razloži zakaj je temu tako, da moški (večinoma rajši kot ženske) skuz čepijo v gostilnah? Kako ga naj odvadim!???

Hvala za pomoč!
LP, XSENA

Ocitno ne le, da ima prevec casa, ampak ima tudi prevec denarja. Pohajkovanje
po gostilnah seveda ni zastonj.

In kaksne odlike ima ta fant sicer ?

Da ni mogoce alkoholik?

Mogoce hodi gledat kako kelnarco. 😉 Jaz ful ne razumem take ljudi, ki so non-stop v gostilnah?? Ne vem, kaj pocnejo. Ok, saj gres mogoce v petek ali pa soboto s prijatelji ga malo sekat, ne pa vsaki dan po 1000x.

Ejjj, to je lahko razlog, pismu!! Da rabi ze zjutraj dozo, da se ne zacne pajtlat. To je pol lahko hudic ja!

Xena…. če ti tole resno…. potem mora imet pa hudičov’ velike zasluge za tvojo l’bezen. Mislim, jest, namest tebe, bi ga dans brcnil v rit, rajši kot pa čez 10 let… k boš mela full problemov zarad njega. Tko, ti pa nared kakor hočeš.

Jani

Odvisnež je, treba ga bo zdravit. Druga varianta pa je, da doma trtje posadita in bosta imela vinca na pretek tako, da bo lahko doma pil.

Najprej naj povem, da mu denarja glih ne primankuje, ker mu jaz skuz posojam (ok, priznam moja krivda).
Kot drugo alkoholik tud ni( moram potrkat), preden je mene spoznal je malo bolj pil, zdej pa ne.
Da bi gledal kelnarco-hmmm, mogoče. Ker druge ženske pa ne verjamem da bi hotu met, k ga jst čist izčrpam-tko da…….

Ima pa kr neki lepih odlik-za vsako obletnico se spomni in me obdari, vsak dan prejmem kako malo pozornost, kuha mi, ponoč me pokriva in prinese sok, če sem žejna.

Sej ne rečem, sej je fejst fant, samo ta pomanklljivost pri njemu me moti, katera se njemu zdi trapasta.

Jani, hvala za tvoje besede, ampak prepričana sem, da veš da je to zelo teško narediti, če si že nekaj časa z enim pa si full navezan na njega.

Za trto bom pa dobro razmislila!!

LP, XSENA

A si tupa, al kva? A ne vidš, da je več pr men, kot pa pr teb!

alkoholik

kaj to gre sam al s prijatli?

bodi srečna, da ti ne hodi (ali pa?) na “dnevni počitek”

p.s.govorim iz izkušenj

Xsena
To se ne bo dobro kočalo. Ampak kriva si pa sama.
Mu že v gostilni bolj paše kot pri tebi.
Si pa ena lenoba. Ali si ti ne moreš sama skuhati zase in sama natočiti sok?
Mislim da sta si kar podobna in oba rada vidita, da sta postrežena.
Če se bo to še nadaljevalo, bodo iz tega ratali hudi problemi.
LP

Prosim te, če ne bi bilo nobene službe na celem širnem planetu, prisežem, da se ne bi tko ponižala, da bi šla za kelnarco. So navadne ___________(ups), zato prosim da me ne z_______ s svojimi pripombami.

Zadrži jih raje zase, pa bo! Jaz ti ne rečem da si tupa, ker mam nekoliko boljše izoblikovan slovenski jezik, prav! Sicer me pa ne poznaš, zato……………. Kr jezik za zobe!!!!!!!!!!!!!

XSENA

sam

Vsak si po moje, malo želi da ga nekdo malo pocrklja, kajne?

Mislim da ni problem v njej ampak v njem. Tud ena mojih bivših je skoz to delala pa mi je po dobrem mescu prekipelo in sem ji dal ultimat: jaz ali gostilne. Pa se je odločila za mene, no skupaj sma bla pol 8 mescov, ker je blo preveč ovir…

LP, miki

Vprašanja so:
1. Ali hodi samo v eno gostilno
2. Kaj pije tam

Če hodi samo v eno je lahko kriva kelnarca.
Če pije alkohol je odvisnež.

Začni hoditi z njem pa ti bo bolj jasno, al ga je za met al za pustit.

OK ce ni alkoholik pojdi kdaj z njim, pa bos vidla kaj tam pocne. In ce ti je drugace vredu tip, ga pac pusti da gre kdaj v gostilno, a mora bit vse po tvoje :))?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close