Najdi forum

spolna bolezen?

Mam en problemcek!Vcasih pri uriniranju cutim rahlo pekoc obcutek,obcasno pa tudi srbenje penisa.Prav tako pa obcasno obcutim tudi bolecine v modah,ki se pojavljajo kot nekaksni krci,npr zaboli traja sekundo,dve potem pa zgine bolecina!
Cudno se mi zdi tudi,da bolecine niso skoz oz. stalne.Ampak npr. enkrat na teden alpa se to ne!?!Tud pekoc obcutek ni stalen ampak se vsake toliko pojavi.Obiskal sem zdravnika,ki je pregledal”stvar” me poslal na odvzem urina,ki pa je pokazal da sem popolnoma zdrav?? Prav tako je tudi pretipala moda,ce je slucajno kako vnetje pa ni nc opazila (zdravnica).
Tko da me zanima kaj bi lahko bil se kak vzrok oz. razlog za obcasne bolecine???
Ce je spolna bolezen nevem,spolnih odnosov se nisem imel,tko da nevem kaj bi sploh se lahko bilo???

Za vsa pojasnila se zahvaljujem.

Premal fukas.

Hm take probleme sn mel jaz preden sem izločo ledvični kamen, vmes pa je bil tud pesek in me je zato peklo…enkrat shrani urin v neko posodo pa zjutraj poglej ce je nastala kaka usedlina. Tak boš najlažje vedo če je kaj narobe.

LP, miki

miki ti je čisto pravilno svetoval.
Tako naredi pa nam sporoči.

Želim ti vse naj naj

Doroteja

Če še nisi imel spolnih odnosov, to ni spolna bolezen.

1. prvo možnost ti je navedel že miki
2. možno je, da nisi okužen z bakterijo, ampak glivico Candido. to je pogosta okužba sečil in zdravimo z Canesten mazilom (dobi se tudi brez recepta), za moške pa še bolje z Lamisil tabletami. če bi bil spolno aktiven, bi bilo priporočljivo, da terapijo jemlje še partnerka.
3. javi se pri zdravniku vnovič in povej, da težave niso ponehale.

Najprej se vsem najlepse zahvaljujem za vsa pojasnila!

Irena-najbolj se mi zdi zanimivo,da bolecina ni stalna temvec se pojavlja obcasno…??Tako,da zaenkrat se ne obcutim kakih bolecih oz. pekocega obcutka,seveda pa ce se bo nadaljevalo,bom vnovic obiskal zdravnika.
A pa v urinu,ki so mi ga vzel v laboratoriju res nebi moglo pokazat na kako bolezen ali zanek na kakrsni pesek ali kaj podobnega???

Lep pozdrav

pesek ni nujno, bi pa mel verjetno pH in urat povišana

LP, miki

strinjam se z Andrejem…obstaja pa še hujša bolečina, ki nastopi, če ti sperma zalije možgane in pri tebi se to zna zgoditi…zato veselo na delo…pa ne pozabi na osebno higieno in zaščito…

Candida je normalna prebivalka našega prebavnega trakta, včasih tudi sečil. Če se preveč razmnoži (tudi ob stresu itd.), se lahko pojavijo težave. Če bi bil pesek ali kamenčki v sečnici, bi jo to ranilo – zato bi se na urinu videli sveži eritrociti. Očitno se niso. Obišči ponovno zdravnika in ga vprašaj o možnosti, da bi šlo za Candido (kandido) – in o možnosti, da ti predpiše tablete (npr. Lamisil), ker s kremo boš to težko odpravil, če je V sečnici. Predvsem pa PIJ VELIKO TEKOČINE.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close