Najdi forum

Pozdravljeni,

zanima me samo vaše mnenje, če ste bili v položaju, ko ste nekoga ignorirali ali pa je nekdo vas ignoriral? Meni se je namreč zgodilo, da me fantova dobra prijateljica ignorira. Na začetku sva se v redu razumele, potem me je pa iz lepega začela ignorirati. Vse kar rečem ali presliši oz kaj nesremanega komu drugemu komentira na moj stavek. Fant se je z njo poogovril in mu je odgovorila, da sem ji antipatična. Ali je možno, da ti je nekdo tako antipatičen, da ga ignoriraš? Meni se to še ni zgodilo, niti meni še ni bil nihče tako zoprn, zato tega res ne razumem in se s fantom zadnje čase zaradi tega tudi kregava, ker sta s prijateljico še vedno ostala v stikih, se normalno pogovarjata itd., jaz pa se žrem, če sem res tako grozna in kaj je narobe z mano. Naj povem, da sem prišla v drug kraj, kjer nimam svojih prijateljev, imam samo fanta. Ker končujem študij v tem kraju je tudi večina mojih sošolcev, kolegov šlo nazaj domov, zato bo trajalo predno si bom ponovno ustvarila svoj krog ljudi. Sama sem bila v podobnem položaju, ko si je moj dober prijatelj dobil punco, vendar jaz sem jo sprejela, smo skupaj šli kdaj tudi na pijačo. Zanima me vaše mnenje? Zadnje čase me res iz tira vrže, sploh ko slišim priajteljičino ime ali pa jo vidim .

Lep pozdrav

Jst vrnem milo za žajfo in ignoriram… in to tko ignoriram, da če se tista oseba kdaj “spomni” me ne več ignorirat, jst ignoriram dalje…

Drgač pa tko nas je kar ene par takšnih ljudi, ki se “ignoriramo”, pa ne, ker bi bili jezni drug na drugega, ampak preprosto si ne “dišimo” že v štartu in se tud nikoli ne pogovarjamo. Poznam pa takšne ljudi, kamor mogoče tudi spadaš ti, ki so prijazni do vseh in vsakogar, pa bi radi govorili, potem pa so čist šokirani, ko jih nekdo ignorira… Ker pač sami nikoli nikogar kar tako ne ignorirajo… Recimo jst tazumem čist, da se nekdo z nekom ne more pogovarjat, ker mu je le ta antipatičen in zoprn že po videzu in težje razumem, da se nekdo lahko pogovarja s čist vsemi 🙂 Ker se jst ne morm… nekako hitro “zavoham”, da mi določena oseba ni povšeči in posledično kar ne morem ust odpret in se nice&friendly pogovarjat z njim/njo. Pol sm pa raj tiho 🙂

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

…lol…ti si pa res antipatična in zoprna…glede na napisano:)…pa še tečna:)

bejž kako knjigo prebrat..hehe.

jst pa takih kot si ti ne maram!!!!!!!!

in če se z vsakim pogovarjaš, ne pomeni da je kaj narobe, bolj verjetno je,da je nekaj narobe s tistim, ki se kao ne more pogovarjat z nekom, ker MU NE DIŠI…. mah

Kakšen divji odziv na moje pisanje… 😀 To je sigurno zato, ker so skozi moje pisanje izvedeli, zakaj so bili od določenih ljudi ignorirani 🙂 Pač jim ne ustrezate…. face it 🙂
ajajaja… kak ene mačke cvilijo, ko jim na rep stopiš… :)))

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

oj, mogoče res malo divje, ampak ti povem, da mene res ni še noben ignoriral….nikoli se mi ni to zgodilo…če se mi bo, vem kako reagirat!

zgodilo pa se mi je to: imam dobro kolegico, z njo se razumem super, edino kar me moti, je to njeno obnašanje, namreč ignoriranje, ljudi, ki jih niti ne spozna in ne da niti možnosti za spoznanje.
tako, sem jo enkrat spoznala z mojo zelo dobro takratno sodelovko in je ni niti pogledala, kamoli kaj vprašala..(tako mi je bilo nerdono).tako mi je dvignilo tlak, da ne morem opisat…

zato sem si privoščila divje pisanje 🙂

A na ljubosumnosti, tiste ki ignorira, pa ni nihče pomislil!?!?!?

..je pač mimo…tako kot ti z takšnimi dejanji..kaj si pričakovala ploskanje:)…drgač pa …vse se vrača vse se plača:)))

Ne sekiraj se draga deklica, ker takih “arogantnih osebkov” boš srečala še kar nekaj v življenju. Nekaj je narobe z njo, ne s tabo! To so osebki, ki radi šikanirajo druge. Preberi na besedo “šikaniranje” na internetu, ti bo jasnejša slika o tej osebi. Umik od nje, je prava varianta.

Ja meni pravijo tisti, ki jo poznajo ,da je to sigurno zavist, ker imam in sem dosegla v življenju toliko, pri svojih 21ih, kot ona pri 29ih. Poleg tega jo je pa še fant zdaj zapustil. Zanimalo me je res vaše mnenje, ker meni je vse znanje odpovedalo 🙂 Res je ne razumem in se ne morem v njeno vlogo postavit, ker se mi to še ni nikoli zgodilo.

lp

No, pa ti jst opišem enega izmed mojih primerkov, ki se je zgodil podobno kot v tvojem primeru: enako, prek moje kolegice spoznam njeno kolegico… In pač, ker nism človk, ki že ob prvem srečanju neznancev ful blebeče, poslušam in opazujem, kakšna oseba to je… Je pa tista kolegica imela ful stvari za povedat moji kolegici, zato sem imela marsikaj za slišat… In v prve pol urce me je že minilo, da bi z njo kaj debatirala, ker sem zaznala, da ne sprejme nobenega drugega mnenja… In kar mi je najslabše: če nečesa ne poveš tako kot si je ona zamislila, te dobesedno napade. Sem to doživela kar tisti dan. In, ker sem po sili razmer morala s to osebo biti v stiku še večkrat, sem z njo spregovorila le tiste najnujnejše fraze kot so “živjo” in “čao”. Žal pač ne maram tega, da mi nekdo v povišanem tonu govori, kako narobe razmišljam. Zato sem raje tiho.
Ampak za razliko ta moja kolegica ni bila prav nič jezna name. Me celo razume in za ono reče, da je “težak karakter”. Jo pač očitno ne moti, ko ona povzdiguje glas nad njo in ji hoče na vsak način dokazat, da ne razmišlja prav.
Mene pa takšni ljudje motijo. Kot tudi tisti, ki te za vsak izrečen stavek besedno napadejo… pa če jih samo kaj na lep način vprašaš. Pač vedno govorijo v napadalnem stilu… Vidim, da večine to ne moti. Mene pa… zelo… ker sem vajena govoriti sproščeno, v mirnem tonu. S temi ljudmi pa se človek še hecat ne more, ker non stop “vrejejo” na 180… In kot takšni so mi antipatični, mi ne “dišijo” in posledično sem tiho.

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

“čebelicamaja” niti ne trudi se, ker ne boš izvedela zakaj. Verjetno res kakšno slovensko ljubosumje, nevoščljivost bogsigavedi zakaj. Sprejmi pač to, ker je takih osebkov očitno kar nekaj.
Razumem, da daš kakšnega težkega “bolnika”, ki ti je že marsikatero ušpičil na ignor, samo nekoga, ki ti kao na videz ni najbolj, tega pa ne razumem. Kakšne veze ima videz z vsebino človeka, naj me kdo razsvetli.
Sama kaj posebno hudega v tem smislu sicer še nisem doživela, ali pa tega nisem zaznala.

Na vsak način ljubosumje, pa škodoželjnost. Trudi se, da bi šla narazen.
Čudi me, da tvoj fant še zmeraj kontaktira z njo, to mi ni normalno, jaz s človekom, ki bi mi jasno povedal da mu moj fant ni všeč – brez pametnega razloga, ampak kar tako, ter bi mojega fanta/partnerja brez razloga ignoriral, ne bi imela več ne vem kakšnega odnosa, še najmanj pa bi to respektirala!
Tvoj fant pa ne stoji za teboj očitno in zato si tudi ona lahko dovoljuje to igro.
Če bi se on jasno postavil na tvojo stran, bi ženšče prekleto razmislilo, če se ji splača igrat takšne pokvarjene igrice.
Seveda ima pravico biti do tebe ignorantska, nesramna pa ne vem zakaj bi imela pravico bit. Vendar te lastnosti niso ravno vrline, bolj opisujejo samega človeka in njegovo nesigurnost.

Kako pa sta drugače s fantom? Vse okay? (po mojem ne.. no upam da se motim, samo tale odnos njega do tebe v tem primeru mi daje neke dvome).

Hvala za pomoč vsem 🙂

“Nov nick”, se strinjam s tabo. Ko se je moj fant pogoovril z njo (rekel ji je, da je on vse to opazil, da me ignorira in se grdo obnaša in mene ni izpostavljal), je vse priznala, da se je res tako obnašala in da se bo potrudila, če se bo dalo, samo da dvomi v to in da upa, da bomo še kdaj družinski prijatelji. To so njene besede. Kam zadnji stavek spada ne vem 🙂 Sam jaz si definitivno s tako žensko ne želim biti družinska prijateljica. Fant ji je povedal, da če me ne bo sprejela, da bo pač prekinil stike z njo, pa je rekla, da razume. Ja, tudi jaz imam tak občutek, da se fant ni postavil čisto na mojo stran, zato pa se tudi kregava. Povedal mi je, da se ne misli izgibat čisto vseh okoliščin, kjer se ona pojavlja (naj povem, da se punca udeležuje čisto vseh dogodkov kjer sva midva) in se ne misli izolirat. Opažam pa, da se fant trudi, da če ve da bo ona zraven na kakšni zabavi, da sva midva z drugo družbo in da se ne družimo. Ampak to imam občutek bolj zaradi mene, da se ne kregava, če bi šel sam se je nebi izogibal. Zakaj tako? Ker je rad z vsemi prijatelj, ker je pač tak človek, ki rad vsem ugaja in ker ji je hvaležen, ker mu je v preteklosti veliko pomagala in ga takrat konkretno priporočala v službi, v katero je bil potem sprejet.
Drugače se v redu razumeva, sem pa ga postavila pa pred dejstvo, da ga pustim, če se ne misli na mojo stran postavit, ker jaz s fantom, ki mi že pri majhnih problemih ne stoji ob strani nimam kaj delat in se tudi ob večjih ne bom mogla zanest nanj. Zato je pa potem se pogovoril z njo in reagiral celo bolje od mojih pričakovanj, vendar imam pa še vedno mal priokusa, da želi biti nekje vmes in da mu nebi ona česa zamerila.

Definitivno naju hoče spravit narazen, ker je sama nesrečna in neprenese pogleda na srečen par, kot sva midva, ker v bistvu nama vse lepo teče in se lepo razumeva. V bistvu so se začeli ti probleme, ko je izvedela od mene, da načrtujeva prihodnost in kakšne plane imava, od njega pa še nekaj malih podrobnosti, takrat se je pa obrnila.
Fantu sem dala tudi za prebrat “profil oseb, ki šikanirajo”, ko je “Umik” napisal/a, naj si na to temo preberem in morem rečt ,da je kar res, da ima kompleks večvrednosti in tudi fant se je mal zamislil in kometiral, da je konfliktna osebnost. Saj se z nikomer ne razume dobro, tudi s fantovo bivšo punco se ni.

Fant in tudi še ljudje, ki jo poznajo so mi potem malo povedali o njenih odnosih z drugimi ljudmi in smo ugotovili, da se zelo precenjuje in nihče ni zanjo dovolj dober, šolan, itd. Pa naj povem, da punca res ne zgleda neki dobro, tudi ni kaj takega v življenju dosegla, da bi lahko ocenjevala tako ljudi.

In ja, take smo ženske oz tudi jaz, bi s prijateljem, ki nebi sprejel mojega fanta prekinila stike, moj fant je pa tak, da hoče bit vsem všeč.

Lp

To je prav, da se s fantom vse pogovorita in da se vidva razumeta. Z tisto žlehtno pa kar prekini stike, fant bo pa že uredil, tako da bo prav, ne boj se! Moški urejajo stvari bolj “diplomatsko” kot me ženske, ki vse gledamo tudi čustveno. Srečno.

Za primerjanje z drugimi (koliko in kaj nekdo ima ali nima, kaj je dosegel oziroma česa ni, kako mu je lepo ali kako nesrečen izgleda) je ljudem prav malo mar, dokler smo zaznani, slišani, videni. Zaznani pa smo, ko si vzamemo čas drug za drugega. Ker drugače bit ne more. Ker je potrebna prisotnost in to da se ob nekom ustaviš, da si tam, gledaš v oči, vidiš, začutiš. Ko tega ni, odnosa več ni ali pa se zelo spremeni. Izgovorov je polno, tako zelo smo zaposleni, ni časa, ker so druga opravila pomembnejša… Nekoč dobro prijateljstvo lahko izgleda ob petminutnem srečanju eno samo naštevanje, kako ni časa ali kaj vse čaka, da postorimo.

cebelamaja,
nekaj podobnega se je lahko da zgodilo tudi v odnosu: tvoj fant in njegova dobra prijateljica. Ni več tiste zaznave med njima, ker je ta fant stopil v nek nov odnos, ki je pomembnejši od prijateljskega. Ta je zato na drugotem mestu, fantova nekdaj dobra prijateljica zelo dobro čuti to spremembo in išče možnosti, kako bi ohranila zanjo pomemben odnos. Verjetno iz tega vidika tudi omenja družinsko prijateljstvo kot eno izmed možnosti nekje v prihodnosti.

Mene pa ful zanima kaku ignorirat fanta ki si mu usec. Meni se dogaja da se na fantje navezem kot prjatlca pol pa jim postanem usec in use je uniceno. Nedoug nazaj se ni je zgodilo da se je moj sosolc s kaerim sm se razumela sekr zalubu vame in pol me je uprasu. Js sn rekla ne kr mi pac ni usec in me bl ziucira kot da kej cotm do njega. On od takrat mogoce parkrat na teden kej govoriva na kratko. Do zdej se usi k so me uprasali se niso pol vec obnasal enak do mene, vecima me ignorira in jst njih. Sori k tok nakladam. No in zdej je vame se eden iz mojga razreda upam da ni. Ne vem a kej pomen ampak pr tehtniki je sebk in pol se meni naredu isto zapestnico, sam meni. Ne vem kir fani si zdej uzame cas da kr eni nardi zapestnno. A tu kej pomen?
No do useh fantu k sm zvedla da sm jim usec se ne morem obnasat enak, zato upam da mi lhku poveste kaku naj enostavo jih ignoriram k to zlj upliva name, ne pocutn se dobru kdr so okoli mene. Upam da mi lhku kdu pove kaku naj jih ignoriram kr se mi bo utgal!? Hvala

Inoriranje je preprosto receno najlazji nacin, da se izognes svojim bolecim custvom.

Torej kdor te ignorira ima do tebe neka negativna custva. Zakaj jih ima pa je lako to zaljubljenost, ljubosumje, strah, prevara, izdaja itd. Pac neka custva ki jih goji do tebe.

Pozdravljeni,

Zanima me kaj pravite na to da me fant z katerim sva se odlicno razumela kar naenjrat ingnorira brez razlago. Kaj pravite ba vse to? Naj ga pustim na miru? Sem jaz kaj naredila narobe? Res me zanima razlog? Lp

Če razloga ne vidiš, ne pomeni, da ga ni. Razlog je vedno. Sicer ni nujno, da si ga ti povzročila, je pa. Pove ti ga lahko le on, ostali pa lahko ugibamo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close