Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost nartabul erotičen stavek

nartabul erotičen stavek

V prihodnjih nekaj tednih bo ADSL na voljo tudi uporabnikom v večini drugih večjih slovenskih krajev, saj izgradnja vozlišč intenzivno poteka.

In razjarjeni mrki obrazi, ob pogledu na telekomovo položnico tel.impulzov, bodo spet nasmejani .

Ker se ne spoznam najboljš na te reči, imam vprašanje.

Ali je možno imeti ADSL tudi brez ISDN-ja? Nekoč mislim da to ni bilo možno. Ali še vedno velja ta “nekoč”?

Pozdravček od Lili

> Ali je možno imeti ADSL tudi brez ISDN-ja? Nekoč mislim da to
> ni bilo možno. Ali še vedno velja ta “nekoč”?

Seveda je možno! Samo ne pri Telekomu!

Fantje morajo od nečesa živet! Mislm… grejo se kao neko konkurenco, jaz pa za skoraj isto ceno govorim po mobilcu!

LP
Sigmund

Najbrž se kar spoznaš na te reči.

Kakšne so cene za najcenejši ISDN in za ADSL?

Če imaš ADSL si potem lahko 24 ur on-line za 8.000 sit? Saj je to kabel, ne? Sem čisto blond na tem področju.

> Najbrž se kar spoznaš na te reči.

no ja…
bolj se spoznam (več vem) na GSM, ker sem nakoč delal na nekem projektu, ko smo povezali GSM/SMS in INET/EMAIL.

> Kakšne so cene za najcenejši ISDN in za ADSL?

Hm… se mi ne sanja, ampak če me spomin ne vara je tam okrog 25kSIT …
sem pogledal…
zdaj imajo neko akcijo za 31kSIT, na 10 obrokov pa neki… najbolje vprašat telekom, potem pa še kakšnega kolega, ki se malo spozna na to (modemi v določenih paketih so baje za en k****)…

> Če imaš ADSL si potem lahko 24 ur on-line za 8.000 sit? Saj

To je v bistvu čisto običajna bakrena parica, kot jo imajo navadne linije.
Na liniji si takrat, ko ti hočeš (še vedno na nek način “pokličeš”). Lahko si sicer nonstop gor, ampak telekom te na vsakih 12h odklopi, da se ti zamenja IP (da ne bi kdo izkoriščal tega, in bi imel “statični” IP, če bi bil stalno gor).

To je to…

LP
Sigmund

adsl te pride mislm da za 50 jurjev ce nimas isdnja prej

aja sigmund sej tud če je modem crapy pr isdn dubiš novga @ adsl hihi

No ja… jest, dokler se nepreselim nazaj v LJ, itak tut sanjat ne morem o čemerkoli drugem, kot o modem konektu max 42kbps! he he…
mam sicer centralo 300m stran, ampak tistih utopičnih 56k, al kolko bi že moralo bit, še nisem dosegel… sej veš tisto o svinji in koruzi…

LP
Sigmund

edino kaj moras vedet je da se po mojem in po mnenju mnogih “strokonjakov” bol splaca kabelski internet. jaz placam 8k na mesec pa mam neomejeno pa staticni ip pa lahko mam servere samo (samo moram trenutno malo zagrozit-ampak gre), pa se isdn-ja ne rabis ker je to linija ne pa isdn telefon=) samo tak ko je reko sigmund morajo sluzit- vem pa da smo s frendi enkrat na nekem sejmu enega boge telekomovca cisto unicli ko smo ga zmantrali z vprasanji o adsl-u glede tehnologije isdnja pa tak dalje ker samo prodajajo pa sluzijo=) ne vem kak mate pri vas moznost pa kako hhitrost za kabelskega ampak nabavi rajsi kabl lahko pa ti zrihtam o tem vsem kako literaturo na kakih 15-ih straneh pa si preberes vse kaj rabis o povezavah=)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close