Najdi forum

bonsai mačka

Novost mučenja živali je bonsai mačka, ki jo še mlado spravijo v steklenico in ji dajo cevke za hrano in odvajanje. To grozljivo mučenje se je zelo razširilo v New Yorku, Kitajskem in celo v Novi Zelandiji. Bonsai mačka je omejena in zagotovo nima običajne življenjske poti. Kaj menite, da so ljudje tako nori, da kupujejo in prodajajo mučenje? A so bolni?

LP!

Ne, pač pa so ljudje tako nori, da temu verjamejo. Simona, gre za neslano šalo nekih ljudi, ki so postavili omrežno stran na to temo! Nasedlo je na tisoče ljudi, ki so se zgražali… Zaenkrat največji mučitelji mačk ostajajo trije mulci iz Slovenije.

Sorry, da te moram razočarati. Celotna zadeva je, resda kruta, šala …. Mislim, da ga ni idiota, ki bi to počel. Če si pogledaš fotke na tistem websitu boš opazila, da gre za čisto navadne mačke, ki so jih za potrebe fotk za website malo dali v (primerno velike) flaške 🙂

lp, d.

Osama jih bo že spravil k pameti

To sem si tud jest ogledala (natančno) in je valda totalno bedna kruta šala…. Na žalost pa da mulcem po celem svetu misliti, da je res in potem matrajo doma mačke…
A kdo ve, kam se da take stvari prijavit, da ukinejo stran? Recimo tko kakor pedofilijo na netu??? V Sloveniji itak, da najbrž ne, ampak v Ameriki??

Odlična ideja. V resnici mačka sploh ne trpi in ker ne raste ne porabiš dosti hrane. Kaj mi lahko kdo pove, kje se jo dobi? Al pa naj mi kdo pove kako se mačko spravi v flašo.

Po mojem je to šala, ki pa se žal lahko tudi uresniči, saj se največ zla poraja v Ameriki, od tam pa se širi tudi na druge države. Bin Ladnov Samo že ve, kje je treba kaj zatret. Samo ne vem, če je začel s tapravim načinom.

šminka lol.
zabitost ni geografsko pogojena. tko kot terorizem ni. na radiu slovenija so pripravili odličen članek kako prepoznati terorista. naj naveden primer:
“če je terorist tisti, ki ubija nedolžne ljudi za doseganje političnih ciljev so potem teroristi, George Washington, Abraham Lincoln, JFK, Tito…”

na kitajskem itak zaprejo medveda v tako kletko da se premaknt ne more in mu v anus ustavijo eno cevko da dobivajo en afrodiziak. to je mučenje. kitajci mislm da so prvaki v mučenju živalu na svetu.

ce ni tole prevleceno za lase …
kje pa so drustva za boj proti mucenju …
tu se ne sme povedat kaj bi jaz z temi ljudmi naredillll…

Lepo pozdravljeni!

Taksne ljudi ki mucijo zivali je treba enako mucit kot oni njih.
Bila sem v NY mislim da dan po napadu na dvojcka. Peljala sem se po cesti, ko sem naenkrat zagledala na plocniku “crnca” s psom na verigi. Ta moski je tako brcal psa in mu skakal po glavi ,da sem mislila da ga bo ubil.Ko sem videla da ne bo odnehal sem mu zacela trobit, vendar nic.Ce se ga ne bi bala bi se ustavila, vendar nikoli ne ves kaksno budalo je. Sem pa sigurna ce ne bi bilo tega sranja takrat, da bi poklicala policijo.

Velikokrat sem se spomnila na tega tega ubogega psicka, ki mora tako trpeti.Joj, kaj bi delala z tem moskim, da bi vedel kaksne bolecine obcuti zival. Tisti ki ne marajo zivali bolje da jih nimajo.

P.S. Kdor ima rad zivali, ima rad tudi ljudi!

LP Taja

…in pri vrhu v kršenju človekovih pravic…

lp, muteman

se dobro da majo amerikanci v ustavi zapisano da je nosenje orozja legalno. aja taja prov si nardila k po moje bi mela zdej ze 9mm lukno v celu 😉 take sivnjarije se na zalost dogajajo tudi pri nas. ampak dobro je vedt da kolikor slabih ljudi je je dobrih pol toliko. zacetek je

Živjo Simona!
Mislim da taki ljudje nimajo nikakršnega pogleda lepega na zivljenje in okoli sebe kajti taki ljudje ki mučijo zivali bo prej a slej delal tako tudi z človekom.

LEPE POZDRAVE IZ KRASA DARKO

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close