Forum.Over.Net

Vrtci in varstvo otrok

Vse o vrtcih, zasebnem varstvu, vzgojiteljih in otrocih. Posvetujte se z obiskovalci foruma.

Iščem varstvo na relaciji Kamnik - Ljubljana od novembra 2009 dalje

Default avatar

JanezKr

Za deklico, ki bo novembra dopolnila 12 mesecev iščem varstvo na relaciji Kamnik - Ljubljana (Kamnik, Mengeš, Radomlje, Domžale,..).

Varstvo bi potreboval od začetka meseca novembra, nekje od 7:30 do 16:30 ure od ponedeljka do petka. Zaželjeno je, da imate v varstvu že skupinico najmanj treh otrok.

Prosim, da me kontaktirate na mail: [email protected]
Default avatar

Žele

smo 7 km iz Domžal na Prevojah.nudimo vam varstvo s fleksibilnim časom.Vse informacije dobite na SMS 041 621200.LP Vida
Default avatar

varuska.kai

Pozdravljeni

Sem iz Kamnika in že čuvam punčko. Imam še prostor za enega oz dva malčka/ malčici.
Če vas zanima mi pišite na : [email protected]
Default avatar

janinmaj

Lep pozdrav.
Moje ime je Klavdija in nudim varstvo otrok na mojem domu v Ihanu.Imam eno prosto mesto,ker je deklica dobila vrtec.Z otroci smo veliko zunaj ,saj imamo velik ograjen vrt.Otrokom kuham sama in imajo sveže pripravljeno hrano.Če vas zanima me lahko pokličete na 040/428-669

Lep pozdrav Klavdija
Klavdija
Default avatar

SABINA.PES

NUDIM VARSTVO OTROK V CENTRU DOMŽAL. ODPIRAMO NOVO SKUPINO OTROKOM OD 1 LETA DO 3 LET. Z NOVEMBROM.
Default avatar

POBALINCKI

Nudim varstvo na relaciji Domžale-Šentjakob. Če vam ustreza mi lahko pišete na e-naslov [email protected]
Default avatar

ok

Če se strinjate pridem otroka čuvati tudi na dom.
Kontakt na tel 041 741-820. LP
Default avatar

dreitam

živjo!
v šoli pri pouku podjetništva ustanavljava podjetje za varstvo otrok na domu ter pri nama v agenciji.ponujava pa tudi tečaj za izobraževanje staršev - vzgoja otrok.

zanima naju če bi to storitev uporabljali, če bi bila res na voljo?

prosiva za odgovore saj bi nama to zelo pomagalo
HVALA!

andreja in tamara