Najdi forum

podstrešno stanovanje

Pozdaav vsem, ki berete forum,

sigurno je kdo med vami si urejal podstrešno stanovanje. Z možem si ga bova uredila. Zaenkrat je samo streha zamenjana pri hiši, podstrešno stanovanje pa je popolnima golo. Torej ga bo potrebno izolirati in obleči s knauf ploščami. Mene zanimajo samo OKVIRNI STROŠKI Z INŠTALACIJAMI VRED, KOLIKO JE PRIBLIŽNO TO STALO VAS ( BREZ OPREME), KO STE UREJALI STANOVANJE ČISTO NA NOVO???

HVALA

POZABILA SEM DODATI , DA JE VELIKOST PODSTREŠNEGA STANOVANJA: širina 12 m, ŠIRINA 10 M

Pozdravljeni,

za predračun za izolacijo in knauf nam podrobnejše podatke pošljite na [email protected]. Pošljemo vam okvirno ponudbo, seveda pa je za čim podrobnejšo ocenitev stroškov zaželen tudi ogled objekta.

Hvala in lep pozdrav,
Tatjana

80-100.000 eur

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

haha..
tole je pa res okvirno in izvirno..
samo nevem zakaj si začel z 80€.. saj veš, če dobiš po “nabavni ceni”.. lahko tud 0.0!

haha

Približno je:

Tla: 8000
centralna: 6000
Knauf z izolacio: 11000
elektrika:5000
Kopalnica: 5000

mislim da je to največ, a če se potrudiš se da dobit še ceneje.

Elektrika vas stane 2000 evrov,voda pa okrog 1700 evrov,samo ne pri privatnikih

ugoden in zanesljiv električar; Tomaž 041 434 737

No ja, če je izhodišče za temeljito obnovo 500 evrov na kvadrat, je 350 evrov za izdelavo… hm… zelo optimistično (skušam se izogniti izrazu utopično)?

Mislim, da bosta na koncu ugotovila, da bosta bliže oceni DDDR.

eni se prav norca delate iz postavjenih vprašanj. bodite raje tiho, kot pa da tipkate bedarije in neumnosti in s tem zapravljate dragoceni čas !

med 300-400 eur/m2
recimo 90m2 x 350 = cca 32.000 eur

Moja ocena po popisu del , no letos smo z deli zamudili, tako da začnemo zgodaj spomladi, je ravno tako med 800-900€/m2, žal. Cene jaz bi bla vesela že za 700€/m2, ne pa polovico manj…

Tla: 8000
centralna: 6000
Knauf z izolacio: 11000
elektrika:5000

to je malo prehuda cena odvisno koliko sam narediš več ko sam znaš čeneje je

Jaz sem dal 2500 eur z delom za 100 m2(izolacija 30 cm, alu, knauf plate, folija, kitanje)

Za 11000 bi moral imet 500 m2 tlorisa da bi blo realno…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

pozdravljeni
Zanima me če je zadeva z podstrešnim stanovanjem še aktualna

lp
Staniša
[email protected]

jaz imam 7.evr..m2,delo knaufa in kitanja
lp

New Report

Close