Najdi forum

Nočno znojenje

Pozdravljeni,

Imam vprašanje: Ali se tudi vam zgodi, da se ponoči ali pa zjutraj zbudite preznojeni po celem telesu? V poletnem času spim v kratki pižami in skoraj brez odeje. Je pretirano nočno znojenje znak kakšne bolezni?

Hvala,
Matjaž

Jaz spim brez pižame,pa se potim 🙂

Po mojem je bolj znamenje velike vlage v zraku.

V obdobju, ko sem se vsak večer intenzivno ukvarjala s športom, sem se ponoči grozno znojila. Zdaj ko vadim samo še 1-2x tedensko se ne znojim več.

Lep pozdrav.

Andrea

Hmm, jaz se s športom tudi ful ukvarjam pa nič ne švicam ponoči – razen če so posredi kakšne druge aktivnosti v postelji 😉 Pa vedno spim v boxarcah ne glede na letni čas.

Obvezno boxarce ja .. kak je to fajn, ko je free as a bird 😛

Ja sure, drugač pa so dobre tud oprijete boxarce.

Najbolj luštno je pa brez vsega. Kar se pa tiče potenja, jaz se potim že ko samo pomislim na delo 🙂

HVALA za odgovore 🙂 Zanimivo,…

Sem pa malo povprasal tudi doma, ce je slucajno kaj narobe! Pa pravi oci, da se vcasih poti tako, da mora pižamo zamnjat kar sredi noci :))

Tako, da sem znojenje podedoval :))

lp
matjaz

Matjaz aka Maja ;))) ..

Mislim, da to ni lih v genih a? ;)))

Jst se tud jebeno velik potim .. ko bi migno pa sn ze moker. Ce pa mal pomigam pa tak sploh 🙂 Rit mam takoj mokro .. verjetn se zarad dlak .. vcas se pocutim, ko neka cudna zvau :))))

Oprijete so dobre za podnev .. k je vse mal bolj kompaktno pa janez ne riba tolk in se drgne. Ce nosim tiste loosy boxarce mi skace sem pa tja pa se mi vzburi in me moti .. recimo pri hoji. Takrat so res najboljse oprijete.

Matjaž,

Preberi odgovor na forumu Družinska medicina pod naslovom: potenje.

Jaz spim čez celo leto brez pižame, pa se vseeno potim. Vsaj poleti, no. To je normalno. Če bi pa v kaki pižami spala, bi me pa skurlo. Še posebej, ko se k meni stisne moj dragi 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close