Najdi forum

keglove vaje

lp vsem tukaj, mene pa zanima kako točno locirati mišice medeničnega dna za keglove vaje. Kolikor sm do zdaj prebral jih lociraš tako, da med uriniranjem vstaviš curek seča, oz. da ko to mišico premakneš se penis ‘premakne’. Ampak to dvoje mi ne gre skupaj, saj med uriniranjem ko vstavim seč se penis ne premakne. Torej so to dve različni mišici? Pa še to, v teh vajah piše da naj zardžimo to mišico skrčeno za 5s (tudi več), sedaj z ustavitvijo in ponovnim uriniranjem nimam nobenih težav bilokdaj, ampak tisto z premikanjem penisa pa ne iztisnem iz sebe več kot ‘sunek’ in zadržati tako skrčene te mišice (če je ta prava) ne morem.
To bi blo to zaenkrat:)

če so to vaje, ki naj bi ti med sexom pomagale zdržati več časa, potem bo mišica, ki zaustavi curek urina prava :). pazi pa, da vaje ne izvajaš med uriniranjem, ker si dolgoročno ne delaš prevelike usluge. morda le na začetku, da dobiš filing, kaj sploh moraš narediti, da mišico stisneš, potem pa se raje ne treniraj več med uriniranjem.
aja,pa zaradi te mišice, se ti ne bo penis nič premaknil, to izvaja druga mišica, kako bi to natreniral pa ne bi vedela 🙂

saj se tudi meni zdi čudno, ampak tako sem nekje prebral :S

Ni vsega za verjet kar prebereš, a ne nevedoc?

Te vaje so za ženske, ne moške :DDD

itak se moški že tok feminizirajo, tko da nej kr začnejo trenirat počas :)))

Vaje so TUDI za moške. Gugl sejvs.

Bad ideas indicate an open mind...

mene zanima kje bi jst dubu te use keglove vaje?
če gdo ve kako stran al kej nej napiše.
hvala 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close