Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Razmerje na veliko daljavo! da/ne??

Razmerje na veliko daljavo! da/ne??

Najprej lep pozdrav vsem in hvala ker si boste odtrgal mal cajta zame. Saj upam da si ga boste! No tkole je! Jz mam jz zdej končno eno punco, ki se mi zdi full the best! Ma full se ujameva. Še z nobeno se nisva tok! Jo sam je pa mal problemčkov umes!
Ona je slovenka, sam žvi pa v preoddaljeni Švici! (čudn ane)(spoznala na morju).No pol majo pa hišo full blis tm k jz žvim tko da prhaja vsake 3-4 mece mal sm! No in to bom že prebolu. Najprej me zzanima naslednje! A lahko zveza na tako gromozansko razdaljo sploh zdrži?
Pol ona je stara 24 jz pa 16. To drgač sploh ni problem sam se pa drgač full opaz. Jz sm dost ”zdel” za ta leta. Vsi bi mi dal 18-19 let ne pa 16, ona je pa full drobna pa taka. No in to se mi je tud mal v poslt čudn zdel. Vse sva že počela tud oralnga, sam še zmeram pa ne vem če je ona čist za sex! Ker se kr izmika. Ma sej pomoje nč ne razumete, ker so pa to tok zakomplicerane zadeve da kr res ni. Ker se mi zdi da sploh nima pojma o sex-u. Mi ga je zvlekla, pa ga sploh ni znala lepo! No sej ni krize, sam kako nej ji jz to povem kako se to dela. Nej ji kšn filmčk pokažem al kaj??? Ne vem!!! Fll mi je bed. a nej rečem, veš Maja to je treba tko delat ne tko! Drgač sm pa še zmeram do ušez zaljubljen. Sam mi je pa bedno ker sva tok narazn če kšna umae pride. no ja bo že. HVALA! Pa sorry ker sm tak roman napisu.
Lep pozdrav pa sorry ker sm vm tok zamoru! AJDE

Ne vem sicer če zveza lahko traja. Pomojem prej ne kot ja. Vidiš jo vsake 4 mesece in to se mi zdi premalo…
Lahko pa tudi uspe, ne vem…

Ja sej jz tud še ne vem čist dobr! Jah no bo že bol! Kako nej ji pa povem da dela to kar pač dela narobe?? hvala za odgovor

Povej ji direktno. Ni druge. No, lahko ji daš za gledat kakšen film, ampak misliš, da boš dosegel tisto, kar si želiš?
Preprosto ji povej kako se to dela- nauči jo.
Pa veliko užitkov 🙂

Kva je zdej tvoj problem, to da ga ne zna potegnt al da je tok deleč stran.

Jest to tko vidm. Če ga ne zna potegnt ni panike, z vajo se bo že naučila. Povej ji. Če ji ne moreš povedat kako, takrat k bo ponesreč mal bol zadela mal zavzdihn, da bo vidla da ti too bl paše in tko se bo naučila na dolg način.

Sam tvoj večji problem je, da je tok deleč stran. po mojem mnenju se ne bo obnesel, tko da ti ni treba skrbet glede fafanja. Nabav si kaksno iz tle.

Lp
simon

OJ.

Men pa sam zanima kaj so ti starši rekli?
Vse ostalo pa ni panike ti jo kr mej.
Cao

No ti bom zdej jaz povedal kaj je razmerje na daljavo. Jaz imam ze eno leto bejbo iz Tajske, ki pa zivi ze kar nekaj let v ZDA. Obadva sva ze malo ven iz tistih labilnih vod, kar se tice medebojnih zvez. Oba jih imava 27.
Definitivno je na trenutke tezko, vzdrzevati odnos na konstantno intenzivni ravni. Seveda to terja od mene da vsake tri mesece letim za par tednov v ZDA, kar je cist kul, kar se mene tice, da je racun za telefon cca. 40ksit ipd. Predvsem je lahko taksen odnos drag. Midva sva vse skupaj priterala tako dalec (ker se res odlicno razumeva), da je samo se vprasanje nekaj mesecev, da se preseli ona k meni ali jaz k njej. Oba intenzivno delava v obeh smereh.
Treba je pa vedeti nekaj, zgolj zaradi sexa se taksne veze ne splaca vzdrzevati. Ce so posredi mocna custva, pa je nekaj casa mozno zdrzati ampak tudi ne v nedogled. Predvsem je odvisno od tega kaj sploh iz taksne zveze zelis.
Pa se nekaj, ker se manj vidis, partnerja ne poznas tako dobro kot, ce si z njim neprekinjeno. Iz tega naslova si lahko pripravljen tudi na kaksna presenecenja (pozitivna in negativna). Ampak to je pac rizik, ki ga moras sprejeti.
Poznam kar nekaj frendov, ki so imeli long distance zveze. Nekaterim se je izslo, nekaterim pa ne.
Good luck……………

Razmerja na daljavo se v 98% ne obnesejo…tko da se ne splača…rajš bodta sam prjatla, ti si pa iz kle kakšo najdi…Glede fafanja…vaja dela mojstra! Sej se bo punca počas naučila pa bo. To ti je še najmanjši problem…

iz lastnih izkusenj: ce si ti res 16 in ona 24, se bosta kmalu razsla. ni skupnega interesa. ona je na faksu ali pa ga je ze koncala pa isce sluzbo, pa si mora nek standard zacet ustvarjat. ti pa komaj srednjo solo delas. ne gre samo za seks. ko sem bila jaz v taki starostni situaciji, sem sla jaz stran, ker ko si zaljubljen tega ne vidis, ko pa se malo ohladis, pa sprevidis, da le ni vse tako roznati. drugace pa na daljavo, se da drzati zvezo, to pa sem dokazala s svojim sedanjim mozem. samo oba se morata truditi.
ti se pa sekiras, ker ti ga ne zna iz hlac potegnil… ej, saj si res 16 letnik, ampak vseeno je potrebno tudi malo pamet v roke in ne med noge!!!

Ok najprej hvala usm!
No ob tem kar sm nazadnje prebrav sm se kr mal nasmeju. Petra sorry, sam jz sm 16 ona pa 14 tko da ni problema. Tud zarad fafanja ni blema! Sploh se ne obremenjujem še s tem. Mal že sam sej je ql! Vaja dela mojstra. Sam zanimal je kako bi mal okol tega reku! Drgaš sm jz full zartreskan vanjo. Sam iz dneva v dan mn. POl k pa spet pride sm pa spet v nebesih. Ne smotan se mi zdi ker če pride ena kle umes. Ker zgubit je pa nebi rd! Sej pride čez 2 let nazaj v Slo sam problem če bova zdržala. Iceman: Sej maš drgač prov, sam midva komunicirav prek maila. Kar je slabš ampak 100% cnej. To da bi pa jz v Zuerich se vozu/al pa letu, pa mi tud starci pomoje nebi dovolil. Moji še nekak. Njeni pa pomoje ne!
En je prašu kaj so starci rekl. Nč! Kaj čjo pa rečt. Mami je ona full ušeč. Ne vem full se ji zdi luštna pa faca in kr rada vid da sva skupi, sam mal jo mot če se po dvorušču kr skos za roke drživa. Ja no bo že! Če ma pa še kdo kej za povedat nej pa prosm pove! LEP POZDRAV!!

Hmm.. long distance.. ne vem.. ce kaj moje mnenje steje, jaz tega ne bi prakticirala.. dej si raje najdi kaksno domorodko .. ne zaradi oralnih usluh.. nasploh..pa tudi tale razlika v letih, ce se zdaj ne pozna , se bo pa ce nekaj let, bos videl!
Drugace pa velko srece v ljubezni, na kakrsenkoli nacin pac!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
NE BODI NAIVEN!!!!!!!!!!!!!!

LP KAJA

Brez zamere kar bom zdej rekla, ampak ne sanjat!!! Stvar bi bila drzgacna, ce bi bila v drugacnih letih, pa ce bi bila mocno custveno navezana (ampka spoznala sta se na MORJU!!! Dej prosim!) In še to… 16-24?? Ne bo te cakala, give it up, interesi pri takih letih so razlicni kot pri tebi. Ne zvis v pravljici, ampak v svetu kjer ima vsak svoje potrebe (tako dusevne kot telesne!), pri taksni starostni razliki se pa se vse skupej potencira na 100 in je se toliko bolj ocitno.
Po moje je nekej narobe z njo… 24 let stara punca hodi s 16-letnim fantom, ki ga je spoznala na morju. Se ti to ne zdi malo cuden? Se ne pocutis mogoce malo izkoriscenega al kaj podobnega? Ali pa bi se mogla ona. Moje mnenje je, da vse skupej zamenjujes za ljubezen.
Sorry, ker sem ti vse to povedala na tak nacin, ampak se mi vse tko unreal, da to res ni.
Mogoce pa se motim, kaj vem. Ampak ce se… pol pa sta oba popolnoma nepovprecna cloveka in bom mogoce se zacela verjet v take pravljice.
LP, Petra

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close