Najdi forum

Prehiter izliv

Star sem 22 let in imam spolne odnose že z tretjo punco. Pri vsaki pa se ponavlja isti problem- prehitra ejakulacija. Poleg tega sem še obrezan zaradi česar bi naj bila občutljivost penisa manjša ampak pri meni je popolnoma drugače. Prosim vas za nekaj nasvetov!?

lavor mrzle vode pri pojstli menda pomaga. ko ti prihaja daj roko v vodo in bo za neki casa dobro …

Premalo si povedal, da bi ti sploh lahko pomagali. Kaj to sploh zate pomeni prehiter izliv? Je to se preden das svoj penis v noznico, ali pa ga das le za hip ali pa lahko vztrajas 2-3 minuti in potem pride do izliva? V zadnjem primeru namrec ni mogoce govoriti o prehitrem izlivu! Kaj se zgodi potem? Si kmalu spet pripravljen ali pa sploh ne vec?

Pomembno je tudi, kako pogosto masturbiras. Morda tega sploh ne pocnes in imas zato pri spolnih odnosih “prehiter odziv” (v tem tici tudi namig glede prve pomoci, kaj bi bilo najprej dobro storiti). Torej doma lahko vadis na samem – lahko vadis, da dlje zdrzis, ob samozadovoljevanju in skusas doseci tako fizicni, kot miselni nadzor.

Cim manj pa te naj vse skupaj obremenjuje. Za mladega fanta ni prehiter izliv (v katerikoli obliki ze) nic neobicajnega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close