Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina erekcija, erektrilna motnja

erekcija, erektrilna motnja

Pozdravljeni, zadnje čase (2-3 mesece) se mi dogaja da moja erekcija ni več takšna kot je bila. Pri samozadovoljevanju opazim da erekcija ni več tako trdna kot je bila, spet po nekaj slabih sledi dobra erekcija. Penetracija je mogoča, prav tako pride do ejakulacije, vendar prav tako menim da erekcija ni dobra. Nič več me tako ne privlači, prav tako tudi gledanje kakšnih sexi filmov. Spontana nočna in jutranja erekcija je prisotna vendar prav tako menim da je preslaba. Pri samozadovoljevanju je penis trd, vendar ko stvar odmislim ud uplahni. Star sem 20 let in živim zdravo življenje. Občasno sem kadil-zdaj ne več. Imam normalno telesno težo, brez kardiovaskularnih obolenj, krvni tlak bp :), v življenju nisem utrpel nobenih poškodb. Psihičnih težav nimam, zadnje čase samo malo nervoze, učenje izpiti inp. Kaj bi lahko bil vzrok. Verjetno ne gre za telesno obolenje, vzrok verjetno v moji glavi, vseeno se vedno bolj sekiram. Kaj naj naredim? Kje v Mariboru je možno najti ambulatno za motnje erekcije (brezplačno oz. z zavarovanjem in samoplačniško)?

Prosim in hvala za odgovor!

Spoštovani!

Verjetno gre za psihični stres, lahko pa bi se začela tudi blaga depresija. Če se bo stanje nadaljevalo tudi po izpitnem obdobju, se le pogovorite z vašim zdravnikom.

V mariboru ne vem za tako ambulanto, le v Ljubljani.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close